reklama
CNN Prima News Pavel Novotný

Pavel Novotný

Výpis příspěvků ke štítku „Pavel Novotný“

Jsme připraveni vyloučit Česko z mapy, Fiala i Kolář jsou rusofobové, tvrdí ruský expert

22. října 2021 23:05

Rusko je připraveno na to, že vyloučí Česko z mapy světa, řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS ruský politolog a bohemista Vadim Truchačev. Reagoval tak na spekulace, že by novým českým premiérem byl šéf ODS Petr Fiala a ministrem zahraničí poslanec Ondřej Kolář (TOP 09). Truchačev Fialu označil za rusofoba, Kolář zase podle něj svým vedením Prahy 6 ruskému lidu plive do tváře.

Gerrard je mrzák, nepoklekneme. Čeští politici stojí za Spartou a dětskými fanoušky

2. října 2021 14:28

Mediální útoky z Velké Británie na děti, které ve čtvrtek fandily Spartě na Letné v zápase Evropské ligy proti Rangers, pobouřily českou veřejnost. Názory, že by bučení na záložníka skotského týmu Glena Kamaru dokládalo rasismus, tvrdě odsoudilo i několik politiků. Mezi ně patří mimo jiné premiér Andrej Babiš (ANO), vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD), šéf hnutí SPD Tomio Okamura či řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS). Ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) si kvůli incidentu dokonce předvolá britského velvyslance.

Vím, myslíš to dobře, ty trdlo. Ale Volný tě zneužívá, vzkázal Novotný Csákové

18. září 2021 13:48

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) napsal zpěvačce Iloně Csákové třístránkový dopis. V něm ji varuje před její spolupráci se stranou Volný blok, za kterou kandiduje v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny jako lídryně Jihomoravského kraje. „Posílám ti místo veřejného výsměchu hodně štěstí. V té bramboračce, co sis vytvořila v hlavě, ho budeš potřebovat,“ vzkázal Novotný.

Miloš Zeman nebo Alena Stillerová. Kteří kandidáti se ve volbách mohou omylem vyšvihnout?

6. září 2021 07:31

Miloš Zeman, Pavel Novotný nebo Alena Stillerová. Kandidátky politických stran do říjnových sněmovních voleb se opět hemží lidmi, kterým může vzhůru pomoci jméno snadno zaměnitelné se slavnějším kolegou. V minulých volbách vydělala na svém příjmení třeba zdravotní sestra a současná poslankyně z Bohumína Andrea Babišová (ANO).

Babiš zneužil syna pro peníze, tvrdí Wagenknecht. S kritikou přispěchal i Kalousek

2. září 2021 14:03

Politická scéna se takřka okamžitě pustila do kritiky premiéra Andreje Babiše (ANO) poté, co na jeho mítink v Ústí nad Labem vtrhl jeho syn Andrej Babiš mladší a šéfa vlády zasypal emotivními slovy. Bývalý předseda TOP 09 a Babišův rival Miroslav Kalousek připomněl premiérova slova z roku 2015, kdy prohlásil, že „chránil svoje děti“. Pirátský senátor Lukáš Wagenknecht pro změnu uvedl, že Babiš svého syna zneužil pro peníze.

Výtržnictví a pronásledování. Novotný dostal dvouletou podmínku, měl by změnit slovník

2. září 2021 12:29

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný dostal půlroční trest s dvouletou podmínkou. Důvodem je výtržnictví, podněcování k trestnému činu a nebezpečné pronásledování podnikatele Marka Víta. Novotný je známý svým nevybíravým a často vulgárním vyjadřováním a podle soudkyně Jany Humeni by měl zvážit změnu způsobu vystupování. O trestu informovat web Expres.cz

Není to nejostřejší tužka, urazil Novotný Jágra. Legenda vytáhla penál a hledala se

17. června 2021 12:52

Hokejová legenda Jaromír Jágr odmítl nabídku premiéra Andreje Babiše, aby se zapojil do kampaně na očkování proti onemocnění COVID-19. Na sociálních sítích na něj za tento krok čekaly pozitivní i negativní reakce. Ve skupině kritiků se ocitl i řeporyjský starosta Pavel Novotný, který kladenského patriota zkritizoval na Twitteru a později i ve vysílání CNN Prima NEWS. Na jeho slova o tom, že „není nejostřejší tužka v penále“, zareagoval Jágr zábavnou formou.

reklama