CNN Prima News Ostrava

Ostrava

Výpis příspěvků ke štítku „Ostrava“

Hokejové mistrovství světa překonalo divácký rekord. Přišlo přes 750 tisíc návštěvníků

Letošní hokejové mistrovství světa v Praze a Ostravě překonalo rekord v divácké návštěvnosti. Dosud na turnaj zavítalo 754 226 fanoušků, tím padlo maximum z roku 2015, kdy se hrálo také v Česku. Tehdy sledovalo v halách 64 zápasů 741 690 lidí a v průměru jich chodilo 11 589 na utkání. Letošní šampionát vytvoří nové maximum a současný průměr 12 364 na zápas ještě naroste.

Do smrti bez řidičáku a tři roky vězení. Koloběžkář si na Slovensku vyslechl tvrdý verdikt

Soud na Slovensku vynesl rozsudek nad třicetiletým koloběžkářem, který před rokem v Trenčíně ve vysoké rychlosti srazil 63letou ženu, ta zemřela. Výše trestu viníka nemile překvapila, dostal tři roky natvrdo a k tomu dostal doživotní zákaz řízení jakéhokoliv vozidla, navíc musí zaplatit pozůstalým odškodnění. O případu informovala slovenská média.

Naše značka vypadá extrémně dobře, říká šéf Clashe. Kajínka nebere, inspiraci hledá v UFC

Byla to divočina, ale ne přehnaná. První tisková konference Clash of the Stars před turnajem číslo 8 proběhla vcelku podle pravidel. Nechybělo pošťuchování, silné výroky ani podivuhodné hudební vystoupení, ale nedošlo k ničemu extrémnímu. Každopádně lístky do Ostravar arény jsou už dávno vyprodané. Co by za takový úspěch daly jiné podobné organizace. „Naše značka vypadá ve srovnání s konkurencí extrémně dobře,“ říká promotér Tomáš Linh Le Sy.