pitva

Výpis příspěvků ke štítku „pitva“

Plakal, moc ho to bolelo. Otec zesnulého Péti z Domažlicka popsal zoufalou noc před tragédií

24. prosince 2022 11:08

Štědrý den bude pro rodiče zesnulého tříměsíčního Petříka obzvlášť těžký. Kojenec zemřel několik hodin po příchodu z Domažlické nemocnice. Rodina čeká na výsledky vyšetřování a přemítá, co lékaři mohli udělat jinak. Nemocnice ale namítá, že není jediný důkaz, který by na selhání jejích pracovníků poukazoval.

Nečekaný zvrat v případu mrtvé Nikol na Plzeňsku. Pitva vyloučila cizí zavinění její smrti

7. listopadu 2022 15:35

Mladá žena, kterou našli lidé v bezvědomí 13. října u krajnice silnice u výjezdu z Plzně ve směru na Sulkov a která později zemřela v nemocnici, zemřela v důsledku vnitřních chorobných příčin, na její smrti neměl podíl nikdo cizí. Ukázaly to posudky soudních znalců a nařízená soudní pitva, řekla dnes ČTK policejní mluvčí Eva Červenková.

Vyskočil vyjmenoval podivnosti v sebevraždě syna. Takového člověka je škoda, zadržoval slzy

28. června 2022 17:52

Jeho smrt nebyla sebevražda a na tom trvám, říká herec Ivan Vyskočil, který se s odchodem syna Jakuba stále nemůže smířit. Podnikatel a majitel firmy BusLine se měl podle kriminalistů zastřelit ranou do srdce. S tím ale jeho otec nesouhlasí. Je přesvědčen, že Jakub by sebevraždu nikdy nespáchal. Prokázat nebo vyvrátit cizí zavinění může až soudní pitva, ta zatím provedena nebyla. Ivan Vyskočil v exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS popsal, proč o sebevraždě pochybuje.

Výbuch v Loučce, kde zemřely tři děti a žena: Odborníci dokončili pitvy

26. dubna 2022 13:31

Kriminalisté pokračují v ohledávání domu v Loučce na Vsetínsku, který v neděli ráno poničil výbuch a následný požár. Odborníci dokončili soudní pitvu všech čtyř těl, která se po explozi v sutinách našla. Informovala o tom krajská policejní mluvčí Simona Kyšnerová. Případ podle ní policie prověřuje pro podezření z vraždy.

Děsivý nález v Plzni: Rybáři našli mrtvého muže, policisté zjišťují jeho totožnost

13. března 2022 19:57

Policisté zjišťují totožnost mrtvého muže, kterého v neděli dopoledne našli dva mladí rybáři u břehu řeky Berounky na okraji Plzně. Na místě byla policie s potápěčem, hasiči a koroner, u zemřelého byla nařízena soudní pitva, řekla krajská policejní mluvčí Dana Ladmanová. Případem se dále zabývají kriminalisté z Plzně.