CNN Prima News prostitutka

prostitutka

Výpis příspěvků ke štítku „prostitutka“

Sadista z Prahy utýral prostitutku. Po napadení ji vláčel za autem, při bodání se uspokojoval

Pavel Soldát se stal jedním z nejbrutálnějších vrahů, se kterým se čeští vyšetřovatelé z pražské mordparty setkali. Byl postrachem pouličních prostitutek z Prahy. Sadistické sklony přitom nejprve používal sám na sobě. Až později obrátil své praktiky proti ženám, které se nabízely v centru hlavního města. První z nich jeho útok ještě přežila, druhá už takové štěstí neměla. Vrah ji bil, srazil autem, rdousil i bodal nožem. Redakce CNN Prima NEWS přináší děsivý příběh v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.

Porazíte Juventus, dám vám autobus prostitutek, slíbil Berlusconi. Hráči teď chtějí odměnu

Byla to motivace, ke které pomalu nebylo nutné dodávat jméno muže, jenž ji vymyslel. Fotbalistům Monzy byl před Vánoci přislíbený autobus plný prositutek, pokud se jim bude dařit proti silným soupeřům. Když teď klub z Lombardie porazil v Serii A slavný Juventus, žertuje bývalý italský premiér a majitel i prezident týmu Silvio Berlusconi, jak ho hráči bombardují a ptají se: „Kde je naše odměna?“

Zlom v případu ubité Nikoly u Plzně? Policie hledá důležitého svědka, promluvila i kolegyně

Policie uvolnila další informace k případu dvacetileté Slovenky, kterou v polovině října našel zmlácenou řidič na silnici u Sulkova na Plzeňsku. Žena na následky zranění po 12 dnech v nemocnici zemřela. Dívka se měla živit jako prostitutka. V souvislosti s tímto případem hledají kriminalisté důležitého svědka, který by mohl svými informacemi pomoci objasnit otázky k vyšetřování případu.

Fotbalisté a prostitutky? Je to běžné a bezpečné, nikdo vás nevydírá, tvrdí Bendtner

Legendární trenér londýnského Arsenalu Arsène Wenger v něm viděl zázračné dítě, které potáhne „Kanonýry“ za trofejemi. Jenže kariéra fotbalisty Nicklase Bendtnera byla plná průšvihů, nikoliv gólů. O svém dosavadním bujarém životě napsal Dán knihu, ve které kromě jiného prozradil, proč je mezi hvězdnými hráči tak populární využívání služeb sexuálních pracovnic.