reklama
CNN Prima News reality show

reality show

Výpis příspěvků ke štítku „reality show“

Vítězem reality show LIKE HOUSE se stal Jenis. Co udělá s výhrou půl milionu korun?

Reality show televize Prima LIKE HOUSE, ve které se představila parta různorodých influencerů, zná svého vítěze. Nejvíce diváků hlasovalo pro jednadvacetiletého Jenise, který si získal srdce fanoušků svým nadhledem, humorem i rozumem. Unikátní show sledující osobnosti známé ze sociálních médií se stala fenoménem a trendem číslo jedna mezi mladými diváky a nabídla jedinečnou sondu do života současné mladé generace.

Janeček jako Milionář mezi námi: Teď jsme na hranici dějin. Teď se rozhoduje

Karel Janeček se stal dalším odvážným účastníkem pořadu Milionář mezi námi, v rámci kterého čeští milionáři pomáhají potřebným. Podle Janečka šlo o velmi obohacující zkušenost, která mu dala víc, než očekával. Co pro něj bylo nejtěžší? Komu pomáhal? Jakou roli hrají v jeho životě peníze? A proč věří, že koronavirus lidské společnosti v celkovém součtu pomůže?

Jiří Antoš, první Milionář mezi námi: Ještě po revoluci jsme prali na valše

Už dnes ve 21:35 budou moci diváci televize Prima sledovat první díl celosvětově úspěšné reality show Milionář mezi námi, ve které si sedm českých milionářů vyzkouší život dobrovolníka. Na týden opustí svoji rodinu, podnikání i kreditní karty a s pouhými 550 korunami se vypraví do cizího města, aby zde pomáhali potřebným a na konci své týdenní mise jim ze svého věnovali statisíce korun.

reklama