CNN Prima News píseň

píseň

Výpis příspěvků ke štítku „píseň“

Burešová natáčí s partnerem klip k nové písni. Jako by mi bylo pět, raduje se Forejt

15. června 2022 07:37

Eva Burešová nazpívala píseň Žena z oceli, ke které nyní v Táboře natáčí videoklip. Rozhodla se do něj obsadit i svého partnera a otce dítěte, které se pozvolna chystá na svět, kuchaře Přemka Forejta. O tom, že je mezi nimi opravdová láska, rozhodně při natáčení i po něm nebylo pochyb. Vlastně ani nemuseli nic hrát. Přemek chránil svou těhotnou ženu jako pravý rytíř. Vzniknout tak má jejich společná vzpomínka na druhé těhotenství.

Královna všechny překvapila. Potají natočila roztomilé video a ukázala, co má v kabelce

4. června 2022 23:54

Třetí den oslav platinového jubilea královny Alžběty II. se musel obejít bez její přítomnosti. Přesto si panovnice pro Brity i vlastní rodinu připravila překvapení. V naprosté tajnosti před několika měsíci natočila vtipnou skeč, kde jí společnost dělá animovaný medvídek Paddington. Na čajovém dýchánku navíc poprvé odhalila, co nosí ve své ikonické kabelce. Na závěr za rytmu legendární skladby „We Will Rock You“ skupiny Queen odstartovala velkolepý koncert na vlastní počest.

Ukrajinská armáda natočila klip. Oslavuje v něm turecké drony a směje se Rusům i Putinovi

27. května 2022 09:52

Nedílnou součástí ukrajinského odporu během ruské agrese jsou bezpochyby turecké bezpilotní letouny Bayraktar TB2. Ukrajinci pomocí těchto dronů zničili již desítky, možná stovky kusů ruské těžké techniky. V březnu na počest Bayraktaru dokonce vznikla stejnojmenná píseň. Ukrajinská armáda nyní ve spolupráci s hudební skupinou Sviatovyd vydala folkovou verzi této písničky i s videoklipem.

Neumíš mluvit? Tak pa a už nikdy nevolej mi. Známý raper bojuje s mrtvicí po svém

15. května 2022 07:37

Na 15. května připadá Den boje proti mozkové mrtvici. S touto nebezpečnou zdravotní komplikací má zkušenost i známý český raper MC Gey. Mrtvice totiž postihla jeho dva blízké příbuzné, kteří mají těžké následky. Mezinárodní centrum klinického výzkumu při Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně se ho proto rozhodlo oslovit a společně připravili píseň Koutek, která na nebezpečí cévní mozkové příhody upozorňuje.

Marketingový expert o Putinovi: Osamělec napíchaný botoxem, na rukou má dětskou krev

19. března 2022 07:17

Vystoupení ruského prezidenta Vladimira Putina na stadionu v Lužnikách před téměř 100 tisíci Rusy skončilo aplausem. Podle odborníka na politický marketing Oty Klempíře je pro Rusy šéf Kremlu vynikající. „Je jako bohatýr, který je zachránil. Pro nás tam ale stál osamělec, který je napíchaný botoxem. Víme, že má na rukou krev dětí, civilistů a nevinných,“ prohlásil v pořadu 360° v reakci na Putinův projev při oslavách připojení Krymu k Rusku. Psychiatrička Džamila Stehlíková s ním souhlasila.