CNN Prima News Premier League

Premier League

Výpis příspěvků ke štítku „Premier League“

Přes 11 miliard za půl roku. Jak může Chelsea hýřit a neporušovat finanční fair play

18. ledna 2023 06:42

U kormidla fotbalové Chelsea je trenér a manažer Graham Potter, ale podle velkolepého rozhazování peněz za posily se zdá, jak kdyby měl na londýnský klub vliv i filmový čaroděj Harry Potter. Od loňského příchodu nového majitele nakoupili Blues hráče za astronomických 415 milionů liber, přesto, zatím, nenaráží na pravidla finanční fair play. Jak je to možné?

Ronaldova slova o United? Poslední kapka. Portugalec si hledá nové angažmá, píší v Anglii

15. listopadu 2022 14:31

Zdá se, že třaskavý rozhovor, který fotbalista Cristiano Ronaldo poskytl Talk TV, znamená poslední kapku ve vztahu hvězdného Portugalce a Manchesteru United. V Anglii už si málokdo umí představit, že by Ronaldo po svých ostrých vyjádřeních o trenérovi, vedení i o legendách svého klubu na Old Traffordu zůstal. V britském tisku už se pochopitelně skloňuje celá řada možností.

Ronaldo a spol. si mnou ruce. Kolik peněz přinesou hvězdám britské daňové škrty?

29. září 2022 06:25

Cristiano Ronaldo se měl celé léto nakonec marně snažit prchnout z Manchesteru United. Sice teď spíše u „rudých ďáblů“ vysedává na lavičce, nehraje Ligu mistrů, ale po finanční stránce nemusí litovat, že jeho odchod z Premier League nevyšel. Díky oznámeným daňových škrtům ve Velké Británii si vydělá ještě více než doposud.

Slovácko se má na co těšit. Přijde na něj 50 tisíc lidí, vzkazuje záložník německého Kolína

14. září 2022 21:01

Přiznal, že o fotbalovém Slovácku nevěděl takřka nic. Ale za los, který svedl tým z Uherského Hradiště s jeho 1. FC Kolín nad Rýnem, je rád. Také proto, že rodina slovenského ofenzivního záložníka Ondreje Dudy to bude mít při odvetném utkání na stadion mnohem blíž. První zápas se Slováckem ale sehrají svěřenci německého trenéra Steffena Baumgarta doma v Kolíně.

KOMENTÁŘ: Bye bye. Jak odešla zlá, suchá a nekorektní Británie

10. září 2022 08:26

Ve čtvrtek s královnou Alžbětou II. nadobro odešla stará dobrá Británie, kterou jsem miloval. Británie, kde se dal volně používat suchý, zlý, nekorektní humor, kterému vládli Monty Python a Mr. Bean, vzduch elegantně znečišťovaly pětilitrové dvanáctiválcové jaguáry, existovala dvě pohlaví a ne 71 (britský Facebook vám prý nabízí tolik variant) a na fotbale se neklečelo, ale normálně kopalo do balonu. Definitivně se ze mě stává věčně naštvaný boomer.