reklama

Požár bytu v Ústí: Muž po výbuchu vyskočil z šestého patra. Mohlo jít o sebevraždu

V Ústí nad Labem v ulici V Oblouku dopoledne zemřel člověk. Vyskočil z bytu v šestém patře panelového domu po výbuchu a následném velkém požáru. Na místo dorazilo sedm hasičských jednotek a vyhlášen byl druhý stupeň poplachu.

reklama

Hasičům byl požár v Krásném Březně nahlášen krátce před 10:45. „Na místě zasahovalo sedm jednotek, byl vyhlášen druhý stupeň poplachu. Hořel celý byt, obyvatel bytu zemřel po skoku z okna,“ sdělil pro CNN Prima NEWS mluvčí ústeckých hasičů Lukáš Marvan.

Obětí požáru byl zřejmě muž, který žil v bytě sám. Se sousedy se prý příliš nebavil. Přesná příčina požáru je předmětem vyšetřování. Podle místních byl zemřelý údajně v exekuci, někteří si myslí, že spáchal sebevraždu. „Nic jiného v tom nebylo,“ sdělil jeden z obyvatel domu.

Během likvidace požáru hasiči odvedli obyvatele všech bytů z panelového domu, ti momentálně sedí před domem a čekají na to, jestli se budou moci dovnitř vrátit. V celém panelovém domě je totiž po zásahu hasičů odpojená elektřina a plyn. Radnice už pro obyvatele připravila náhradní ubytování, této možnosti ale žádný z obyvatel domu nevyužil.

Odpoledne na místo dorazil také pes vycvičený k hledání ohnisek požáru. I ten by měl s objasněním příčin požáru pomoci. První výsledky vyšetřování by měl přinést začátek příštího týdne.

Tagy: požár panelový dům smrt

Další hlavní zprávy

Miloš Zeman

Zemanova popularita klesla. Lidem vadí prezidentovo chování během koronakrize

Zemanova popularita klesla. Lidem vadí prezidentovo chování během koronakrize

Prezidenta Miloše Zemana hodnotí lidé hůř než na jaře, nejvíc kritičtí jsou k jeho chování a aktivitě v době koronavirové krize. Z aktuálního průzkumu agentury STEM/MARK vyplývá, že při známkování jako ve škole si celkově vysloužil „horší trojku“. Dlouhodobě respondenti hodnotí současného prezidenta lepšími známkami za využívání prezidentských pravomocí a zájem o problémy občanů, horší hodnocení má za reprezentaci a obhajobu českých zájmů v zahraničí i řešení sporů na české politické scéně a nejhůř dopadá při hodnocení způsobu jeho vystupování na veřejnosti.

Koronavirus

Kapacitu máme už jen pro tři pacienty. Sestry mohou mít trvalé následky, říká primář

Kapacitu máme už jen pro tři pacienty. Sestry mohou mít trvalé následky, říká primář

Podle primáře Anesteziologicko-resuscitačního oddělení Dušana Mormana je Krajská nemocnice Liberec blízko stropu svých možností v péči o pacienty s covidem ve vážném stavu. Kvůli tomu nemocnice eliminuje i běžnou péči, poskytuje jen tu akutní k záchraně života. Především zdravotní sestry jsou podle Mormana psychicky vyčerpané a časem z toho mohou mít trvalé duševní poruchy.

reklama
Policistka mohla zabránit teroristickému útoku, ale udělala si přestávku na kebab
Florida rozhoduje americké prezidentské volby. A Trump i Biden to velmi dobře vědí
Komerční banka je lídrem v otevřeném bankovnictví
reklama
reklama
Jepičí kariéra Romana Prymuly. Zařadí se mezi ministry s nejkratším funkčním obdobím?

Roman Prymula

Domácí zpravodajství

Kdo povede zdravotnictví? Sázková kancelář favorizuje Prymulu, ve hře i Flegr s Havlíčkem
Dekontaminace v polní nemocnici je v režii pražských hasičů, vybudovali stanoviště
 Nejvyšší nedělní nárůst od března. Testy potvrdily 7301 případů nemoci COVID-19
Další články
reklama
reklama