reklama
CNN Prima News Princezna Diana

Princezna Diana

Výpis příspěvků ke štítku „Princezna Diana“

Harry uštědřil Charlesovi další ránu. Jeho výbuchy ničí princovu autoritu, říkají přátelé

9. prosince 2021 06:48

Princ Charles se svým mladším synem vévodou ze Sussexu v posledních měsících sotva promluvil. K nápravě jejich vztahu nepomáhají ani četné útoky, které mladý vévoda své rodině rád uštědřuje. Přátelé z Charlesova okolí se navíc obávají toho, že tahle roztržka může být stejně škodlivá jako princova dřívější válka s princeznou Dianou.

Diana podváděla Charlese jako první. Bývalý princeznin bodyguard popsal, čeho byl svědkem

29. listopadu 2021 13:53

Za rozpadem manželství Diany a Charlese, které na začátku devadesátých let šokovalo celý svět, stála údajně princezna. Televizi CNN to v neděli řekl její bývalý bodyguard Allan Peters. V interview tvrdil, že to nebyl Charles, kdo jako první porušil manželský svazek, ale právě Diana, která navázala vztah s jiným tělesným strážcem.

Kdo se ptal na Archieho barvu pleti? Harry prý odhalí „rasistu“ v královské rodině

3. října 2021 06:28

Princ Harry připravuje knihu o životě princezny Diany. Od vydavatelů za ni dostal obrovskou zálohu 15 milionů liber (přibližně 444 milionů korun). Podle expertů jej tato částka může motivovat k tomu, aby odhalil některá tajemství královské rodiny. Mohl by například jmenovat rasistu, který se měl ptát na barvu pleti jeho syna Archieho. Pár to prohlásil v kontroverzním rozhovoru s Oprah Winfreyovou.

Peníze pro Alžbětu, sluhy a vnoučata. Co princ Philip v „tajné“ závěti odkázal dětem?

18. září 2021 00:11

Minimálně 90 let se neměla veřejnost dozvědět, jaký byl obsah poslední vůle prince Philipa, zesnulého manžela britské královny. Zdroje z paláce však závěť vévody z Edinburghu vynesly médiím. Jmění v přepočtené hodnotě 887 milionů korun získá z většiny Alžběta II., na své si však přijdou i tři sluhové-asistenti nebo vnoučata. Čtyřem dětem odkázal 14 tisíc svazků knih.

reklama