CNN Prima News Sabina Laurinová

Sabina Laurinová

Výpis příspěvků ke štítku „Sabina Laurinová“

Vozíčkáři se nemají jak bránit, říká zpěvačka Tomešová. Podpořila je charitativní akcí

Herečka a zpěvačka Michaela Tomešová uspořádala již 9. ročník charitativního koncertu pro neziskovou společnost Polovina nebe, který se každoročně koná u příležitosti Dne zdravotně postižených. Toto téma je zpěvačce velmi blízké, protože její bratr je upoután na invalidní vozík. S redakcí Showtimu na CNN Prima NEWS se dokonce podělila o historku, jak jejího sourozence okradli v metru.

Zpěvák Tomáš Klus se objeví v seriálu ZOO. Jak změní životy hlavních postav?

V seriálu ZOO je potřeba nový fotograf, a tak ohlásil svůj nástup zpěvák Tomáš Klus. Jeho Filip Janda se přiřítí jako čerstvý vítr a svým entuziasmem nakazí nejednoho seriálového zaměstnance. Obzvláště si bude rozumět s dámským osazenstvem, zejména se Sid v podání Michaely Pecháčkové. Klus na obrazovky vstoupí v posledním díle před vánoční pauzou, která bude trvat až do 10. ledna. Poté se seriál opět vrátí na obrazovky televize Prima.

První díl seriálu ZOO přilákal téměř 1,5 milionu diváků. Co čeká hlavní hrdiny dál?

První díl rodinného seriálu ZOO, který přináší příběhy ze zoologické zahrady, si ve čtvrtek večer nenechalo ujít 1 421 000 diváků a share tak činil 31,53 procenta v cílové skupině 4+. Pro velký divácký zájem televize Prima před odvysíláním ZOO navíc exkluzivně nasadila část premiérového dílu svého nejpopulárnějšího seriálu – Slunečné, kterou vidělo 957 000 diváků (share 21,82 %). Na sociálních sítích po odvysílání pilotního dílu ZOO lidé nešetří chválou. Čím si je novinka získala?

Prima chystá novinky. Diváci se mohou těšit na pořad DREAM TEAM – Mistři dílny i seriál ZOO

Hned dvě velké novinky připravuje skupina Prima na začátek nového roku. Tou první je originální primácká show DREAM TEAM – Mistři dílny, ve které potečou slzy, pot a možná i krev. Během osmi týdnů vzejde z 12 účastníků hrdina, který má zlaté české ručičky – první mistr dílny! Zbrusu novým pořadem bude i rodinný seriál, který se jmenuje ZOO. V roli hlavních hrdinek se představí Eva Burešová coby Viktorie „Viki“ Janečková, chůva dětí v rodině soudce a také nadějná zpěvačka, a Michaela Pecháčková jako Sidonie Anna Novotná, mladá dědička sklářského impéria, která začne pracovat v zoologické zahradě. Obě mladé dámy spojí dohromady nejen osud, ale i touha jít za svými vlastními sny.

Sabina Laurinová v Sestřičkách: Mery je těhotná. Kdo je ale otcem jejího dítěte?

S těhulkami jako by se nejen v seriálu Sestřičky roztrhl pytel. Po Patricii Pagáčové, Michaele Sejnové Dittrichové a Kristýně Frejové bude s těhotenským bříškem v ateliérech pochodovat i Sabina Laurinová. Zatímco první dvě jmenované herečky si na plac nosily bříško vlastní, Sabina Laurinová zdědí umělé po Kristýně Frejové. Její postava vrchní sestry Mery je totiž těhotná, přestože s možností otěhotnět se už dávno rozloučila. Jenže s kým miminko čeká?