pád

Výpis příspěvků ke štítku „pád“

Tragédie u Kyjeva, havárii vrtulníku nepřežil ukrajinský ministr vnitra. Mezi oběťmi jsou i děti

18. ledna 2023 08:58

Vedení ukrajinského ministerstva vnitra včetně ministra Denyse Monastyrského zahynulo při středeční havárii vrtulníku u Kyjeva. Prezident Volodymyr Zelenskyj nařídil tajné službě, policii a dalším orgánům zjistit příčiny nehody. Údaje o počtu obětí se liší. Státní služba pro mimořádné události uvedla, že při nehodě zemřelo 14 lidí včetně dítěte.

Herec Jiří Štěpnička se zřítil pod přijíždějící tramvaj. Chybělo málo a bylo po mně, říká

9. prosince 2022 10:54

Stačilo málo a herec Jiří Štěpnička na druhé premiéře představení Hordubal v Národním divadle nevystoupil. Přímo před dějištěm hry totiž spadl z ostrůvku pod přijíždějící tramvaj. Značně potlučený a zraněný umělec se však nenechal odradit a ještě téhož večera před diváky vystoupil. Obličej měl přitom plný podlitin.

Kryptoměnový kolaps, o kterém se budou točit filmy. Pád burzy FTX se řídil z „bytu vášně“

17. listopadu 2022 06:19

Parta deseti přátel navzájem propletených milostnými vztahy. A luxusní střešní byt na Bahamách. Zní to jako scénář plytké reality show? Ve skutečnosti takhle začal reálný příběh, který skončil bankrotem jedné z největších kryptoměnových burz FTX. Její šéf Sam Bankman-Fried rozehrál kontroverzní finanční tažení, o kterém se budou bezesporu točit filmy.

Zemřela majitelka luxusního klenotnictví Tiffany. Vypadla z jachty, nad tragédií visí otazníky

12. listopadu 2022 06:19

Vysněná dovolená s milencem skončila pro majitelku šperkařského impéria Tiffany & Co. v Turecku tragédií. 71letá Dilek Erteková údajně 26. října přepadla přes zábradlí luxusní jachty na cestě do Honolulu. Okolnosti, za kterých měla žena z lodi vypadnout, jsou však podezřelé. Z trezoru v kajutě se ztratily její šperky, milenec zmizení Ertekové navíc nahlásil až po dvaceti hodinách.