reklama
CNN Prima News Pavel Novotný

Pavel Novotný

Výpis příspěvků ke štítku „Pavel Novotný“

Není to nejostřejší tužka, urazil Novotný Jágra. Legenda vytáhla penál a hledala se

Hokejová legenda Jaromír Jágr odmítl nabídku premiéra Andreje Babiše, aby se zapojil do kampaně na očkování proti onemocnění COVID-19. Na sociálních sítích na něj za tento krok čekaly pozitivní i negativní reakce. Ve skupině kritiků se ocitl i řeporyjský starosta Pavel Novotný, který kladenského patriota zkritizoval na Twitteru a později i ve vysílání CNN Prima NEWS. Na jeho slova o tom, že „není nejostřejší tužka v penále“, zareagoval Jágr zábavnou formou.

Beruško, jsi Okamurova služtička, vpálil Novotný Hyťhové. Pohádali se kvůli očkování

Slovní přestřelku plnou emocí a urážek rozpoutali ve vysílání CNN Prima NEWS starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) a poslankyně z Trikolóry Tereza Hyťhová. Hádali se o covid pasech, Jaromíru Jágrovi i stranické příslušnosti šestadvacetileté poslankyně. „Jsi z SPD, beruško,“ vpálil jí Novotný. O Jágrovi řekl, že i když je to jeho kamarád, není to „neostřejší tužka v penále“.

Část ODS chce Novotného na posledním místě kandidátky. Nedají mě tam, reaguje starosta

Svérázný řeporyjský starosta Pavel Novotný by měl dostat šanci na posledním místě kandidátky. Myslí si to pražská zastupitelka a někdejší místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija. Podobný postoj zastávají i někteří další občanští demokraté. Udženija pro CNN Prima NEWS uvedla, že by měl Novotný své chování přehodnotit – i jí vadily jeho výpady vůči spolustraníkům. Podle Novotného je ale mizivá šance, že by se ve volbách objevil. „Nedají mě tam,“ uvedl lakonicky.

Jednou budu premiérem, věří si Novotný. Lidé už na něj sází, favoritem zůstává Bartoš

Už za necelých pět měsíců Češi rozhodnou o tom, jaké bude rozložení sil v Poslanecké sněmovně a potažmo i kdo bude premiérem. Největším favoritem na tento post je podle sázkových kanceláří předseda Pirátů Ivan Bartoš. Někteří lidé si ale vsadili i na starostu Řeporyjí Pavla Novotného (ODS). „Já se jim nedivím, politický potenciál mám veliký. Jednou se stanu premiérem,“ prohlásil ve vysílání CNN Prima NEWS Novotný.

reklama