Již tuto sobotu Slunečný autobus v Praze na inSPORTline Prima Runu!

Již tuto sobotu Slunečný autobus v Praze na inSPORTline Prima Runu!

Prázdniny jsou v plném proudu, a Vy máte volnou sobotu 15. srpna?

Máme pro Vás Prima tip! Pojďte se s námi rozhýbat a užít si společně aspoň kousek Slunečného léta, a to i s legendárním žlutým autobusem a herci ze seriálu Slunečná!

V sobotu 15. srpna televize Prima pořádá v pražské Stromovce inSPORTline Prima Run, již tradiční běžecký happening pro všechny mámy, táty, děti i pro ty, kteří svého parťáka mají nebo ho teprve hledají. Přijďte si s námi kondičně zaběhat či pokořit vlastní osobní rekord. Rádi Vás uvítáme, i pokud nejste sportovní nadšenec – žlutý autobus s sebou přiveze kromě tváří Slunečné i nabitý program a zábavu pro každého. Mimo jiné se můžete těšit na vystoupení zpěváka Vojty D.

Vezměte tedy své partnery, kamarády, děti, psy, kočárky a přijďte v sobotu do Stromovky.

Na místě nebude chybět ani partner tour Slunečného autobusu – Raiffeisen stavební spořitelna – s pestrým programem pro dětské publikum. Hlavní atrakcí je skákací hrad, dále budou soutěže pro děti, stolní fotbálek, hrací kolo se spoustou dárků a popcorn. Krom toho ještě v rámci akce rozdává Raiffeisen vouchery se slevou 500 Kč na uzavření stavebka. S ním můžete spořit sobě i svým dětem s výnosem až 3,8 % ročně.

Přijďte si s námi užít Slunečné léto!

Těším se na Vás!