reklama
CNN Prima News píseň

píseň

Výpis příspěvků ke štítku „píseň“

Gott o Krajčovi: Neměl jsem k němu ideální vztah. Párkrát jsem mu to dal najevo

„K Richardu Krajčovi jsem neměl úplně ideální vztah,“ přiznává Karel Gott ve své autobiografii Má cesta za štěstím. Ta vyšla 14. července při příležitosti zpěvákových nedožitých 82. narozenin. Gott zároveň prozradil, proč jim to neklapalo a že Krajčovi poslal provokativní telegram. Časem si ale vše vyříkali a frontman kapely Kryštof nakonec napsal duet Srdce nehasnou, který Gott pět měsíců před smrtí nazpíval se svou dcerou Charlotte.

Politiku beru osobně. Vstoupit do ní ale nechci, trpěl bych, přiznal písničkář Klus

Od začátku své kariéry se skrze své písně Tomáš Klus vyjadřoval k politické situaci v zemi. Nyní adresuje album Čaučesko dvěma politikům – premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a prezidentovi Miloši Zemanovi. „Neútočím na jejich osobnost, ale na jejich skutky, které mají morální dopad na naši společnost,“ uvedl Klus v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS. Sám se však do politiky nehrne, protože by v ní prý trpěl.

Sledujte ZÁZNAM 360°: Je autor protestsongů Klus písničkář, nebo politický aktivista?

Písničkář Tomáš Klus se od začátku pandemie začal vyjadřovat k aktuálnímu politickému dění v České republice. Své názory dává najevo především protestními songy, ve kterých kritizuje vládu, nikoliv protikoronavirová opatření. Je však Klus stále hudebníkem, nebo se z něj stává politický aktivista? A skládá protestsongy pro sebe, nebo chce měnit názory svých posluchačů? Sledujte živě pořad 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS v televizi nebo on-line v tomto článku od 20:15.

reklama