reklama

Prima natáčí nový seriál v Safari Parku. Jak se herci sžívají se svými rolemi?

Nový seriál Primy s pracovním názvem ZOO bude sledovat osud hlavní hrdinky Sidonie Anny Novotné, která se rozhodla zahodit dědictví rodinné firmy a jít si za svým snem, se natáčí v krásném prostředí zoologické zahrady v Safari Parku Dvůr Králové. A i když na pauzy není čas, na slavnostní zakrojení dortu první klapky režisér Libor Kodad pár minut vyhradil.

reklama

V seriálu se objeví hvězdy jako je Sabina Laurinová či Marek Taclík. Ten získal roli majetného člověka. „Jsem člen sklářského bohatého klanu, jehož dcera studuje v zahraničí. Aspoň si to teda moje postava myslí,“ prozradil detaily Taclík. Zdali jde o kladného hrdinu, ale prozradit nechtěl. „Vypadá nepříjemně, ale má svoje skryté stránky, takže ve výsledku je to kladná a příjemná postava,“ řekl.

Jeho partnerku hraje právě Sabina Laurinová. „Hraji Alici Novotnou, maminku dvou dětí. Žijeme všichni pohromadě a mám skvělého muže a báječnou tchyni,“ uvedla Laurinová. Role její tchyně se ujala herečka Jana Švandová. V hlavní roli Sidonii Annu Novotnou ztvární Michaela Pecháčková.

Zatím to vypadá, že si herci natáčení náramně užívají. „Zase jednou hraji elegantní bohatou dámu, která má sklárnu a vede rodinu a rozhoduje se, jestli přispěje peníze na zoo nebo ne. To je zatím ta linka, zatím mě to baví, protože jsme v nádherném prostředí, je tady spousta milých známých kolegů,“ popsala Švandová.

Mnozí herci jsou si velmi blízcí, znají se totiž z jiných seriálových projektů. „Mámu mi tu hraje Sabina Laurinová. Tu znám dobře z Modrého kódu,“ svěřil se Vojtěch Vovesný. V seriálu se objeví také Pavla Tomicová, Štěpán Benoni, Bob Klepl, Tereza Brodská a další. Kdy bude mít seriál premiéru, se zatím neví.

Tagy:
FTV Prima zoo SHOWTIME seriály Sabina Laurinová Dvůr Králové nad Labem

Hlavní zprávy

Spojil Babiše a Fialu: Mělo to přijít už dávno. Jak chce očkovat milion lidí za týden?
Rozhovor

Spojil Babiše a Fialu: Mělo to přijít už dávno. Jak chce očkovat milion lidí za týden?

Designovaný premiér Petr Fiala (ODS) a premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) se kvůli pandemii koronaviru měli spojit už dávno, míní stomatolog z iniciativy Lékaři pomáhají Česku Radek Mounajjed, který zorganizoval úterní tiskovou konferenci obou politiků. Třetí dávkou vakcíny proti koronaviru chce v Česku naočkovat milion lidí za týden, ideálně za ten příští. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS vysvětlil, jaký má plán.

Vědci stvořili živé roboty, kteří se sami rozmnožují. Byl to pro mě šok, přiznal expert
Věda a technologie

Vědci stvořili živé roboty, kteří se sami rozmnožují. Byl to pro mě šok, přiznal expert

Američtí vědci, kteří stvořili první živé stroje známé jako xenoboti, přišli s další převratnou informací – tyto formy života jsou nyní schopné se rozmnožovat, a to zcela jiným způsobem než rostliny nebo živočichové. Xenoboti by tak v budoucnu mohli posloužit například při ochraně životního prostředí nebo i v medicíně, informuje web stanice CNN.

Prymula: S očkováním dětí bych počkal. Na trhu je pro ně bezpečnější vakcína než Pfizer

Očkovat, či neočkovat malé děti proti nemoci COVID-19? Otázka, na kterou hledá odpověď většina rodičů. Zatímco stanovisko ministra zdravotnictví i České vakcinologické společnosti mluví jasně, další odborníci už si tak jistí nejsou. Například Roman Prymula v rozhovoru pro CNN Prima NEWS doporučuje počkat. Ve schvalovacím procesu je podle něj vakcína Valneva, která je pro děti bezpečnější.

Dělám, co považuji za správné, hají Vojtěch svůj návrh povinného očkování

Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (za ANO) navrhl v pondělí vládě povinné očkování proti covidu pro zdravotníky, vojáky, policisty, hasiče i lidi starší 60 let. Taková vyhláška by měla platit od 1. března 2022. Je ale možné, že budoucí vláda premiéra Petra Fialy (ODS) takové rozhodnutí zruší. „Může se stát, že nám to pak AntiCovid tým zruší. Já teď ale činím to, co myslím, že je správné,“ vysvětloval končící ministr v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Babiš prezidentem? Pokládat věnce a pronášet projevy by ho asi nebavilo, míní politolog

Andrej Babiš (ANO) má největší šanci stát se prezidentem České republiky. Pokud by se volby uskutečnily teď, dosluhující premiér by v druhém kole o funkci hlavy státu stál proti generálovi Petru Pavlovi, tvrdí průzkum agentury Median pro deník MF Dnes. „Babiš by musel po zvolení hodně klást věnce a pronášet projevy, to by ho asi tolik nebavilo. Ale zase by mohl být dál ve vysoké politice,“ zpochybňoval kandidaturu šéfa ANO v pořadu 360° na CNN Prima NEWS politolog Lukáš Jelínek.

reklama

Domácí zpravodajství

Válek chce vyměnit hlavní hygieničku. Svrčinová by se měla starat o jídlo ve školách

Budoucí ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) chce změnu na postu hlavní hygieničky. Nepočítá s tím, že by tuto funkci nadále zastávala Pavla Svrčinová. Je odbornice na výživu, a měla by se tedy na ni zaměřit. S odkazem na mluvčího TOP 09 a AntiCovid týmu koalice Spolu Vladana Vaňka to napsal Deník N. Kdo by měl Svrčinovou nahradit, Vaněk nesdělil. Na dotaz podle webu nereagoval ani Válek.

Ledecký k Prymulovi: Mám s vámi problém. Doporučujete opatření, přitom na nich vyděláváte

Na kamarádství to nevypadá. Hudebník Janek Ledecký se v pořadu Co Čech, to politik! televize CNN Prima NEWS postavil exministrovi zdravotnictví Romanu Prymulovi. Na epidemiologovi mu vadí, že doporučuje opatření jako jsou testy a vakcinace, a přitom na tom zároveň vydělává. Podle Prymuly to ale není pravda. Exministr zdůraznil, že ve střetu zájmů není.

reklama