CNN Prima News přednáška

přednáška

Výpis příspěvků ke štítku „přednáška“

Odstartovala největší freestyle show COOLIFE FEST. Podívejte se, na co se můžete těšit

Téma: Komerční sdělení
21. května 2022 10:46

Největší freestyle show, která v ČR nemá obdoby, odstartovala v sobotu ráno na pražské náplavce. Už od rána jsou tam k vidění exhibice zástupců českého freeskiingu a snowboardingu, swoop freestylu, highdivingu, fly, jet i skateboardů. Pro milovníky BMX si kanál Prima COOL připravil opravdovou pecku – mistrovství ČR v minirampě na pontonu uprostřed Vltavy. COOLIFE FEST celý den provází zajímavé workshopy, filmy i přednášky, zakončené koncertem Paulieho Garanda a afterparty na Cargo Gallery s jedinečnou atmosférou. Pojďte se s námi mrknout, jak to na náplavce právě teď žije prostřednictvím streamu.

Marešova exmanželka se zastala moderátorovy rodiny: Hnusné svinstvo. Leoš je skvělý táta

23. dubna 2022 16:58

Leoš Mareš se stal terčem pomluv. Lektor a manažer Marek Pavlík měl během svých přednášek na základních školách údajně říct, že si Leoš nepřál svou nedávno narozenou dcerku Alex a že je z jejího narození nešťastný. Tvrdil také, že je Leošův příbuzný. Známá moderátorská dvojice je z celé věci otřesena. Podporu jim vyjádřili nejen jejich kolegové a fanoušci, ale také bývalá Leošova manželka Monika Marešová.

Útok na Mareše: Dceru Alex nechtěl, šíří po školách přednášející. Lež, brání se moderátor

23. dubna 2022 09:58

Leoš Mareš a jeho manželka Monika se stali terčem velmi nepříjemného a osobně cíleného útoku. Známému moderátorovi se ozvala maminka ze ZŠ Besednice s tím, že na jejich škole proběhla přednáška jistého Marka Pavlíka, který v jejím průběhu sedmákům tvrdil, že je Marešův příbuzný. Tím to ale zdaleka neskončilo, vyprávění směřovalo k tomu, že Mareš si údajně nepřál svou nedávno narozenou dceru Alex, je z jejího narození nešťastný a teď neví, co s tím. Zpěvák a moderátor vše zveřejnil na svém Instagramu a je připraven se bránit i u policie.

Přežila znásilňování bojovníky ISIS, v Kanadě jí zrušili přednášku. Prý by urazila muslimy

1. prosince 2021 17:30

V Kanadě řeší další případ kontroverzní politické korektnosti. Torontská školní rada nepovolila účast studentů na přednášce Nadji Muradové, nositelky Nobelovy ceny za mír, kterou unesli a znásilňovali bojovníci Islámského státu (ISIS). Důvodem je její kniha, kde žena popisuje útrapy v zajetí islamistů. Podle rady ale publikace může muslimy urážet a rozvířit protiislámské nálady.

PŘEHLEDNĚ: Testování seniorů, sport i školní plavání. Co všechno se od pondělí mění?

12. září 2021 23:30

Vláda zveřejnila nová protikoronavirová pravidla. Na společné plavání od pondělí 13. září mohou děti z jedné školy bez testů, při sportu pak nebudou muset dodržovat rozestup 1,5 metru. Vysoké školy mohou organizovat velké přednášky bez prokázání bezinfekčnosti. Semestr tak zřejmě zahájí prezenčně. Navíc se od pondělí musí jednou týdně testovat zaměstnanci a klienti zařízení následné péče. To se ale týká pouze těch, kteří nejsou očkovaní nebo nedávno neprodělali covid. Mění se také pravidla ohledně cestování.

Psychiatrička sní o střílení bělochů do hlav. Svěřila se s tím během přednášky

9. června 2021 07:35

Každý z nás sní o něčem jiném. Někteří lidé by chtěli mít jachtu, jiní lidé zase početnou rodinu a mnozí z nás by se rádi dožili vysokého věku bez zdravotních komplikací. Americká psychiatrička Aruna Khilananiová má ale o mnoho temnější fantazie. Při přednášce na téma „psychopatický problém v mysli bělochů“ svým studentům řekla, že „sní o střílení bělochů do jejich hlav“.

Světová esa z řad psích trenérů ve vašem obýváku

3. března 2021 11:30

Úplně první ročník MET konference otevřou známá trenérská jména, jako je Jean Donaldson nebo František Šusta. Potkají se 6. a 7. března 2021 spolu s dalšími kolegy z Česka, USA, Austrálie a Francie. Návštěvníci však mohou zůstat pohodlně usazení ve svých křeslech – konference moderního etického tréninku bude totiž virtuální.

Díky přednáškám jsem plul z Austrálie do Evropy zadarmo, vzpomínal cestovatel Stingl

21. října 2020 18:41

Rád absolvoval nekonečné mezikontinentální plavby, na kterých v dlouhých chvílích dokonce ostatním cestujícím přednášel o tom, co všechno už prožil. Legendární český cestovatel a spisovatel Miloslav Stingl se díky svému umění sblížit se prakticky s kýmkoliv stal dokonce náčelníkem jednoho indiánského kmene v Severní Americe. Ještě než v květnu v nedožitých 90 letech zemřel, stihl poskytnout festivalu Prima ZOOM NEZNÁMÁ ZEMĚ 2020 exkluzivní rozhovor.

V KLDR jsem si uvědomil, jak cenná je svoboda, říká cestovatel Vladimír Váchal

24. června 2020 07:18

Jezdit do zemí, které nejsou turisticky příliš známé nebo oblíbené, je pro průvodce a tlumočníka Vladimíra Váchala naprosto běžné. Mezi nejzajímavější destinace, které navštívil, patří Antarktida nebo Korejská lidová demokratická republika. Do totalitní země by se Váchal v budoucnosti ještě rád na čas vrátil, vše ale záleží především na tamním režimu.