reklama
CNN Prima News prodej

prodej

Výpis příspěvků ke štítku „prodej“

Elektrokola bodují: Přibývá ale úrazů, cyklisté volají záchranáře i kvůli baterkám

Z elektrokol se stala nová móda. Mezi tuzemskými sportovními nadšenci jsou čím dál tím oblíbenější. To potvrzují prodejci i půjčovny. Ostatně všimnout si toho lze jak na silnicích, tak na cyklostezkách. Přestože ale mají elektrického pomocníka, přeceňují někteří cyklisté své síly. Množí se tak i úrazy. Někdy ale volají o pomoc i kvůli vybité baterce.

Živě
Sledujte právě probíhající aukce nemovitostí

Novým trendem v prodeji nemovitostí jsou jejich aukce. Jedině aukce totiž zajistí prodávajícímu tu nejvyšší možnou cenu. Zapomeňte na cenové mapy a fundované odhady hodnoty domů, bytů a pozemků. V dnešní dynamické době reaguje cena nemovitosti na okamžitou poptávku. Pokud se rozhodnete svou nemovitost prodat a chcete za ni dostat hodnotu, kterou opravdu má, je pro vás elektronická aukce ideálním profesionálním řešením.

Je rozhodnuto. Obchody a další služby otevřou od 10. května, schválila vláda

Všechny maloobchodní prodejny podle ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka (za ANO) budou smět otevřít definitivně od 10. května. Schválila to ve čtvrtek vláda, informoval Havlíček na Twitteru. Na tiskové konferenci po jednání vlády doplnil, že 10. května budou moci obnovit provoz také zbývající služby jako například řemesla. Oblast pohostinství bude muset ještě počkat.

reklama