Na BLUE STYLE PRIMA FESTu se vyřádí i ti nejmenší!

Na BLUE STYLE PRIMA FESTu se vyřádí i ti nejmenší!

Pokud přemýšlíte, kam vyrazit v létě s celou rodinou, aby se všichni bavili a zároveň jste si užili i trochu toho odpočinku, největší rodinný festival BLUE STYLE PRIMA FEST v Šiklandu na Vysočině je ideální volbou. Startuje už 13. července a chystá mnoho aktivit i skvělého hudebního programu. Zabaví se nejen dospěláci, ale i ti nejmenší, pro které bude připraven opravdu pestrý program, a tak si budete moci vychutnat festival všichni pohromadě.

Děti bude určitě bavit HASBRO DĚTSKÁ STAGE, kde vystoupí například skupina Kašpárek v rohlíku, Dáda Patrasová, Pískomil se vrací, Maxim Turbulenc nebo se uskuteční činoherní představení. Teenageři se budou moci vyřádit v Gaming zóně, potkat oblíbené youtubery nebo si vyzkoušet virtuální realitu.

Na místě bude také velká Dětská zóna společnosti Hasbro, ve které se chystá spousta zábavy a aktivit pro ty nejmenší. V My Little Pony stánku se bude tvořit a vyrábět v kreativní dílničce. Nebude chybět barvení vlasů, Apple Jack jablečná dráha, zábavní klauni nebo jízda na ponících. Petšopáci s sebou přinesou spoustu legrace při malování na obličej, soutěžích a vyrábění masek Littlest Pet Shop. Střílet na terč s NERF Blastery se bude na NERF střelnici. V parném létě nebude rozhodně chybět ani pořádná vodní bitva. Hravě vařit a vyrábět se pak bude s panem Kelímkem v Play-Doh stánku.

O ty úplně nejmenší se po celý den postarají v dětském koutku LIPA LEARNING, který přichází se zbrusu novou aplikací Lipa Land. Tento dynamický svět plný her, příběhů a aktivit je bezpečným hřištěm pro každého malého objevitele a jeho rodinu. Aplikace spojuje digitální a reálný svět v jedno úžasné dobrodružství, které dětem pomáhá rozvíjet dovednosti potřebné pro život. Lipa Land obsahuje 30 vzdělávacích her, které svou obtížnost automaticky přizpůsobují individuálním potřebám dítěte a zároveň umožňují rodičům zjistit, jaké dělá pokroky. Nové dovednosti si pak mohou děti spolu se zbytkem rodiny procvičit ve více než 300 aktivitách na doma i na ven. Lipa Land je ale také místem plným kouzelných příběhů z říše dětské fantazie. Ať už tedy u vás doma zrovna frčí piráti, kosmonauti, zvířátka či rytíři, v Lipa Landu si určitě přijdete na své.

Česká mincovna si zase pro všechny návštěvníky připravila nejrůznější soutěže. To pravé dobrodružství si budete moci užít se soutěží „Cestou zlatokopa s Českou mincovnou“.

Na místě bude také Blue Style Relax zóna, která je určena pro všechny, kteří se budou chtít na chvíli přenést ze světa zábavy a dovádění na písečnou pláž, relaxovat pod slunečníkem u bazénu nebo se osvěžit drinkem. Navíc bude možné na chvíli svěřit děti speciálně vyškoleným animátorům, kteří ratolesti provedou úžasným dětským Croco Clubem, kde si budou moct zahrát na piráty, indiány nebo vyzkoušet ZOO či mořský program.

Oddechová Relax zóna Marimex zase s otevřenou náručí přivítá unavené dospělé i dětské návštěvníky a poskytne jak aktivní odpočinek, tak i klidné útočiště. Záplatou na uchozená chodidla se mohou stát nafukovací křesla a postele. Děti si zkrátí čas při čekání na rodiče na houpačkách či trampolínách. Ideální zchlazení pak lze hledat v bazénech s mnohým příslušenstvím v podobě lehátek nebo míčů.

Těšíme se na vás i vaše ratolesti už téměř za týden na BLUE STYLE PRIMA FESTu! Vstupenky jsou v prodeji ZDE.