reklama
CNN Prima News reklama

reklama

Výpis příspěvků ke štítku „reklama“

Reklama na sázení jako memento smrti. Nemůžu vzít syna na fotbal, vyčítá žena Leicesteru

4. prosince 2021 06:53

Annie Ashtonová je Angličankou, která by ráda vzala svého syna na zápas fotbalového klubu Leicester City, nicméně má strach. Ne kvůli tomu, že by se bála násilného chování ostatních fanoušků, případně vulgarit. Není jí komfortní to, kolik sponzorů z řad sázkových kanceláří se objevuje na reklamních LED panelech na stadionu „lišek“. Právě kvůli gamblerství si její manžel vzal život.

Facebook si posvítí na volby v ČR. Chce ochránit politiky, lidem dovolí skrýt reklamu

27. srpna 2021 06:38

Na podzimní volby do Poslanecké sněmovny v České republice se připravuje i sociální síť Facebook. S kandidujícími stranami pořádá školení, uživatelům zase dovolí přizpůsobit politické reklamy tak, aby se jim zobrazovaly méně. Stejně tak si mohou zkontrolovat, kdo a kolik utratil za politickou reklamu. Čeští zástupci Facebooku uvedli, že zatím nezaznamenali koordinovaný útok ze zahraničí, který by měl ovlivnit nadcházející sněmovní volby.

Spotřební daň z vína a zákaz reklamy by vinaře donutily podvádět, míní Cibulka

24. června 2021 12:51

Plánované zavedení spotřební daně z nešumivých vín by v podstatě donutilo dvě třetiny malých vinařů podvádět. Víno by vyráběli dál, ale být čestný by se jim nevyplatilo, tvrdí moravský vinař Petr Cibulka. Případný zákaz reklamy na alkohol, tedy i na víno, by pak podle něj byl v souvislosti s dopady koronavirové pandemie brutálním zásahem.

reklama