reklama

pitva

Výpis příspěvků ke štítku „pitva“

Muž na Mělnicku zemřel násilnou smrtí, potvrdila pitva. Policie případ řeší jako vraždu

24. ledna 2022 11:44

Smrt muže ve Vysoké na Mělnicku vyšetřuje policie jako vraždu. Násilnou smrt prokázala pitva. Podezřelou třiačtyřicetiletou ženu, partnerku zemřelého, kriminalisté zadrželi, nyní je ve zdravotnickém zařízení, uvedla v pondělí v tiskové zprávě mluvčí středočeské policie Vlasta Suchánková. Podle trestního zákoníku může ženě v případě prokázání viny a odsouzení hrozit trest deset až 18 let.

Žádný „český Floyd“. Muž v Teplicích nezemřel kvůli policejnímu zákroku, vyplývá z pitvy

26. října 2021 12:20

Mezi červnovým zákrokem policistů a úmrtím muže v Teplicích neexistuje žádná souvislost, vyplývá ze závěrečné pitevní zprávy, kterou dostalo ústecké krajské ředitelství policie. V úterý o tom informovala policejní mluvčí Šárka Poláčková. Muž zemřel krátce po zákroku policie. Následně se konalo několik demonstrací, vyšetření události žádala řada tuzemských i zahraničních organizací.

Zastřelený pes na Náchodsku? Obyvatelé se bouří, policie případ odložila

22. října 2021 19:38

Adršpachem na Náchodsku rezonuje případ údajné střelby v obci z konce léta. Zůstal po ní na ulici mrtvý pes jedné z obyvatelek. Háček je v tom, že ho pohřbila bez pitvy, kterou po ní požadovala policie. Ta teď případ odkládá s tím, že střelbu nelze potvrdit, takže není co vyšetřovat. Proti tomu se bouří jak řada obyvatel obce, tak majitelé psa, kteří mají i fotografii, kudy měl projektil proniknout do těla.

Záhadná smrt 14letého chlapce. Policisté mají výsledky pitvy, šlo o sebevraždu?

6. října 2021 00:31

Policisté už mají v ruce výsledky pitvy zastřeleného čtrnáctiletého chlapce, který zemřel minulé úterý večer nedaleko středočeské Unhoště. Hned vedle jeho těla měla ležet střelná zbraň. Policisté ale museli prověřit, zda ho někdo připravil o život, nebo sám spáchal sebevraždu. Právě nařízená pitva měla podle dostupných informací jednoznačně prokázat, že si na život sáhl sám.

Nové důkazy o smrti Marilyn Monroe. Podle tajných dokumentů ji zabil bratr Kennedyho

10. července 2021 15:21

Bývalý losangeleský policista Mike Rothmiller se rozhodl odhalit, že tajné dokumenty, které našel v archivech losangeleské policie, říkají, že herečka Marilyn Monroe byla zavražděna kvůli ochraně klanu Kennedyů. Nechal se slyšet, že to byl sám bratr prezidenta J. F. Kennedyho Bobby, kdo dal Marilyn smrtící nápoj. Všemu měl přihlížet herec Peter Lawford. Když Rothmiller po 20 letech předložil Lawfordovi fakta, herec se zhroutil a přiznal. Příběh byl však 40 let zamlčován, protože utajování sahalo daleko za hranice Kennedyových.

reklama