reklama
CNN Prima News Pavlína Švarcová
Pavlína Švarcová

Pavlína Švarcová

editorka CNN Prima NEWS

Od dubna 2019 působí jako editor on-line zpravodajství TV Prima. Dříve hrála v Jazz Docku, působila v diagnostickém ústavu pro mládež i v organizaci Člověk v tísni.

Více o autorovi >

Nejnovější příspěvky autora

Další příspěvky autora

„Upír“ vysával dětem krev ze žil, potom je popravil. Řekl, že mu to dělalo radost

K hrůznému činu došlo v Nairobi, kde policie zatkla dvacetiletého mladíka z Keni poté, co nalezla dvě mrtvá těla dětí. Muž uvedl, že je zabil, a přiznal se i k vraždě osmi dalších nezletilých v průběhu pěti let. Některým ze svých obětí vysával ze žil krev. Vyšetřovatelé uvedli, že bude u soudu čelit obvinění z několika vražd a může ho čekat až výjimečný trest.

Živě
V Německu si povodně vyžádaly 160 lidských životů. Belgie hlásí zatím 27 mrtvých

Rozsáhlé záplavy si na západě Německa vyžádaly nejméně 56 lidských životů. Informovala o tom německá média poté, co policie v Koblenzi oznámila, že registruje už minimálně 90 mrtvých. Jde o oběti v okrese Ahrweiler ve spolkové zemi Porýní-Falc, který paří k nejpostiženějším místům v zemi. Severní Porýní-Vestfálsko hlásí 45 obětí rozbouřeného živlu.

Čtyřletého chlapce zabila láska k farmářským strojům. Na poli vypadl a traktor ho přejel

Láska k traktorům a farmářským strojům se čtyřletému chlapci z anglické farmy stala osudnou. Jeho strýček Brian Nutter chtěl splnit před dvěma lety svému synovci sen a vzal ho za to, jak mu pomáhá, na projížďku traktorem. Dítě však vypadlo a stroj ho zadním kolem přejel. Nyní dospělo vyšetřování k závěru a čeká se na finální trest. O případu informoval místní web Lanc Live.

Rabování, vandalství a zatýkání. Napětí v JAR roste, země nasadila 25 tisíc vojáků

Jihoafrická armáda začala ve čtvrtek rozmísťovat 25 tisíc vojáků, kteří mají pomoci policii zvládnout nepokoje vyvolané uvězněním bývalého prezidenta Jacoba Zumy. Patnáctiměsíční trest, který dostal za pohrdání justicí, si odpykává od minulého čtvrtka. Po jeho nástupu do věznice začaly protesty, jež přerostly ve výtržnosti. O život při nich přišlo nejméně 117 lidí a více než 2 000 osob bylo zatčeno, oznámily dnes jihoafrické úřady.

reklama