4. ročník inSPORTline Prima Run vyběhne již tuto sobotu. Přijďte také!

4. ročník inSPORTline Prima Run už klepe na dveře a přípravy jsou v plném proudu. Na start pětikilometrové trati se chystají známé osobnosti FTV Prima, v jejichž čele bude stát ambasador závodu, Roman Šebrle. Zazávodit si s nimi můžete i vy. Sami, v páru, s dětmi, s kočárkem i se čtyřnohými mazlíčky!

Program pro závodníky i fanoušky

Závod inSPORTline Pima Run už má svou tradici a počítá s běžeckými profíky i nadšenými amatéry nebo začátečníky. A na co se můžete kromě sportovních aktivit těšit? Pro běžce jsou ve stánku inSPORTline připraveny běžecké pásy, na nichž se můžete připravit na samotný závod. A odborníci z inSPORTline vám poradí i s výběrem trenažeru do domácnosti nebo ukážou, čím se můžete v létě bavit při outdoorových aktivitách.

Oborová zdravotní pojišťovna vám ve svém stánku nabídne vyšetření plosek nohou na tzv. podoskopu, který vám hned na místě zobrazí digitální otisk nohou a s ním také určí, zda máte zdravou klenbu chodidel, což je důležité, ať už běháte, nebo ne.

Energie pro závodníky, zábava pro děti

Aby vám při běhu nedošel dech, budou mít všichni závodníci k dispozici zdarma Meggle Active Protein Mléčný nápoj s vanilkovou, banánovou nebo čokoládovou příchutí, který vám dodá energii a pomůže vyhrát nad nedostatkem sil i soupeři! Ti, kteří nepoběží, budou produkty z celé řady Active Protein moci ochutnat, zasoutěžit si o ně a případně si je zakoupit za zvýhodněné ceny ve stánku Meggle.

Berete s sebou děti? Bezva. Již druhým rokem mohou závodit v kilometrovém závodě, který s nimi poběží medvídek HARIBO a v HARIBO dětské zóně je čeká prima zábava se skákacím panákem, koloběžkovou dráhou, fotokoutkem nebo soutěžemi o sladké dobroty.

Přijďte si užít den!

Chcete být u toho? Registrace na závod je možné zakoupit ještě v sobotu přímo v pražském parku Stromovka. Registrace pro páry vychází na 666 Kč, pro jednotlivce na 333 Kč a pro děti na 111 Kč. Přijďte podpořit všechny běžce a udělejme tak na závodu inSPORTline Prima Run skvělou atmosféru! Vybíháme ve 12 hod. Více informací na www.insportlineprimarun.cz.

Tagy: