reklama
CNN Prima News reklama

reklama

Výpis příspěvků ke štítku „reklama“

Fordy budou skenovat billboardy a zobrazovat reklamu na displeji v autě

Automobilka Ford si nechala patentovat systém skenování billboardů kolem silnic. Ten bude umět „číst“ reklamu kolem silnic, nahrát ji na platformu palubního infotainmentu a v případě potřeby ji posádce promítat ve vybraných aplikacích. Společnost zatím nespecifikovala, na co chce nahrávání reklam vlastně využívat. Zatím prý není jisté, zda se systém v sériových autech vůbec objeví.

Freimanová si připadá jako krtek vytažený na světlo. Proč odmítla roli v Hollywoodu?

Herečku Veroniku Freimanovou si diváci pamatují především z kultovních filmů jako Sněženky a machři, Snowboarďáci či Rafťáci. V posledních dvou jmenovaných komediích si zahrála roli matky herce Vojtěcha Kotka. „Matku Vojty hraji i v seriálu Einstein, nečekaně. Rádi se vidíme a máme se rádi,“ uvedla herečka. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka také prozradila, co stálo za odmítnutím velmi lákavé role v zahraničí.

Jak se formule 1 naučila žít bez cigaret. Tabáková reklama ale ještě úplně nevymřela

Chcete mít svůj tým ve formuli 1? Budete potřebovat spoustu věcí, ale hlavně minimálně 100 milionů dolarů. Pak přežijete v královně motorsportu jeden rok. Takovéto peníze nepřiletí samy, chce to řadu štědrých partnerů, kteří pak dostanou své místo na „těle“ monopostů. Dříve si nikdo královnu motorsportu nedovedl představit bez plejády log cigaret. Tyto doby jsou pryč. I tak se ale snaží tabákoví výrobci najít alternativní cesty, jak být v populárním seriálu stále vidět.

V reklamách během Super Bowlu se blýskli Cardi B, Střihoruký Edward i Mila Kunis

Super Bowl – finále sezóny amerického fotbalu – je v USA každoročně sportovní i reklamní událostí číslo jedna. Společnosti musejí platit miliony dolarů, aby jejich značka, byť na pár sekund, zazářila během propagačních přestávek. V nabitých reklamních spotech se letos v televizi objevili například herci Ashton Kutcher, Mila Kunis a dokonce dorazil i Střihoruký Edward.

reklama