reklama
CNN Prima News Plzeň

Plzeň

Výpis příspěvků ke štítku „Plzeň“

Hrůzné snímky plic neočkovaných s covidem: Lékař posílá lidem varovný vzkaz

5. prosince 2021 10:21

Bez dalších závažných nemocí, 46 a 38 let, těžké plicní postižení. Další „sporťák 48 let“ na mimotělním oběhu. Lékař plzeňské letecké záchranné služby Jiří Chvojka zveřejňuje na sociálních sítích anonymní příběhy lidí, kterým zdraví zničil covid. Dá se předpokládat, že se jedná o lidi, kteří nejsou očkovaní, lékař totiž zároveň vyzývá k vakcinaci.

Dočkáme se pohádkově bílých Vánoc? Meteorologové zveřejnili předpověď pro celou republiku

1. prosince 2021 16:17

Vánoce se sněhovou nadílkou jsou o to pohádkovější. I když by si takové svátky určitě každý přál, ani meteorologové neumějí sníh s jistotou předpovědět. Statistický přehled Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) však znázorňuje pravděpodobnost „bílých Vánoc“ na horách i v jednotlivých městech republiky.

Smrt při policejním zásahu v Plzni: Muže zajistili kvůli agresivitě, pak zkolaboval

27. října 2021 12:03
Aktualizováno

V Plzni ve středu brzo ráno zemřel při policejním zákroku sedmadvacetiletý muž. Policie uvedla, že ho zadržela poté, co se agresivně dobýval do jednoho domu, napadl svého příbuzného a poté i přivolané policisty. Policie použila donucovací prostředky. Zajištěný nejevil známky zranění, ale po chvíli zkolaboval a nepodařilo se ho oživit ani policii, ani přivolaným záchranářům, informovala krajská policejní mluvčí Pavla Burešová. Okolnostmi případu se zabývají kriminalisté a policie zatím nebude poskytovat bližší informace.

HIV pozitivní muž z Karlovarska měl znásilňovat 13letou dceru partnerky. Hrozí mu 8 let

22. října 2021 16:44

Muži z Karlovarska hrozí osmiletý trest za údajné znásilnění 13leté dcery jeho tehdejší přítelkyně a nechráněný sex s dalšími dvěma dospělými ženami. K tomu mělo dojít v době, kdy 55letý Antonín M. věděl, že je HIV pozitivní a trpí žloutenkou typu C. Zmíněný nepodmíněný trest navrhl státní zástupce, případ by měl ještě do konce roku začít projednávat Krajský soud v Plzni.

Útočník, který v Plzni napadl muže a střílel do vzduchu, se sám udal

19. října 2021 13:22
Aktualizováno

Po víc než pěti hodinách se na služebnu městské policie v Plzni přihlásil muž, který v úterý ráno v centru města na Americké třídě po potyčce s dalším mužem střílel do vzduchu pistolí. Policie po střelci od rána pátrala. Muž přišel odpoledne na služebnu a přiznal se, strážníci ho předali policistům, kteří ho převezli k výslechu. Podle policejní mluvčí zajistili také jeho zbraň.

Policisté našli auto, které v Plzni srazilo při couvání chodce. Hledají řidiče, jenž ujel

15. října 2021 15:23

Policisté jsou o krok blíž k objasnění pondělní vážné dopravní nehody, která se stala v jedné z plzeňských ulic. Řidič tam při couvání srazil ve vysoké rychlosti chodce. Místo poskytnutí první pomoci se vážně zraněného muže snažil ze silnice odvléct a z místa nehody ujel. Policisté už zajistili auto, které chodce srazilo. Řidiče ale stále nemají.

Senior údajně napadl těhotnou ženu, a tak ho její muž zkopal. Opilci úřadovali v Plzni

8. října 2021 18:43

Policisté dostali ve čtvrtek v Plzni několik oznámení o ženě, která se pohybuje po čtyřech, a o starším muži, který leží na zemi a krvácí v obličeji. Hlídky pak zjistily, že případy spolu souvisejí. Na místě našly manželský pár a zraněného muže. Všichni byli opilí a jejich verze toho, co se na ulici odehrálo, se lišily. Zraněný muž tvrdil, že ženu jen požádal o cigaretu a její partner ho hned napadl. Protože byli všichni aktéři pod vlivem alkoholu, nebylo možné hned zjistit pravdu.

reklama