CNN Prima News porodnice

porodnice

Výpis příspěvků ke štítku „porodnice“

Beckham předal účet se 70 miliony sledujících ukrajinské lékařce. Ukázala drsné záběry

21. března 2022 16:13

Někdejší fotbalový idol David Beckham předal dočasně kontrolu nad svým účtem na Instagramu ukrajinské lékařce z porodnického oddělení nemocnice v Charkově, aby svým fanouškům ukázal realitu války. Jeho 71,5 milionu sledujících tak mělo možnost vidět, jak nastávající matky a jejich novorozené děti žijí v provizorních podmínkách ve sklepě porodnice ve městě, které bombarduje ruská armáda.

Přežila nálet, pak influencerka porodila zdravé dítě. Dojemné fotky vyvrací dezinformace

13. března 2022 14:54

Fotografie těhotné ukrajinské blogerky Marianny Podgurské prchající z ostřelované porodnice v Mariupolu obletěly celý svět. Ruská ambasáda v Londýně tvrdila, že žena na snímku těhotenství pouze předstírala. O několik hodin později ale skutečně porodila. V dobách ničivé války tak jde o děsivý příběh se šťastným koncem.

Těhotenství jen předstírá, obvinili Rusové prchající influencerku. Ukrajinka pak porodila

11. března 2022 14:53

Fotografie těhotné ukrajinské blogerky Marianny Podgurské prchající z ostřelované porodnice v Mariupolu obletěly celý svět. V době středečního útoku na nemocnici zahynuli celkem tři lidé včetně dítěte. Ruská ambasáda v Londýně tvrdila, že žena na snímku těhotenství pouze předstírala. O několik hodin později ale skutečně porodila.

PŘED a PO katastrofě v Mariupolu. Snímky dokazují sílu ruského útoku nejen na porodnici

10. března 2022 14:22

Středeční bombardování ukrajinského přímořského města Mariupol šokovalo lidi na celém světě. Cílem ruského vojska nebyla pouze dětská nemocnice s porodnicí, ve které při ostřelování zahynuli tři lidé, ale také obytné a obchodní oblasti. Zkázu celého útoku zachytily satelitní snímky. Podívejte se v galerii, jak se domov zhruba 450 tisíc lidí během války mění.

Reportér v Kyjevě: Rusové se vrací ke klasické taktice. Z Ukrajinců se stávají partyzáni

10. března 2022 11:36

Situace na Ukrajině se mění každou minutou. Přímo z Kyjeva válku sleduje reportér CNN Prima NEWS Matyáš Zrno, který uvedl, že se Rusové vrací ke své klasické taktice. „Po prvním pokusu o bleskové obsazení Kyjeva lehkými silami se Rusové vrací ke klasickému metodickému postupu – ostřelování a bombardování,“ uvedl v pořadu Nový den.

OBRAZEM: Vybombardovaná porodnice i masové hroby. Ukrajinský Mariupol čelí zkáze

10. března 2022 10:42

Ukrajinské přístavní město Mariupol čelí tvrdému bombardování i humanitární katastrofě. Místním chybí jídlo, voda, teplo i střecha nad hlavou, na předměstí začaly vznikat masové hroby. Po středečním leteckém útoku na porodnici a dětskou nemocnici podle ukrajinských úřadů zemřeli tři lidé, včetně jednoho dítěte. Nálet dále zranil 17 lidí a způsobil obří škody na nemocničním zařízení.