CNN Prima News reklama

reklama

Výpis příspěvků ke štítku „reklama“

Zemřel Robert Peňažka. Jeho vánoční reklama se zlatým prasátkem okouzlila miliony Čechů

2. listopadu 2022 09:47

Ikonická věta z reklamy na Kofolu se stala jedním z novodobých symbolů Vánoc v Česku. Po 19 let lidé poslouchají při sledování televize slova roztomilé holčičky o zlatém prasátku: „Ne, ne, já nemusím, já už ho vidím.“ Autorem celé scény je Robert Peňažka, letos se však na své dílo v televizních obrazovkách nepodívá. Podlehl totiž dlouhé nemoci.

Facebook a TikTok nebrání šíření dezinformací, ukázal americký experiment. Jiná síť uspěla

24. října 2022 12:05

Sociální sítě Facebook a Titok opakovaně neblokovaly reklamy s očividnými dezinformacemi o americkém volebním systému a volbách. Uvádí to nová zpráva organizace Global Witness a skupiny C4D z Newyorské univerzity. V rámci pokusu se američtí výzkumníci vydávali za běžné zadavatele reklamy a od Facebooku, TikToku a YouTube si chtěli zakoupit inzerci svých příspěvků. Reklamy měly být cíleny na území takzvaných swing states, tedy států, ve kterých mají obě americké dominantní strany, tedy demokraté a republikáni, vyrovnanou podporu.

Zima bude dlouhá a tuhá, varuje Gazprom Evropu v mrazivé reklamě. Hrozí nedostatek plynu?

6. září 2022 15:27

Ruský Gazprom zveřejnil reklamu, ve které Evropu varuje před dlouhou a tuhou zimou. Ve videu jsou přitom dle ruských zdrojů použity záběry ze sibiřského Krasnojarsku, kde lidé topí uhlím. Největší exportér zemního plynu na světě klip publikoval několik dnů poté, co Rusko oznámilo přerušení dodávek potrubím Nord Stream 1. Video poutá pozornost především v západní Evropě, která je na ruském plynu závislá.

Kvůli Fialově výroku přijdou protestovat i další. Babišova reklama mě neuráží, říká novinář

5. září 2022 16:21

Mladá Fronta DNES a Lidové noviny spadající do expremiérova svěřenského fondu vyšly v pondělí s inzertními přebaly titulních stran, na kterých Andrej Babiš vyzývá ke sledování svého pořadu Čau, lidi. Zároveň také zpochybňuje jejich objektivitu a komplexnost zpravodajství, média obviňuje ze zatajování informací. Komentátor MF Dnes Petr Kolář v pořadu K věci na CNN Prima NEWS uvedl, že ho tato forma inzerce na titulní straně neuráží.