CNN Prima News Daniela Soukalová
Daniela Soukalová

Daniela Soukalová

editorka FTV Prima

V médiích začínala při studiu konzervatoře, kdy moderovala blok o cvičení v rámci ranního pořadu na TOP TV. Následně se přesunula do Rádia Hey!, kde začínala. (daniela.soukalova@iprima.cz)

Více o autorovi >

Nejnovější příspěvky autora

Women in Tech: Podpora českých žen, které pronikají do oblastí technologií
5G v Česku

Women in Tech: Podpora českých žen, které pronikají do oblastí technologií

Postavení žen se v posledních několika dekádách výrazně mění. A to nejen ze společenského ale i z profesního hlediska. Z dřívějších domácích hospodyněk se stávají uznávané odbornice a podnikatelky. Pomalu ale jistě pronikají i do oborů, jimž stále dominují muži, například do těch technologických. Příkladem může být šestice žen, které v rámci programu Women in Tech ocenila společnost Huawei. Jak už překlad názvu programu napovídá, jedná se o uznání za technologický přínos.

Další příspěvky autora

Srdcaři s odhodláním pomáhat a se značkou České kvality: Diakonie ve Vrchlabí

Pomáhá lidem s různými formami zdravotního postižení, podává pomocnou ruku i rodinám bojujícím s nepřízní osudu a snaží se životy všech zúčastněných napravovat i tím, že jednotlivce i rodiny propojuje a dává jim možnost své příběhy navzájem sdílet. Diakonie ve Vrchlabí dlouhodobě pečuje o necelé dvě stovky klientů, mezi nimi jsou děti, dospělí i senioři. A svoji práci zdejší sociální pracovníci dělají více než dobře. Svědčí o tom značka České kvality, kterou jí letos na jaře udělilo Ministerstvo průmyslu a obchodu. Zařazení na prestižní seznam firem, které osvědčení mohou používat, poskytuje výhody, ale znamená i závazky, které musí společnosti dodržovat.

Společnost Best: Začínala od nuly, dnes je ve výrobě betonových prvků lídrem trhu

Začínali v devadesátých letech minulého století s pouhými pěti výrobky. Dnes jsou v oboru betonových doplňků jedničkou na trhu a nabízejí více než čtyři tisíce různých druhů dlažby a betonových tvarovek. Společnost Best ale nevytváří pouhou zahradní architekturu. Stává se součástí životů všech, kteří rádi tráví čas na zahradě. A nutno říct, že píle a dřina se vyplatily. Už roky se firma pyšní oceněním Česká kvalita, které zaručuje nejen špičkovou kvalitu zboží, ale i nadstandardní služby zákazníkům.

Každoroční vánoční stres: Čím obdarovat kolegy či příbuzné? Zkuste Sazka losy

Pořizování vánočních dárků, to je každoroční zkouška nervů pro otrlé. Přesto ji pravidelně podstupuje drtivá většina z nás. Potěšit nejbližší nebývá zas takový oříšek. Ovšem co pod stromeček vybrat vzdáleným tetičkám a strýčkům, kterým chceme dát najevo, že na ně myslíme, ale přitom je nepřivést do rozpaků nevhodnými dary? A co takhle drobnost, která v sobě skrývá potěšení, napětí a možná i šanci na životní výhru? Nápadité dárky můžete pořídit díky Sazka losům, které vám nezruinují rozpočet ani kvůli nim nebudete muset trčet ve frontách. Mimochodem, losy jsou oblíbeným tipem i herečky, Dany Morávkové.