reklama
CNN Prima News rapper

rapper

Výpis příspěvků ke štítku „rapper“

Všude byly bambule a rozlitá čokoláda. Kdo je muž, který měl v SUV najet do davu lidí?

22. listopadu 2021 21:16

Nejméně pět lidí zahynulo a další desítky utrpěly zranění poté, co vjel v neděli řidič červeného SUV do vánočního průvodu u města Milwaukee v americkém státě Wisconsin. Policie už jednoho člověka kvůli útoku zadržela. Důvod, proč řidič do průvodu vjel, úřady vyšetřují. Podle informací médií měl za volantem sedět 39letý Darrell Brooks, amatérský rapper z Milwaukee, který má za sebou bohatou kriminální minulost.

Obří bitva. Zpěvák Marpo vyzve hvězdu českého MMA Vémolu v O2 areně

1. července 2021 22:27

Už 13. listopadu se mohou fanoušci bojových sportů těšit na očekávaný boxerský střet. Své síly v O2 areně změří MMA bojovník Karlos „Terminátor“ Vémola se známým hudebníkem a zápasníkem Marpem. „Chci ukázat, že zpěvák porazí jedničku bojových sportů u nás. Což bude Karlosův konec,“ prohlásil odhodlaně Marpo.

Nevídané! Rapper Drake přetvořil svůj Rolls-Royce Cullinan na gotickou katedrálu

6. května 2021 10:13

Kanadský rapper Drake je velkým fanouškem vozů Rolls-Royce. Už v minulosti se zpěvák pochlubil například modelem Phantom v úpravě „Bushukan“ od společnosti Mansory. Nyní automobilový svět šokoval dalším zcela jedinečným exemplářem. Své SUV Cullinan nechal módní firmou Chrome Hearts přetvořit na jakousi gotickou katedrálu se stovkami křížů, ale i nápisem „F**k You“.

Zásah strážníků v Uherském Hradišti: Nešlo o rebelství, brání právník známého rappera

9. dubna 2021 20:39

Muž, proti kterému na začátku března v Uherském Hradišti ostře zakročili strážníci, protože byl bez roušky, prožil podle svého právního zástupce nelehký měsíc. Potyčka na rušné ulici mu prý přinesla obrovskou vlnu negativních reakcí. Vedení policie zákrok strážníků posuzovalo a podle jejich závěrů bylo jednání hlídky v pořádku.

reklama