CNN Prima News Přelouč

Přelouč

Výpis příspěvků ke štítku „Přelouč“

Dojemné loučení s Šimonem, kterého našli utopeného v Labi. Bratr zveřejnil srdceryvný vzkaz

7. května 2023 17:51

Stále tomu nemůžeme uvěřit, nerozumíme tomu, proč se to stalo. Těmito slovy popsal bolest ze ztráty bratr zesnulého Šimona H., s nímž se nejbližší rozloučili 4. května v Pardubicích. Sedmnáctiletý mladík se 27. února nevrátil domů z jednoho z místních barů. Rodina ihned zalarmovala policii a začalo rozsáhlé pátrání, které ovšem skončilo tragicky. Po měsíci hledání se Šimonovo tělo našlo v Labi.

Milujeme tě, vrať se, prosí rodina ztraceného Šimona. Dojemný vzkaz poslala i zoufalá dívka

17. března 2023 16:03

Po 17letém Šimonovi Hlaváčkovi z Přelouče pátrá jeho rodina, přátelé a dobrovolníci už téměř dvacet dní. Chlapec byl naposledy viděn na narozeninové oslavě v baru v Pražské ulici, po menší hádce ovšem odtud odešel a od té doby ho už nikdo neviděl. Jeho blízcí jsou z toho zoufalí. Jeho přítelkyně i bratr sdíleli na sociálních sítích emotivní příspěvky, ve kterých chlapce prosí, aby se k nim vrátil.

Šímo, vrať se. Lukáš z Přelouče napsal zmizelému bratrovi dojemný vzkaz, pátrá na vlastní pěst

8. března 2023 14:16

Sedět doma s rukama v klíně? Lukáš Hlaváček z Přelouče takový postup při pátrání po svém zmizelém bratrovi Šimonovi odmítl. Důkazem toho jsou jeho sociální sítě, kde o případu více než týden nezvěstného člena rodiny detailně informuje. Jedním z jeho posledních postů na Facebooku je i dojemný vzkaz, ve kterém postrádanému Šimonovi vzkazuje, že se nemusí ničeho bát a rodina ho miluje.