CNN Prima News přednáška

přednáška

Výpis příspěvků ke štítku „přednáška“

Naučil útulkáře počítat do čtrnácti: I takové trenérské eso vystoupí na MET konferenci

Američan, který učil synchronizovanému létání 10 tisíc motýlů, nizozemský odborník, který trénuje psy pro speciální policejní a záchranné operace, nebo slavná trenérka, jejíž pořad obletěl 120 zemí světa. Další ročník MET konference – tedy online konference moderního etického tréninku – opět představí českým divákům spoustu zajímavých řečníků ze světa kynologie.

Mám nového „aligátora“ a SMS neposílám, prozradil Zeman. Dám ti číslo, Vašku, nabídl Klausovi

Jsem teprve na dvacáté první stránce, odpověděl bývalý prezident Miloš Zeman na dotaz, jak mu jde psaní jeho pamětí z doby, kdy zastával úřad hlavy státu. V exkluzivní debatě na CNN Prima NEWS se pochlubil novým mobilním telefonem značky Aligator. Klaus zase ohledně svých plánů do budoucna uvedl, že často přednáší v zahraničí. „Mám pocit, že pořád někdo chce slyšet, co říkám, a mě to baví,“ řekl Klaus.

Povedená premiéra: Zážitkový happening ZOOM FEST přilákal více než 9 tisíc diváků

Na nejnovější primácký event ZOOM FEST v sobotu 16. září dorazilo 9 300 návštěvníků. Festival bavil prostřednictvím přednášek, workshopů, koncertů, gastronomických pochutin a dalších rozmanitých zážitků. Zaostřeno bylo na osobní rozvoj, udržitelnost, cestování i zábavu. Přednáškové stany praskaly ve švech. Plocha před hlavním pódiem byla při všech koncertech zaplněná. Tradičně byla také fronta na autogramiádu herců ze seriálů televize Prima. Vše bylo navíc zcela zdarma! Akci připravila primácká agentura SOLOOTIONS.

Zážitkový happening ZOOM FEST začíná už za pár dní a nabídne bohatý program

Nejinspirativnější a nejnovější primácký event ZOOM FEST se v sobotu 16. září zaměří na hledání cest, jak udělat drobné změny, které mohou posunout náš život lepším směrem. Festival nabídne zdarma spoustu zábavy a poznání. Zaostří na osobní rozvoj, udržitelnost, cestování i zábavu. Návštěvníci se mohou těšit na přední české kapely Chinaski, Monkey Business, O5 a Radeček, Queens of Everything a bohatý doprovodný program pro každého, kdo má otevřenou mysl. Nebude chybět možnost osobního setkání s cestovatelskými a koučovacími legendami, stejně jako s populárními herci. ZOOM FEST zaostřuje na změnu, originalitu a inovace – buďte u toho! A vstup je navíc zcela zdarma! Sobota 16. září 12–22 hodin, Riegrovy sady Praha 2.

ZOOM FEST – nový happening, který chceš zažít

Festival ZOOM FEST, jehož hlavním zaměřením bude snaha inspirovat a hledat cesty, jak udělat drobné změny, které mohou zlepšit život, nabídne během několika hodin spoustu zábavy i poznání. Zaostřeno bude na osobní rozvoj, ekologii, vzdělávání a práci na sobě. Nebude chybět ani kulturní vyžití a bohatý doprovodný program, kde si každý může vybrat to své. Těšte se na interaktivní audiovizuální instalaci a laboratoř Svět bez kouře společnosti Philip Morris, interaktivní koutek PřF UK, herce seriálu ZOO, světového kouče Jana Mühlfeita, cestovatelské ikony Radka Jaroše a Petra Horkého či kapely O5 a Radeček, Monkey Business nebo Chinaski a spoustu dalšího. Nový svěží a originální fesťák zaostřený na změnu – buďte u toho!

Soutěžte se Showtimem o dárkové balíčky COOLIFE

COOLIFE FEST opět míří na Smíchovskou náplavku. Další ročník největší freestyle show v Praze vypukne v sobotu 27. května. Uvidíte českou elitu freestyle sportů. Součástí akce bude i tentokrát mistrovství ČR v BMX minirampě o titul mistra ČR. Večer se představí DJ Wich a následovat bude i afterparty. Prima COOL si při této příležitosti připravila soutěž o dárkové balíčky COOLIFE.

Profesor Smil: Evropa mě nezajímá, protože vymírá. Nechápu strach z migrantů

Evropa vymírá a ve světě přestává mít svůj význam. Důvodem je zbytečný strach z migrantů, které například Amerika dokáže absorbovat. Na přednášce v Cevro Institutu to uvedl emeritní profesor University of Manitoba Václav Smil, který patří k nejvýznamnějším světovým akademikům současnosti. Pondělní přednáška byla jeho prvním veřejným vystoupením v rodné zemi.

Miluji místa, kvůli nimž stojí za to trpět. Po krizi přijde odměna, říká dobrodruh na kole

Vytrvalostní cyklista Adam Záviška se svou exmanželkou Markétou Peggy Marvanovou jako první na světě pokořili Lapland Extreme Challenge, extrémní závod, který se koná v oblasti Laponska. Společně ujeli třeba i nejdelší trasu planety pro horská kola napříč Spojenými státy. O svých dobrodružstvích i největších cestovatelských „fuck-upech“ povyprávěl Záviška na přednášce v rámci festivalu Neznámá země s mottem „Snílci posouvají svět“.

Jsem překvapený, že přežil. Muž, jenž pobodal Rushdieho, sáhl pro nůž po pár stránkách

„Asi mě překvapilo, když jsem slyšel, že přežil,“ řekl listu New York Post Hadi Matar, 24letý muž, který v pátek během přednášky v New Yorku pobodal britského spisovatele indického původu Salmana Rushdieho. Matar odmítl komentovat, zda se k útoku nechal inspirovat bývalým íránským duchovním vůdcem ajatolláhem Rúholláhem Chomejním. „Respektuji ho. Podle mě to byl skvělý člověk, to je všechno, co k tomu řeknu,“ prohlásil Matar o Chomejním, který zemřel v roce 1989.

Odstartovala největší freestyle show COOLIFE FEST. Podívejte se, na co se můžete těšit

Téma: Komerční sdělení

Největší freestyle show, která v ČR nemá obdoby, odstartovala v sobotu ráno na pražské náplavce. Už od rána jsou tam k vidění exhibice zástupců českého freeskiingu a snowboardingu, swoop freestylu, highdivingu, fly, jet i skateboardů. Pro milovníky BMX si kanál Prima COOL připravil opravdovou pecku – mistrovství ČR v minirampě na pontonu uprostřed Vltavy. COOLIFE FEST celý den provází zajímavé workshopy, filmy i přednášky, zakončené koncertem Paulieho Garanda a afterparty na Cargo Gallery s jedinečnou atmosférou. Pojďte se s námi mrknout, jak to na náplavce právě teď žije prostřednictvím streamu.