CNN Prima News Princezna Diana

Princezna Diana

Výpis příspěvků ke štítku „Princezna Diana“

Flanelka je trendy i ve světě. U Pavlových chci zachovat to, co u Havlových, říká stylistka

31. ledna 2023 13:55

Flanelka není moje iniciativa, Petr Pavel ji rád nosí, říká stylistka Štěpánka Pivcová, která má na starosti oděvy vítěze prezidentských voleb. Podle ní je tento módní kousek stále trendy i v zahraničí a díky volbám nyní získal na popularitě též v Česku. V pořadu Nový den na CNN Prima NEWS dodala, kým by se nový prezident a první dáma měli inspirovat.

Vlezli by do postele i s ďáblem. Harry opět hanobil svou rodinu, nejhůř to schytala Camilla

10. ledna 2023 06:04

Vyštvali Meghan z královské rodiny, museli jsme utéct. A za tím vším je Camilla, královna-manželka. Tak se dá shrnout vyznění rozhovorů, které princ Harry poskytl britským a americkým médiím před úterním vydáním svých memoárů nazvaných Spare (Náhradník). Královská rodina to zatím nekomentovala. Král Karel III. však už dříve Harryho varoval, že útoky na Camillu nebude akceptovat.

Po smrti Diany mi pomohly „houbičky“, bral jsem i kokain. Harry poskytl šokující rozhovor

9. ledna 2023 19:56

Britská společnost se ještě ani neoklepala z třaskavých informací z nové knihy prince Harryho a „enfant terrible“ britské královské rodiny už znovu víří mediální vody. Harry v rozhovoru pro pořad 60 Minutes americké CBS sdělil, že musel brát „houbičky“, aby se vypořádal se smrtí své matky, princezny Diany.

Harry prozradil svá poslední slova královně. Na místě smrti Diany si zahrával se životem

6. ledna 2023 16:56

Citace z třaskavého memoáru Spare (Náhradník), ve kterém se princ Harry obouvá do všech kolem sebe, zahltily britský tisk. Novináři se totiž dostali ke knize ještě před jejím oficiálním vydáním. Harry v publikaci píše o tom, jak se po smrti matky proháněl tunelem, kde zemřela. Svěřil se také s posledními slovy, která řekl královně Alžbětě II.

Porušil jsi slib, obvinil Harry Williama. Vztah bratrů je prý i přes snahu Meghan u konce

26. prosince 2022 16:54

Vydání šestidílné dokumentární série si vybírá svou daň. Poté, co princ Harry s manželkou Meghan zveřejnili třaskavé informace o britské královské rodině, se podle zdrojů z Buckinghamského paláce a blízkých lidí šlechticů řítí vztah dvou bratrů do záhuby. Domnívají se, že obvinění, která mladší syn krále Karla III. v dokumentu vznesl na účet prince Williama, následník trůnu již nepřejde.

První trailer k výbušnému dokumentu: Harry a Meghan odhalují, co se děje za zavřenými dveřmi

2. prosince 2022 00:20

Netflix ve čtvrtek oficiálně zveřejnil trailer k dlouho očekávanému dokumentárnímu seriálu o královském páru s názvem Harry & Meghan. Dvojice ve videu ukazuje sérii nikdy nepublikovaných osobních fotografii a sdílí „svůj pohled na příběh“ kolem královské rodiny. Série bude mít na streamovací platformě premiéru 8. prosince.