CNN Prima News píseň

píseň

Výpis příspěvků ke štítku „píseň“

Svou raketu neuslyšíš, je to „ruská ruleta“. Kocáb popsal misi na Ukrajině, zamířil k frontě

Hudebník Michael Kocáb se na konci ledna vrátil z mise na Ukrajině, kam zamířil s konvojem potřebných sanitárních vozů. Na vlastní kůži zažil každodenní život tamních obyvatel, noční letecké poplachy či ostrou cestu na jednu z vojenských základen přímo na frontě. Šlo o bojové podmínky první třídy, jak sám pronesl. Mezi troskami domů ve městě Izjum mimo jiné nazpíval píseň Sebastián s ukrajinskou pianistkou.

Zpěvačka Bára Zemanová představila energickou píseň. Kosmickým videoklipem ohlašuje návrat

Zpěvačka Bára Zemanová vypouští po delší pauze nový singl předznamenávající její návrat na pódia. Plzeňská rockerka, kterou mohou pamětníci znát z účinkování v soutěži Česko hledá SuperStar, má na svém kontě dvě studiové desky, několik úspěšných singlů a mnohaleté hostování po boku populární kutnohorské kapely Rybičky 48. Nyní se fanouškům připomíná energickou skladbou Mayday. Píseň se točí kolem zakázané lásky a její atmosféru podtrhuje nápaditý videoklip natočený v planetáriu.

Přišel o všechno. Autor hitu Zvonky štěstí Jiří Zmožek žil roky z životního minima

Tam u nebeských bran, Zvonky štěstí, Biograf láska, Nešlap, nelámej, Už mi lásko není 20 let. To je jen stručný výčet hitů, které napsal hudební skladatel Jiří Zmožek. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS zavzpomínal nejen na slavné umělce, s kterými spolupracoval, ale i na období, kdy kvůli podnikání přišel o všechno. Nyní ho čeká první sólový koncert v pražské Lucerně a o svém životě vydává knihu.

Navalného zavřeli na Sibiři opět na samotku. Ráno ho budí Putinova oblíbená popová hvězda

Ruského opozičníka Alexeje Navalného zavřeli ve věznici Polární vlk na Sibiři opět na samotku, uvedli jeho spolupracovníci. Desetidenní trest dostal za to, že se řádně nepředstavil vězeňskému dozorci. Podle své mluvčí za dobu věznění strávil na samotce již téměř 300 dní. Navalnyj popsal, že ráno denně musí jako budíček poslouchat ruskou hymnu, kterou následuje píseň Jsem Rus od zpěváka Shamana, který hlasitě podporuje ruského prezidenta Vladimira Putina i jeho invazi na Ukrajinu.

Utajovaná píseň zesnulého Milana Lasici vás dojme. Do světa se chystá jeho unikátní album

Tvůrci projektu Básnění představili videoklip s novou písní zesnulého Milana Lasici s názvem List do vetra, první singl z jeho dosud utajovaného alba. Projekt vzniká již od roku 2000, ale na přání dramaturga, moderátora, režiséra a zpěváka Lasici bvl držen v utajení. První impulz vznikl během nahrávání písně Predstavujem si krajinu, která byla věnovaná vzpomínce na zavražděného novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyni Martinu Kušnírovou.

Zemřel autor hitu Cha Cha Slide. Legendární píseň znovu zpopularizovaly výzvy na TikToku

Autor chytlavé písně Cha Cha Slide DJ Casper prohrál dlouhý boj s rakovinou jater a ledvin, informovala stanice ABC Chicago. Hudebník zemřel v pondělí po sedmi letech od určení zlověstné diagnózy. Bylo mu 58 let. Jeho nejznámější hit z přelomu tisíciletí zaznamenal v poslední době obnovený zájem díky virálním tanečním výzvám na sociální síti TikTok. Umělec se nedávno objevil i na televizních obrazovkách v seriálu z vězeňského prostředí Orange Is the New Black, v Česku známého také jako Holky za mřížemi.