reklama
CNN Prima News předseda

předseda

Výpis příspěvků ke štítku „předseda“

Babiš opět útočí na Piráty: To je normálně zrada, chodíte si do Bruselu pro noty

Premiér Andrej Babiš (ANO) se během čtvrtečních sněmovních interpelací několikrát pustil do Pirátů. Po několika úvodních dotazech pirátských zákonodárců je obvinil z toho, že si chodí do Bruselu pro noty a chtějí rozvrátit zemi. Opoziční poslanci se zajímali o financování „kampaňového dopisu“ hnutím ANO a postoj ČR k evropskému prohlášení na podporu sexuálních menšin.

PŘEHLEDNĚ: Jak se stát členem volební komise a jak vysoká je finanční odměna

V pátek 8. října a v sobotu 9. října 2021 se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny. Mimo kandidátů a voličů mají důležitou roli i členové volebních komisí. Kromě sčítání hlasů mohou dostat volno v práci a finanční odměnu. Jak se do volební komise dostat a jak vysokou částku můžete získat? Redakce CNN Prima NEWS vám přináší přehled základních povinností.

Vondráček hájí Zemana: Dal nám týden času. Nečekal jsem od něj žádný šrapnel

Předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO) obhajuje způsob, jakým se prezident Miloš Zeman postavil k vrbětickým událostem. „Projev pana prezidenta mě ničím nepřekvapil, nečekal jsem od něj žádný šrapnel. A že se k tomu vyjádřil až po týdnu? Poskytnul nám prostor a čas, který jsme k řešení kauzy potřebovali po diplomatické stránce,“ řekl v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS.

reklama