reklama
CNN Prima News podpůrný program

podpůrný program

Výpis příspěvků ke štítku „podpůrný program“

Vláda schválila státem zaručené úvěry i na investice. Nahradí tím přímou pomoc firmám

12. dubna 2021 17:41

Vláda v pondělí schválila rozšíření státem zaručených úvěrů firmám v programu Covid III o úvěry určené nejen na provoz, ale i na investice. Začátek čerpání investičních úvěrů lze očekávat zhruba na počátku května. Na tiskové konferenci po jednání vlády o tom informoval ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO).

Nemůžete se nechat řídit jedním bláznivým chlapem a nemehly, pustil se Kalousek do Babiše

13. září 2020 11:15
Aktualizováno

Česká vláda se podle poslance a šéfa poslaneckého klubu TOP 09 Miroslava Kalouska chová reaktivně, populisticky a řídí se tím, co chce veřejnost. Přece se nemůžete nechat řídit jedním bláznivým chlapem, který rozhoduje podle toho, jak mu řekne Mára Prchal, kritizoval vládu i premiéra Andreje Babiše (ANO) v nedělní Partii na CNN Prima NEWS Kalousek. Debatoval s ním ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD), který vzkázal, ať opozice nestraší lidi. Vláda podle něj neselhává.

Praha láká české turisty. Za pobyt dostanou hosté vstupenku do muzeí či zoo

25. května 2020 15:45

Magistrát hlavního města Prahy zareagoval na výpadek turismu podpůrným programem, který by mohl pomoci přilákat české návštěvníky z regionu do metropole. Podle radní pro kulturu a cestovní ruch hl. města Prahy Hany Třeštíkové by měli hosté za přenocování ve vybraných partnerských hotelech dostat body, které vymění za vstupenku. V nabídce jsou muzea, galerie i zoologická zahrada.

reklama