Policie stíhá muzikanta Jiřího Vondráčka. Je podezřelý, že chtěl poškodit sestru Helenu

Středočeská policie zahájila trestní stíhání muzikanta Jiřího Vondráčka, jelikož měl úmyslně poškodit svou sestru, zpěvačku Helenu Vondráčkovou. S informací přišlo radio Frekvence 1 s odkazem na policejní zdroj.

Vondráček měl údajně navést svého známého Jana Šinágla, aby formou dobrovolné dražby vyvedl svůj majetek, a zmařil tak odškodnění své sestře za veřejné pomluvy. Jiného známého, Miloše Horu, měl pak přimět k tomu, aby dražbu realizoval. Informuje o tom Frekvence 1.

„Je nám z toho smutno. Nikdy jsme nečekali, že ve své nenávisti, protože nebylo po jeho vůli, je schopen zajít až takto daleko. Spojit se s takovým člověkem, jako je Jan Šinágl, asi nejprolhanější člověk u nás, který se prokazuje vlastnoručně vyrobeným novinářským průkazem a bez vzdělání se nechává titulovat jako politolog a do státních orgánů, jako jsou Senát nebo Rada ČT, se chodí zdarma najíst, je jen ukázka jeho charakteru. Je to bohužel smutek a stydíme se za jeho chování,“ napsali pro Frekvcenci 1 na adresu Vondráčka jeho sestra Helena s manželem Martinem Michalem.

Sám muzikant se podle média k obvinění dosud nevyjádřil.

Tagy: