pitva

Výpis příspěvků ke štítku „pitva“

Dělníci ve Frýdku-Místku vykopali lidskou kostru. Další dvě ležely na skládce

Policisté našli ve Frýdku-Místku další kosterní ostatky. V pondělí objevili pracovníci technických služeb lidské kosti při výkopových pracích před bývalým kulturním domem válcoven plechu, v úterý byly nalezeny další na skládce, kam dělníci vozili zeminu z výkopových prací. Novinářům to sdělila policejní mluvčí Eva Michalíková. Případ si podle ní převzali kriminalisté z Frýdku-Místku.

Muže zabili vlastní psi, vykrvácel v kotci. Útok v USA zachytily kamery, zvířata utratili

Chovatel Dominic Cooper po útoku vlastních psů zemřel na následky masivní ztráty krve a vyčerpání, šlo o mučivou smrt. Takový je závěr pitevní zprávy, z které nyní citují zahraniční média. K tragickému napadení majitele došlo na konci února. Tehdy 35letý Cooper na dvorku čelil několik minut výpadům svých mazlíčků, než se schoval do kotce. Ten se nakonec stal místem, kde vydechl naposledy. Incident zachytily také bezpečnostní kamery, záběry zkoumali vyšetřovatelé. Všech třináct psů, včetně osmi štěňat, bylo utraceno.

Nález v řece Hron zaměstnává policii. V místě, ke kterému nevedou cesty, plavalo lidské tělo

U slovenské obce Dolná Ždaňa bylo nalezeno tělo mrtvého muže. Z řeky Hron ho vytahovala přivolaná jednotka hasičů, podle mluvčí Krajského ředitelství Policejního sboru Banská Bystrica Márie Faltániové se zachytilo o kmen stromu jen pár metrů od břehu a mohlo se doplavit z větší vzdálenosti. Příčinu smrti muže nyní vyšetřují kriminalisté. O případu píše web Noviny.sk.

Zprávu o pitvě Romana Čechmánka už má policie k dispozici. Co ukázaly její výsledky?

Aktualizováno

Pitva podle policie prokázala, že bývalý hokejový brankář Roman Čechmánek, který zemřel o uplynulém víkendu ve věku 52 let, nespáchal sebevraždu. Na jeho smrti se nepodílel ani žádný další člověk, sdělila ve středu policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Přesnou příčinu úmrtí někdejšího reprezentanta policie neuvedla. Před smrtí měl Čechmánek problémy s rukou, kvůli nimž šel na obstřiky. Olympijský vítěz z Nagana 1998 naposledy působil jako šéftrenér mládeže v Uherském Hradišti.

Příčina smrti herce Perryho zůstává nejasná. Zdroj z vyšetřování sdělil detail ohledně drog

Podle dosavadních zpráv je tělo zesnulého herce Matthewa Perryho připraveno k vydání rodině. Ve svém prohlášení to sdělil úřad okresního soudního lékaře v Los Angeles. Oficiální závěr potvrzující příčinu úmrtí představitele Chandlera Binga z legendárního seriálu Přátelé bude pravděpodobně zveřejněn až za několik týdnů, napsal web Sky News. Podle magazínu TMZ přitom neměly návykové látky na hercově úmrtí podíl.