reklama

pád

Výpis příspěvků ke štítku „pád“

Dojemné vzpomínky na zesnulého běžce z Mont Blancu: Dělal mě lepším, teď je pryč

Tragický pád běžce Ondry při závodě Ultra Trail du Mont Blanc z noci na středu zasáhl Česko. Oblíbený 35letý muž byl pro mnohé vzorem a blízkým přítelem. Kolegové z běžecké komunity nyní nešetří vzpomínkami a připomínají, jakou oporou pro ně byl. Na sociálních sítích jsou zveřejněny emotivní vzkazy, které oslavují nadaného běžce a člověka „se srdcem na správném místě“.

Smutný konec snu o fotbalové kariéře: Mladík se při útěku před Tálibánem zřítil z letadla

Svět obletěly šokující záběry z Afghánistánu, na nichž se lidé snaží prchnout ze země na podvozcích vzlétávajících letadel. Nápor vzduchu ale nezvládnou a ze strojů padají. Mezi oběťmi, které se pokoušely tímto drastickým způsobem před Tálibánem uniknout, má být i Zaki Anwari, mládežnický fotbalista, který se bál o svou budoucnost.

Hrozivá smrt mladého Afghánce. Po pádu z letadla neměl nohy ani ruce, popsali rodiče

Dva nezletilí bratři se společně rozhodli prchnout před vládou islamistického hnutí Tálibán. V pondělí 16. srpna nad letištěm v afghánské metropoli však jejich cesta do bezpečí skončila. Sedmnáctiletý mladík zemřel po pádu z letadla. Byl jedním z těch, kdo se do bezpečí chtěli dostat na trupu letadla. Jeho šestnáctiletého bratra rodina ještě nenašla, píše web VICE World News.

reklama