CNN Prima News osobní vůz

osobní vůz

Výpis příspěvků ke štítku „osobní vůz“

Těžká nehoda na D1, dálnice hodiny stála. Zranili se čtyři lidé, policista je ve vážném stavu

4. listopadu 2022 12:29
Aktualizováno

Vážná nehoda zastavila v pátek dopoledne provoz na dálnici D1 za Brnem na 174. kilometru směrem na Prahu poté, co opilý řidič narazil v mlze osobním autem zezadu do policejní dodávky. Zraněni byli čtyři lidé včetně dvou policistů. Jeden z policistů je zraněný těžce, další tři pacienti mají středně těžká až těžká zranění. Řidiči vozu naměřili v dechu 1,63 promile alkoholu.

Škoda obnoví dodávky aut na Ukrajinu. Jejich konečná montáž bude probíhat až na místě

8. června 2022 08:54

Automobilka Škoda Auto obnoví v průběhu června dodávky vozů na Ukrajinu. V počáteční fázi tam doručí 80 automobilů. Budou částečně rozložené, zkompletují se v závodě obchodního partnera Eurocar v ukrajinském Solomonovu, uvedl vedoucí komunikace Škoda Auto Tomáš Kotera. Kvůli ruské invazi byla výroba vozů Škoda na Ukrajině přerušena.

Česko zachvátila panika jménem AdBlue. Proč kapalina zdražuje a k čemu je potřeba?

21. října 2021 11:20
Aktualizováno

Náklady na silniční dopravu stoupají v posledních týdnech a měsících o desítky procent, a to téměř ve všech aspektech. Zdražují paliva, samotná vozidla, energie, náklady na lidské zdroje a vyšší jsou i úroky. Nyní ale může dojít k nejhoršímu: Nedostatek kapaliny AdBlue může zastavit provoz všech nákladních vozidel i autobusů. A na silnice nevyjedou ani řidiči osobních vozů vyrobených podle normy Euro 6.

Četníci se stopkami a neomezená rychlost za Husáka aneb Z dějin měření rychlosti

13. srpna 2021 16:20

Řidiči mají potřebu vést závod s časem už více než sto let, zatímco bezpečnostní orgány se jim v tom stejně dlouho pokouší bránit. Celý tento týden měřily rychlost tisíce policistů v rámci mimořádné prázdninové akce, jak se ale hlídala rychlost před vynálezem radaru? A proč se čeští šoféři osobních vozů mohli v sedmdesátých letech valit neomezenou rychlostí i po okreskách?

Kvůli horku popraskala dálnice D35. Deset lidí se zranilo, silnice je zavřená

19. června 2021 17:56

Kvůli vysokým teplotám popraskal v sobotu povrch dálnice D35 mezi Přáslavicemi a Velkým Újezdem na Olomoucku. Na místě havarovala čtyři osobní auta a nákladní vůz, při nehodách utrpělo deset lidí lehčí zranění. Záchranáři zraněné ošetřili a některé převezli do nemocnice. Silnice zůstane zavřená zřejmě až do sobotního večera, dopravu odklání policie.