reklama

plyn

Výpis příspěvků ke štítku „plyn“

Tragický výbuch v Koryčanech vyšetřuje policie. Bum a něco letělo, popsal svědek

Středeční výbuch plynu v řadovém rodinném domě v Koryčanech na Kroměřížsku prověřuje policie jako obecné ohrožení z nedbalosti. Právní kvalifikace se ještě může změnit. Před explozí majitelé prováděli v domě rekonstrukci. Mluvčí policie Simona Kyšnerová uvedla, že bylo poškozeno plynové potrubí, což vedlo k následnému výbuchu. Exploze si vyžádala životy dvou zasahujících dobrovolných hasičů a čtyři zraněné.

Video zachytilo děsivý výbuch autobusu v centru města. Dva mrtví, ženě exploze utrhla nohy

Aktualizováno

V centru Voroněže ve čtvrtek explodoval autobus městské hromadné dopravy – zemřeli dva lidé a 20 osob utrpělo zranění. S odvoláním na gubernátora oblasti na jihozápadě evropské části Ruska o tom informují agentury Interfax a TASS. Úřady výbuch vyšetřují, na místě se podle nich nenašly žádné stopy výbušnin, média nejčastěji zmiňují možnou explozi plynové lahve.

Posílal mě do plynu a vyhodil z autobusu, viní Romka řidiče z Mostu. Případ řeší policie

Předáci romské minority žádají vyšetření údajného konfliktu s rasovým podtextem. „Romskou ženu v mosteckém autobuse vyvlekl řidič násilím z vozu jen kvůli barvě pleti. To je jako ve Spojených státech v padesátých letech,“ stěžuje si předseda Unie olašských Romů Josef Stojka. Reportér CNN Prima NEWS oslovil postiženou ženu i zástupce dopravního podniku.

reklama