CNN Prima News Rhodos

Rhodos

Výpis příspěvků ke štítku „Rhodos“

Zemanův přítel je podezřelý z korupce. Ruský podnikatel měl stát připravit o miliardy

13. července 2022 11:22

Přítel Vladimira Putina a bývalý šéf ruských státních železnic Vladimir Jakunin se stal opět terčem vyšetřování investigativních novinářů. Na webu Insider vychází postupně obsáhlá reportáž o tom, k jakým praktikám v prostředí ruských železnic docházelo v době, kdy je vedl právě Jakunin. Česká společnost zná jméno ruského podnikatele a dlouholetého agenta KGB především ve spojitosti s jeho blízkými vazbami na prezidenta Miloše Zemana.

Řecko otevírá hranice turistům. Láká na oblíbené ostrovy a destinace

15. června 2020 09:06

V pondělí 15. června se turistům z celého světa znovu otevírají řecké hranice. Premiér Kyriakos Mitsotakis v sobotu 13. června uvedl, že si nepřeje, aby se Řecko stalo evropskou jedničkou turistů, ale nejbezpečnější destinací kontinentu. Právě jihovýchodní země Evropy je na cestovním ruchu velmi silně závislá a znovuotevření hranic je pro ni nezbytné.

Létání se po pandemii mění: Ceny zájezdů a letenek klesají

4. června 2020 19:05

Epidemie koronaviru zlevní letošní dovolené u moře až o několik tisíc korun. Příznivější budou třeba ceny ubytování — pro jejich provozovatele totiž bude výhodnější nižší výdělek, než prázdné hotely. A povolené letní cestování příznivě ovlivní také ceny letenek. I letecké společnosti totiž raději narychlo sníží ceny, než aby vypravovaly poloprázdná letadla. Zpáteční letenku třeba z Vídně do Řecka tak lze už teď pořídit i za méně než tisícovku.