CNN Prima News rapper

rapper

Výpis příspěvků ke štítku „rapper“

Rapper Pluto z VyVolených má problémy se zákonem. Brazilská policie žádá o jeho vydání

24. března 2023 20:20

Bývalý účastník reality show VyVolení rapper Pluto, vlastním jménem Daniel António João, má problémy se zákonem. Brazilská policie požádala prostřednictvím Interpolu o jeho vydání. Napsala o tom redakce Seznam Zprávy s tím, že informaci potvrdil policejní mluvčí Ondřej Moravčík. Redakce CNN Prima NEWS zkoušela rappera telefonicky kontaktovat, ale bezúspěšně. Jeho telefon je nedostupný.

Zemřel bratr zpěváka Backstreet Boys. Tělo známého rappera našli policisté ve vaně

5. listopadu 2022 21:57

Kontroverzního čtyřiatřicetiletého rappera Aarona Cartera údajně nalezli mrtvého ve vaně, informoval o tom web TMZ. Na místo dorazili i policisté z oddělení vyšetřujícího vraždy. Bratr Nicka Cartera z Backstreet Boys dělal na konci devadesátých let světoznámé skupině předskokana. Zesnulý umělec se již několik let potýkal s drogovou závislostí. V roce 2019 prozradil, že trpí schizofrenií, akutními úzkostmi a manickou depresí. V loňském roce se v boxerském ringu utkal s legendárním bývalým basketbalistou Lamarem Odomem.

Hvězdný rapper i moderátorka: Ruské celebrity by šly bojovat za vlast. Pokrytci, zuří lidé

19. října 2022 09:36

Zatímco se desítky tisíc Rusů snaží před válkou na Ukrajině uprchnout, najdou se i tací, kteří tvrdí, že by šli za vlast bojovat. Řeč je o některých ruských celebritách, které se po vyhlášení částečné mobilizace v zemi snaží tvářit jako praví patrioti. Jejich prohlášení však ve valné většině případů úspěch neslaví. Naopak se setkávají s kritikou či přímo výsměchem.

Nejsem připraven zabíjet. Ruský rapper raději spáchal sebevraždu, než aby válčil

1. října 2022 15:34

Sedmadvacetiletý ruský rapper Walkie spáchal sebevraždu, aby nemusel na frontu. Umělec – vlastním jménem Ivan Vitalijevič Petunin – se tím vzepřel mobilizaci vyhlášené prezidentem Vladimirem Putinem. Jeho tělo našla policie poblíž výškové budovy v Krasnodaru. Předtím na sociálních sítích zveřejnil vzkaz na rozloučenou, ve kterém veřejnosti sdělil, že nemá právo nikoho zabíjet pro jakékoliv ideály.

Neumíš mluvit? Tak pa a už nikdy nevolej mi. Známý raper bojuje s mrtvicí po svém

15. května 2022 07:37

Na 15. května připadá Den boje proti mozkové mrtvici. S touto nebezpečnou zdravotní komplikací má zkušenost i známý český raper MC Gey. Mrtvice totiž postihla jeho dva blízké příbuzné, kteří mají těžké následky. Mezinárodní centrum klinického výzkumu při Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně se ho proto rozhodlo oslovit a společně připravili píseň Koutek, která na nebezpečí cévní mozkové příhody upozorňuje.

Ruské celebrity proti válce a Putinovi: Chceme okamžitý konec tohoto odporného činu

26. února 2022 07:00

I když podle průzkumů souhlasí s útokem na Ukrajinu více než polovina Rusů, najdou se i miliony těch, kteří Putinovu vojenskou operaci neschvalují. Krom mnoha Rusů, kteří nejen v Moskvě a Petrohradu vyšli do ulic (a nesetkali se se vstřícnou reakcí režimu – policie údajně ve čtvrtek zadržela 1675 protestujících v 53 městech), se proti rozhodnutí svého prezidenta postavily i některé slavné ruské osobnosti a celebrity. Sociální sítě zaplavily černé čtverce, fotografie černého dýmu na obloze. Ozvali se slavní umělci, ale třeba i dcera ruského majitele Chelsea nebo moderátorka, o níž se mluví jako o Putinově kmotřence. Podívejte se na nejzajímavější reakce.