CNN Prima News Petra Kvitová

Petra Kvitová

Výpis příspěvků ke štítku „Petra Kvitová“

Plíšková se probila do čtvrtfinále US Open. Kvitová se trápila a v turnaji končí

6. září 2022 05:38

Tenistka Karolína Plíšková porazila na grandslamovém US Open Bělorusku Viktorii Azarenkovou 7:5, 6:7, 6:2 a jako jediná z českých účastnic postoupila do čtvrtfinále dvouhry. Turnajová dvaadvacítka zde narazí na další Bělorusku Arynu Sabalenkovou, která vyřadila Američanku Danielle Collinsovou 3:6, 6:3, 6:2. Turnaj skončil pro Petru Kvitovou, nestačila na domácí Jessicu Pegulaovou 3:6, 2:6.

Nejdřív noční můra, pak úleva. Kvitová slaví postup, do osmifinále US Open míří i Plíšková

4. září 2022 08:04

Tenistky Petra Kvitová a Karolína Plíšková se po úspěšných obratech probojovaly do osmifinále US Open. Dvaatřicetiletá Kvitová odvrátila proti Španělce Garbiňe Muguruzaové dva mečboly, sama proměnila v super tie-breaku čtvrtý a zvítězila 5:7, 6:3, 7:6. O dva roky mladší Plíšková zvrátila nepříznivý vývoj proti Švýcarce Belindě Bencicové, kterou zdolala 5:7, 6:4, 6:3.

Oblíbené sluníčko, bakalářka či dobrodružná duše. Kdo je na Wimbledonu zářící Bouzková?

5. července 2022 06:37

Před Wimbledonem by to chtělo sebrat hodně odvahy, abyste prohlásili, že z tradičně silné české ženské party v soutěži singlu nejdále dojde Marie Bouzková. Tenistka, která se zatím na grandslamech chovala dosti nenápadně. Těžko by se ale hledala hráčka z tenisové túry WTA, která by usměvavé „Marušce“ čtvrtfinále nepřála.

Kvitová jako outsiderka, jenže pak spadl titul z nebe. Může potřetí ovládnout Wimbledon?

28. června 2022 07:14

Jak se může nálada během jediného týdne zcela obrátit. Petra Kvitová se v roce 2022 doposud trápila, ale chmury rozprášila na turnaji v Eastbourne, kde získala titul. V pravý čas. V úterý totiž rozehraje svůj milovaný travnatý Wimbledon. Původně nebyla favoritkou tenisového svátku, ale díky triumfu na generálce a krásným vzpomínkám na All England Club není zcela od věci pomýšlet na nejvyšší metu.

Tenisový zmar před Wimbledonem. Češkám tráva nevoní, na turnajích předvedly nevídaný exodus

23. června 2022 06:25

Česká veřejnost si zvláště za poslední roky zvykla, že od tuzemských hráček lze na grandslamech čekat velké věci. V tenisové armádě se prakticky vždy našla vojačka, která na nablýskaných turnajích doputovala velmi daleko. Před letošním Wimbledonem ale přichází negativní signály. Bídné výsledky při generálkách nevzbuzují příliš nadějí, že travnatý svátek přinese větší porci euforie.