Prima natáčí nový seriál v Safari Parku. Jak se herci sžívají se svými rolemi?

Prima natáčí nový seriál.

Nový seriál Primy

Nový seriál Primy s pracovním názvem ZOO bude sledovat osud hlavní hrdinky Sidonie Anny Novotné, která se rozhodla zahodit dědictví rodinné firmy a jít si za svým snem, se natáčí v krásném prostředí zoologické zahrady v Safari Parku Dvůr Králové. A i když na pauzy není čas, na slavnostní zakrojení dortu první klapky režisér Libor Kodad pár minut vyhradil.

V seriálu se objeví hvězdy jako je Sabina Laurinová či Marek Taclík. Ten získal roli majetného člověka. „Jsem člen sklářského bohatého klanu, jehož dcera studuje v zahraničí. Aspoň si to teda moje postava myslí,“ prozradil detaily Taclík. Zdali jde o kladného hrdinu, ale prozradit nechtěl. „Vypadá nepříjemně, ale má svoje skryté stránky, takže ve výsledku je to kladná a příjemná postava,“ řekl.

Jeho partnerku hraje právě Sabina Laurinová. „Hraji Alici Novotnou, maminku dvou dětí. Žijeme všichni pohromadě a mám skvělého muže a báječnou tchyni,“ uvedla Laurinová. Role její tchyně se ujala herečka Jana Švandová. V hlavní roli Sidonii Annu Novotnou ztvární Michaela Pecháčková.

Zatím to vypadá, že si herci natáčení náramně užívají. „Zase jednou hraji elegantní bohatou dámu, která má sklárnu a vede rodinu a rozhoduje se, jestli přispěje peníze na zoo nebo ne. To je zatím ta linka, zatím mě to baví, protože jsme v nádherném prostředí, je tady spousta milých známých kolegů,“ popsala Švandová.

Mnozí herci jsou si velmi blízcí, znají se totiž z jiných seriálových projektů. „Mámu mi tu hraje Sabina Laurinová. Tu znám dobře z Modrého kódu,“ svěřil se Vojtěch Vovesný. V seriálu se objeví také Pavla Tomicová, Štěpán Benoni, Bob Klepl, Tereza Brodská a další. Kdy bude mít seriál premiéru, se zatím neví.

Tagy:
FTV Prima zoo seriály Sabina Laurinová Showtime Dvůr Králové nad Labem