reklama
CNN Prima News propuštění z nemocnice

propuštění z nemocnice

Výpis příspěvků ke štítku „propuštění z nemocnice“

Maradona může po operaci opustit nemocnici. Čeká ho ale odvykací kúra na klinice

11. listopadu 2020 17:17

Zdravotní stav jednoho z nejlepších fotbalistů historie Diega Maradony je týden po hospitalizaci daleko lepší, a tak bude čerstvě 60letý Argentinec ještě ve středu propuštěn z nemocnice v Buenos Aires. Po operaci mozku však nezamíří domů, ale na rehabilitační kliniku, kde bývalý hráč Neapole nebo Barcelony podstoupí odvykací kúru. Dlouhodobě má totiž potíže s alkoholem.

Trump nevypadá dobře, je strnulý a na videu lape po dechu, analyzuje jeho stav lékařka

6. října 2020 15:55

Americký prezident Donald Trump v pondělí večer opustil Národní vojenské zdravotnické centrum Waltera Reeda a hned poté zamířil do Bílého domu. Na balkoně zasalutoval vojákům a sundal si roušku. Podle doktorky Zoe Norrisové, která jeho stav analyzovala, prezident nevypadá vůbec dobře, píše portál Daily Mirror. Zalapal podle ní po dechu a byl nepřirozeně narovnaný.

Navalného propustili z nemocnice. Zda bude mít trvalé následky, není jasné

23. září 2020 09:21
Aktualizováno

Ruského opozičního politika Alexeje Navalného propustili v úterý z berlínské nemocnice. S odvoláním na lékaře kliniky Charité o tom dnes informovala agentura DPA. Podle lékařů je možné, že se Navalnyj po otravě paralytickou látkou ze skupiny novičok zcela zotaví, nelze ale ani vyloučit trvalé následky. Kde se nyní Navalnyj nachází, není známo. Mluvčí ruského prezidenta Vladimira Putina podle agentury TASS označil za „velmi skvělé“, pokud se pacient opravdu uzdravuje.

reklama