CNN Prima News píseň

píseň

Výpis příspěvků ke štítku „píseň“

Volal o písničku na přání, teď mu hrozí samotka. Vězeň z Vinařic se prozradil banální chybou

11. února 2023 06:59

Příběh muže, který volal do rádia Spin a nechal si zahrát píseň Kriminál „pro všechny z Vinařic“, má pokračování. Jak se ukázalo, volajícím byl skutečně odsouzený, kterému spoluvězni říkají „Zloděj“. Telefon měl u sebe nelegálně, nyní mu hrozí přeřazení do horší skupiny, na uzavřené oddělení nebo písemná důtka.

Shakiře k odhalení nevěry stačil pohled do lednice. Kvůli čemu musel Piqué balit kufry?

18. ledna 2023 19:17

Shakira stále nemůže přijít na jméno svému bývalému partnerovi Piquému. Příčinou má být podle deníku Mirror jeho vztah s o 12 let mladší studentkou Clarou Chiou Martiovou. Proslýchá se totiž, že s ní měl slavný sportovec randit už v době, kdy byl ještě s kolumbijskou zpěvačkou. Web ShowNews Today nyní odhalil, jak popová hvězda na partnerovu nevěru zřejmě přišla.

Piqué vrátil úder Shakiře. Bývalé partnerce ukázal, že skutečně vyměnil Ferrari za Twingo

16. ledna 2023 14:04

Nebyla to zpráva, která by nějak ovlivnila životy po celém světě, přesto se loňský rozchod ikony fotbalové Barcelony Gerarda Piquého s jednou z nejpopulárnějších zpěvaček Shakirou stal nesmírně sledovanou událostí. V jedné nové písni se kolumbijská umělkyně vysmívá sportovní hvězdě za to, že si po konci jejich vztahu a začátku nového významně pohoršil. Mistr světa z roku 2010 na tento rýpanec zareagoval po svém.

Mirek dělal elpaso, Pepa zabil tátu. Kontroverzní píseň vězňů z Rýnovic budí silné emoce

26. prosince 2022 21:27

Kradli, prodávali drogy, podváděli, mají na svědomí ztracené lidské životy. Teď zpívají o tom, že by chtěli druhou šanci. Odsouzení z věznice v Rýnovicích přímo za mřížemi natočili videoklip k písni Vězňova zpověď. Na sociálních sítích má video stovky sdílení, vedle pochvalných reakcí ale klip vzbudil i kritiku.

Největší hity Hany Zagorové. Která písnička je u čtenářů nejoblíbenější?

28. srpna 2022 13:33
Aktualizováno

Ve věku 75 let zemřela legendární zpěvačka Hana Zagorová. Smutnou zprávu potvrdil redakci CNN Prima NEWS zpěvaččin manažer Luboš Kříž. Devítinásobná držitelka ocenění Zlatý slavík za svůj život nazpívala přes 900 písní. Redakce CNN Prima NEWS pro vás vybrala deset nejznámějších. Která z nich je vaše nejoblíbenější? A kterou zvolili čtenáři v naší anketě?

Rok od smrti Františka Nedvěda. Manželka k němu denně mluví, syn připravil dojemnou zpověď

18. července 2022 22:06

V pondělí 18. července uplynul přesně rok od dne, kdy zemřel zpěvák František Nedvěd. Proslavil se řadou písní s bratrem Janem a do posledních chvil vystupoval se synem Vojtěchem. Ten v rodinné hudební tradici pokračuje i po jeho odchodu – na den výročí smrti přichystal pro fanoušky dojemné překvapení: nový klip a píseň, kterou tátovi věnoval.

Burešová natáčí s partnerem klip k nové písni. Jako by mi bylo pět, raduje se Forejt

15. června 2022 07:37

Eva Burešová nazpívala píseň Žena z oceli, ke které nyní v Táboře natáčí videoklip. Rozhodla se do něj obsadit i svého partnera a otce dítěte, které se pozvolna chystá na svět, kuchaře Přemka Forejta. O tom, že je mezi nimi opravdová láska, rozhodně při natáčení i po něm nebylo pochyb. Vlastně ani nemuseli nic hrát. Přemek chránil svou těhotnou ženu jako pravý rytíř. Vzniknout tak má jejich společná vzpomínka na druhé těhotenství.