CNN Prima News rapper

rapper

Výpis příspěvků ke štítku „rapper“

Válka gangů ve Švédsku: Vrazi zastřelili známého rappera. Ten měl mít vazby na zločineckou síť

Švédské úřady zadržely dva podezřelé v souvislosti s úterní vraždou rappera C. Gambina, informovala agentura Reuters s odvoláním na tamní prokuraturu. C. Gambino přišel o život tento týden poté, co utrpěl nejméně dvě střelné rány. Policisté se domnívají, že smrt umělce souvisí s násilím mezi gangy, s nímž se severská země dlouhodobě potýká.

Paulie Garand vydává Nahoru na dno a videoklip. Tracky vznikaly i v Omiši a New Yorku

Od vydání poslední desky Amonit Paulieho Garanda uplynul již více než rok a do ohlášeného podzimního alba Molo II stále zbývá ještě několik měsíců. Zdálo by se tedy, že na pomyslné liberecké hladině nyní zavládl tvůrčí klid a na obzoru není ani vlnka. Opak je však pravdou, protože Paulie Garand není z těch umělců, kteří nechávají své fanoušky příliš dlouho čekat na nový materiál. Mezidobí si tak mohou ukrátit poslechem šestitrackového EP Nahoru na dno.

Eurovizi ovládl nebinární rapper ze Švýcarska Nemo. Při oslavách se zranil a rozbil trofej

V letošním 68. ročníku Eurovize zvítězilo Švýcarsko. Reprezentoval jej zpěvák a rapper Nemo s písní The Code o cestě k poznání sebe sama jako nebinárního člověka, píše agentura Reuters. Skladba kombinovala prvky žánrů drum and bass, opery, rapu a rocku. Na druhém místě skončilo Chorvatsko a třetí byla Ukrajina. Česká republika se zpěvačkou Aiko se do sestavy původně 26 finalistů nedostala. Událost ve švédském Malmö poznamenaly protesty proti izraelské účasti v soutěži kvůli válce v Pásmu Gazy.

Razie u slavného rappera: Agenti mu zdevastovali dům, čelí podezření ze sexuálního deliktu

Američtí federální agenti v pondělí provedli razii v domech spojených s rapperem Seanem Combsem v Los Angeles v Kalifornii a Miami na Floridě. Podle amerického ministerstva pro vnitřní bezpečnost domovní prohlídky u muzikanta vystupujícího pod pseudonymem Diddy souvisely s „probíhajícím vyšetřováním“ v New Yorku, Los Angeles a Miami. Čtyřiapadesátiletý hudebník čelí žalobám například kvůli sexuálnímu vykořisťování. Server TMZ zveřejnil záběry z rapperova domu zdevastovaného po razii.

Zemřela hvězda Česko Slovensko má talent. Rapper dojal diváky silným životním příběhem

K tragické nehodě došlo během čtvrtečního večera v Bratislavě. Záchranné složky k ní vyjížděly okolo 23. hodiny na Zlaté Piesky, muž i přes rychlý zásah při převozu do nemocnice svým zraněním podlehl. Podle informací TV JOJ měl při havárii zahynout známý účastník soutěže Česko Slovensko má talent Enrico Miško, který diváky ohromil svým emotivně silným příběhem přetaveným do rapového vystoupení.