CNN Prima News rapper

rapper

Výpis příspěvků ke štítku „rapper“

Zemřel bratr zpěváka Backstreet Boys. Tělo známého rappera našli policisté ve vaně

5. listopadu 2022 21:57

Kontroverzního čtyřiatřicetiletého rappera Aarona Cartera údajně nalezli mrtvého ve vaně, informoval o tom web TMZ. Na místo dorazili i policisté z oddělení vyšetřujícího vraždy. Bratr Nicka Cartera z Backstreet Boys dělal na konci devadesátých let světoznámé skupině předskokana. Zesnulý umělec se již několik let potýkal s drogovou závislostí. V roce 2019 prozradil, že trpí schizofrenií, akutními úzkostmi a manickou depresí. V loňském roce se v boxerském ringu utkal s legendárním bývalým basketbalistou Lamarem Odomem.

Hvězdný rapper i moderátorka: Ruské celebrity by šly bojovat za vlast. Pokrytci, zuří lidé

19. října 2022 09:36

Zatímco se desítky tisíc Rusů snaží před válkou na Ukrajině uprchnout, najdou se i tací, kteří tvrdí, že by šli za vlast bojovat. Řeč je o některých ruských celebritách, které se po vyhlášení částečné mobilizace v zemi snaží tvářit jako praví patrioti. Jejich prohlášení však ve valné většině případů úspěch neslaví. Naopak se setkávají s kritikou či přímo výsměchem.

Nejsem připraven zabíjet. Ruský rapper raději spáchal sebevraždu, než aby válčil

1. října 2022 15:34

Sedmadvacetiletý ruský rapper Walkie spáchal sebevraždu, aby nemusel na frontu. Umělec – vlastním jménem Ivan Vitalijevič Petunin – se tím vzepřel mobilizaci vyhlášené prezidentem Vladimirem Putinem. Jeho tělo našla policie poblíž výškové budovy v Krasnodaru. Předtím na sociálních sítích zveřejnil vzkaz na rozloučenou, ve kterém veřejnosti sdělil, že nemá právo nikoho zabíjet pro jakékoliv ideály.

Neumíš mluvit? Tak pa a už nikdy nevolej mi. Známý raper bojuje s mrtvicí po svém

15. května 2022 07:37

Na 15. května připadá Den boje proti mozkové mrtvici. S touto nebezpečnou zdravotní komplikací má zkušenost i známý český raper MC Gey. Mrtvice totiž postihla jeho dva blízké příbuzné, kteří mají těžké následky. Mezinárodní centrum klinického výzkumu při Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně se ho proto rozhodlo oslovit a společně připravili píseň Koutek, která na nebezpečí cévní mozkové příhody upozorňuje.

Ruské celebrity proti válce a Putinovi: Chceme okamžitý konec tohoto odporného činu

26. února 2022 07:00

I když podle průzkumů souhlasí s útokem na Ukrajinu více než polovina Rusů, najdou se i miliony těch, kteří Putinovu vojenskou operaci neschvalují. Krom mnoha Rusů, kteří nejen v Moskvě a Petrohradu vyšli do ulic (a nesetkali se se vstřícnou reakcí režimu – policie údajně ve čtvrtek zadržela 1675 protestujících v 53 městech), se proti rozhodnutí svého prezidenta postavily i některé slavné ruské osobnosti a celebrity. Sociální sítě zaplavily černé čtverce, fotografie černého dýmu na obloze. Ozvali se slavní umělci, ale třeba i dcera ruského majitele Chelsea nebo moderátorka, o níž se mluví jako o Putinově kmotřence. Podívejte se na nejzajímavější reakce.