CNN Prima News rakovina

rakovina

Výpis příspěvků ke štítku „rakovina“

Zachránil život, teď bojuje o ten svůj. Matouš čelí vážné nemoci, policie prosí o pomoc

Od roku 2018, kdy strážník Matouš Beránek nastoupil k pražské městské policii, se stal nedílnou součástí celého sboru. Ochotný kolega a přítel pomohl vždy tam, kde to bylo třeba. Dokonce byl za svou práci oceněn, mimo jiné i medailí Za záchranu života. Od loňského prosince však svádí nejtěžší souboj – ten o svůj život. V té době 26letý strážník si od lékařů vyslechl, že má rakovinu uzlin s metastázemi do plic. Pomocnou ruku nabídla i městská policie, která s žádostí o podporu oslovila veřejnost. Pro Matouše vznikl transparentní účet, který mu má jeho cestu ke zdraví usnadnit.

Kate o rakovině mluvit nechtěla. Dotlačily ji k tomu i útoky hackerů, říká expertka

Princezna Kate byla podle expertky na britskou královskou rodinu Ireny Cápové dotlačena k tomu, aby světu oznámila svou diagnózu. Odbornice v pořadu K věci na CNN Prima NEWS vysvětlila, že tak učinila poté, co se zaměstnanci nemocnice údajně snažili dostat ke zdravotnické dokumentaci princezny z Walesu. Zveřejnění videa bylo záměrně načasováno na období, kdy v Británii začaly velikonoční prázdniny.

Princ William se vrátil k veřejným povinnostem. Lidé přáli Kate i Karlu III. brzké uzdravení

Princ William se poprvé od chvíle, kdy jeho žena Kate oznámila, že onemocněla rakovinou, vrátil k povinnostem člena britského panovnického rodu. Před charitativní organizací, v níž pomáhal připravovat jídlo, na něj čekaly davy fanoušků královské rodiny. Podle BBC mu lidé vyjadřovali podporu a přáli brzké uzdravení princezně Kate i králi Karlovi III.

Princ William poprvé od oznámení rakoviny Kate vyšel mezi lidi. Syna vzal na fotbalový zápas

Britský princ William a jeho syn George si spolu vyšli na fotbal. Lidé je mohli zahlédnout na zápase klubu Aston Villa v Birminghamu. Je to poprvé, co se William ukázal na veřejnosti od chvíle, kdy jeho žena Kate veřejně oznámila, že podstupuje léčbu rakoviny. Novinku ohlásil také Williamův bratr Harry. Se svou ženou Meghan připravují dva nové pořady.