CNN Prima News Pavel Novotný

Pavel Novotný

Výpis příspěvků ke štítku „Pavel Novotný“

Zákulisí Pavlovy kampaně: Přípitek vlastním pivem, paralelní svět a besedy s občany

29. listopadu 2022 21:43

Návštěvy firem nebo besedy s občany. Tak vypadá kampaň generála Petra Pavla, přestože on sám ji tak nenazývá. S jedním z favoritů prezidentské volby strávil několik dní na jeho výjezdu po republice i štáb CNN Prima NEWS. Jak lidé reagují na jeho komunistickou minulost? Má rád pivo? A co říká o vládě Petra Fialy, která ho podporuje?

Novotný: Míříme v Praze do náručí ANO, a je to správně. Obviněný Hlubuček by připojil i STAN

8. listopadu 2022 21:05

Kvůli dosavadnímu krachu jednání ohledně pražské koalice na půdorysu vládních stran je potřeba, aby se na řízení hlavního města domluvila koalice Spolu se STAN a s hnutím ANO. Svým kolegům to radí řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS). Podobně hovoří také obviněný exnáměstek za STAN Petr Hlubuček, který připomíná občasnou spolupráci s hnutím ANO v uplynulém volebním období.

Tvrdík k Limberskému: Tak vypadá kultura vyšší třídy. Kr*tén dělá s amatéry, dodává Novotný

8. října 2022 17:07

Bývalý český fotbalový reprezentant David Limberský má podle všeho opět velký problém. Legenda plzeňské Viktorie, která během kariéry proslula řadou výstřelků a kontroverzí, má nyní čelit dokonce hrozbě vězení. S několika dalšími muži byl prý totiž policií obviněn z vydírání. Muži, který měl Limberskému a spol. dlužit peníze, totiž skupina vyhrožovala zbraní. Na jeho kauzu již reagovali i třeba takový šéf fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík či starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS).

Novotný dál povede Řeporyje, záda mu bude krýt jeho sestra. Ušetříme, říká k rozhodnutí

4. října 2022 00:12

Na vytvoření koalice na radnici v pražských Řeporyjích se domluvily ODS a TOP 09, v zastupitelstvu budou mít těsnou většinu šesti hlasů z jedenácti. Starostou městské části bude opět Pavel Novotný (ODS). Občanským demokratům, kteří komunální volby v Řeporyjích vyhráli, připadne také místo druhého místostarosty. Obsadí ho dosavadní zastupitelka Lenka Fialová, Novotného sestra.

Vzdejte se kandidatury na Hrad, žádá Novotný Nerudovou i Hilšera. Jak reaguje ekonomka?

6. září 2022 19:37

Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) by si přál, aby někteří zájemci vzdali svou kandidaturu na prezidenta. Komunální politik k tomu už přímo vyzval ekonomku Danuši Nerudovou či senátora Marka Hilšera. Podle Novotného totiž větší počet uchazečů zvyšuje šance šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi, který kandidaturu stále zvažuje. Nerudová v reakci Novotnému sdělila, že odstoupit nehodlá.

Nenávidím lidi, Češi jsou národ nevděčných de*ilů. Pavel Novotný na rovinu o otci i politice

6. srpna 2022 06:04

O politicích KSČM neváhá napsat, že by je rád viděl viset. Vietnamci jsou podle něj pracovitější než Češi a přiznává, že celoživotně kouří trávu. Kolem kontroverzního politika Pavla Novotného už se vody rozvířily mnohokrát. Zatím ale stále stojí v čele pražské městské části Řeporyje. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS promluvil nejen o politice, ale také o blížících se narozeninách svého otce, baviče Petra Novotného, který před 9 lety prodělal mozkovou příhodu. „Je na tom úměrně tomu, čím si prošel,“ přiznal. Kdo by byl podle něj nejlepším prezidentem po Miloši Zemanovi?

Bizarní incident. Matka politika za ANO sebrala demonstrantce píšťalku, ta ji pokousala

11. července 2022 07:05

Politická „nekampaň“ expremiéra Andreje Babiše (ANO) se dočkala bizarního incidentu. Během setkání v Domažlicích, kam přijel se svým obytným vozem, došlo ke střetu mezi jeho příznivci a odpůrci. Jedna z fanynek hnutí ANO zakročila proti protestující ženě a násilím jí sebrala píšťalku, na oplátku se dočkala kousance do ruky. Celý incident, který byl zachycen na videu, způsobil pozdvižení i kvůli tomu, že pokousanou ženou je matka místostarosty za hnutí ANO v Domažlicích. Navíc je i pracovnicí na městském úřadě.

Děláš si p*del, Markéto? Novotný se ostře pustil do Pekarové a zastal se Pospíšila

5. července 2022 08:03

Kauza Dozimetr vyvolává spory mezi politiky uvnitř pětikoalice. Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová nepřímo vyzvala svého spolustraníka a pražského zastupitele Jiřího Pospíšila, aby v nadcházejících komunálních volbách už nekandidoval. Pavel Dovhomilja – jeden z obviněných – totiž uvedl, že europoslanec navazoval kontakt s podnikatelem Michalem Redlem. Pospíšila, který jakákoliv obvinění odmítá, se zastal řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS). Ten se do současné šéfky Sněmovny ostře pustil na sociálních sítích.

Další Datlova výhra či napadení Grznára po zápase. Souboje celebrit přitáhly mnoho lidí

26. června 2022 00:02

V pražské hale Královka se uskutečnil druhý turnaj organizace Clash of the Stars. V ringu se proti sobě opět postavily hvězdy sociálních sítí v čele s youtubery, tiktokery či účastníky primácké reality show Like House. Událost přitáhla pozornost především mladšího publika. Nejvíce očekávaný zápas proběhl mezi influencery Markem „Datlem“ Valáškem a Jakubem „Freescootem“ Smrekem. Datel nakonec zvítězil na body a připsal si tak další výhru. Velkou pozornost si vysloužil také bizarní zápas mezi tiktokerem Patrikem „Kolesem“ Pešavou a influencerem Lukášem Krilem, kteří se utkali v polštářové bitvě. Kulturistu Filipa Grznára po vítězném utkání napadl youtuber Aleš Bejr.

Chtějí na Hrad, ale s kampaní váhají. Nebyli hned druhý den v terénu, překvapuje Kubáčka

7. června 2022 12:53

I když do prezidentských voleb v Česku zbývá více než sedm měsíců, kandidátům, kteří chtějí případně porazit Andreje Babiše, už pomalu ujíždí vlak. V Novém dni na CNN Prima NEWS to řekl politolog Jan Kubáček s tím, že i kdyby se Babiš nakonec rozhodl neucházet se o Hrad, jeho objíždění republiky mu pomůže ve sněmovní práci. Naopak, pokud opravdu bude kandidovat generál Petr Pavel, měl by podle Kubáčka co nejdříve prokázat kompetenci v jiných než bezpečnostních tématech.

Novotný kývnul na souboj v ringu s aktivistou. Znám svoji cenu, říká a chce 750 tisíc

2. června 2022 15:44

Starosta pražské části Řeporyje Pavel Novotný (ODS) možná vleze do boxerského ringu. Na souboj ho vyzval aktivista Ivo Osovský, mnohými označovaný za dezinformátora, který před nedávnem dostal pokutu za vyhrožování bývalému ministrovi zdravotnictví Adamu Vojtěchovi. Novotný nabídku přijal s tím, že za zápas chce 750 000 korun. Jeho slovy je to za střetnutí „s bezvýznamným koštětem“ ještě málo.