CNN Prima News reality show

reality show

Výpis příspěvků ke štítku „reality show“

Televizní hvězda pašovala kokain ve velkém. Částky šly do miliard, po přiznání jí hrozí vězení

Televizní hvězda Magdalena Sadlo se přiznala, že v období mezi březnem 2022 a květnem 2023 pomáhala pašovat kokain do Velké Británie. Zadržena byla na londýnském letišti Heathrow, když přiletěla se zásilkou drog z Dubaje. Celkově mělo jít o zásilky v hodnotě až 53 milionů liber, v přepočtu 1,5 miliardy korun. Nyní televizní hvězdě hrozí vězení, informuje web Daily Mail.

Tereza Pergnerová se vrací na obrazovky. Pořád věřím na dobré konce, říká moderátorka

Jedna z nejslavnějších českých moderátorek Tereza Pergnerová se brzy objeví na obrazovkách TV Prima v nově připravované reality show, kde největším vítězstvím bude překonání svých vlastních limitů. Ukáže odraz osobnosti člověka. Diváci se s účastníky ztotožní, věří. V rozhovoru pro Showtime CNN Prima NEWS zavzpomínala i na legendární VyVolené.

Mrazivé detaily tragické nehody: Otec a dcera na místě zemřeli. Vzkaz ukázal, že to muž plánoval

Nejdříve to loni v červnu v hrabství Lincolnshire ve Velké Británii vypadalo jako tragická nehoda, když řidič i jeho dvouletá dcera zahynuli při čelní srážce s nákladním autem. Skutečnosti, které následně vypluly na povrch, byly ale mnohem mrazivější. Policisté v jeho počítači nalezli vzkaz, v němž popsal svůj plán, informuje The Sun. Souvisel s čerstvým rozchodem s jeho přítelkyní a hvězdou britské reality show Rachael Leaderovou.

Nové detaily tragické nehody u Skalice: Zesnulá Helena se proslavila v populární reality show

K čelní srážce kamionu a osobního vozidla došlo v úterý v okrese Skalica na Slovensku. Podle nových informací se ukázalo, že obětí byla třicetiletá Helena, kterou si diváci pamatují z populární televizní reality show V sedmém nebi, která plní lidem jejich sny a přání. V autě žena vezla své 10měsíční dítě, které nehodu jako zázrakem přežilo, informuje Nový Čas.

Ruskou televizní hvězdu našli v bytě mrtvou. Sousedé zalarmovali policii kvůli silnému zápachu

Hvězda ruských reality show Liberž Kpadonuová byla nalezena mrtvá ve svém bytě poté, co o ní přátelé neslyšeli přes měsíc. Policii zalarmovali sousedé, když ucítili z jejího apartmánu silný zápach. Šestatřicetiletá žena o sobě dala naposledy vědět v polovině února ve videu, v němž hovořila o svém zdraví. Přesnou příčinu úmrtí vyšetřuje policie, napsal web Daily Mail.