VIDEO: Dítě, které na Brněnsku vypadlo z okna, zemřelo

Dítě vypadlo z okna

Po pádu z prvního patra zemřelo na Brněnsku malé dítě. Tragická událost se stala včera večer a zatím není jasné, co se v domě přesně odehrálo. Místní ale spekulují o partnerské hádce, která tomu měla předcházet. Policie zatím nechce případ moc komentovat, a to i s ohledem na věk dítěte. Na místě byl náš reportér Jakub Nakládal.

Podle sousedů žila početná rodina v pronajatém bytě v centru města. Hádky mezi partnery měly být na denním pořádku a do konfliktu se podle některých svědků měli dostat právě i včera kolem devatenácté hodiny. Vzájemný incident měl pak vyvrcholit pádem měsíčního dítěte z okna na dvůr. V kritickém stavu ho převezli záchranáři do Dětské nemocnice v Brně, ale ani přes veškerou snahu se jim novorozeně nepodařilo zachránit.

Případem se už začala zabývat kriminálka, která měla vyslechnout oba partnery. Kdo z dvojice za pád dítěte z okna může není jasné a policie zatím případ vyšetřuje jako podezření z usmrcení z nedbalosti. Zároveň ale nevyloučila, že by za pádem novorozence mohl být úmysl někoho z partnerské dvojice.