reklama
CNN Prima News Rakovník

Rakovník

Výpis příspěvků ke štítku „Rakovník“

Tragická nehoda u Rakovníku. Srážka dvou aut si vyžádala mrtvého i zraněné

4. prosince 2021 15:13

Jedno úmrtí a dvě těžká zranění si vyžádala nehoda dvou osobních aut mezi Rakovníkem a Lišany. Jedno auto dostalo zřejmě smyk a přejelo do protisměru. kde se střetlo s druhým vozem. Při nehodě zemřel 67letý řidič prvního z aut, jeho spolujezdkyně a druhý z šoférů skončili v nemocnici. Příčinu a okolnosti nehody policisté vyšetřují.

Další selhání státu: Nemocnice má vakcínu, přesto nemůže očkovat seniory 70+

25. února 2021 05:43

Neschopnost vlády dostat do krajů a nemocnic vakcíny na očkování se vyšplhala na další úroveň. Zatímco doteď byla největším problémem jejich pomalá distribuce, nově se především v menších městech stává, že sice vakcíny jsou, ale není koho očkovat. Všichni senioři nad 80+ už na očkování byli a ti mladší zatím stát nepustil k rezervaci. Například v Rakovníku se na vládu nespoléhají a volají mladším seniorům sami.

První okres dosáhl maximální hodnoty systému PES. Rakovník hlásí 100 bodů

31. prosince 2020 10:35

V okrese Rakovník dosáhl index PES maximální hodnoty 100, ve středních Čechách přibylo ve středu 2 355 nakažených covidem, mírně méně než v úterý, kdy byl rekordní přírůstek za celou dobu pandemie: podle čtvrtečních aktualizovaných dat ministerstva zdravotnictví přibylo 2 376 nakažených. Rizikové skóre PES vzrostlo ve Středočeském kraji z 80 na 85 bodů, kraj zůstává v pátém, tedy nejvyšším stupně rizika.

reklama