CNN Prima News řidič

řidič

Výpis příspěvků ke štítku „řidič“

Za nedodržení bezpečné vzdálenosti body nebudou. Ministerstvo dopravy teď čelí kritice

22. listopadu 2022 08:21

Ledovka na silnici – beze sporu okolnost, která si žádá zvýšenou pozornost řidičů, přičemž velkou roli hraje nejen rychlost, ale také rozestupy mezi vozidly. A právě nedostatečný odstup je jednou z nejčastějších příčin dopravních nehod v Česku. Kontroverze proto budí změna ustanovení, dle které nově nebude porušování pravidla bezpečné vzdálenosti mezi vozidly sankcionováno trestnými body. O úpravě rozhodlo ministerstvo dopravy.

Spor policisty s řidičem hýbe Slovenskem. Drzí Ukrajinci v drahých autech, rozohnil se Kollár

28. října 2022 05:43

Slovenskem hýbe případ vulgárního policisty, který udeřil do ruky spolujezdce kontrolovaného řidiče. Rusky mluvící muž totiž držel mobil, na který si strážce zákona natáčel. Telefon cizinci následně vypadl a policista se na něj obořil se slovy: „Co mě ty tady poučuješ, do pi*e?“ Předseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) se policisty zastal.

Smutné detaily nehody v Bratislavě: Po Natálii pátrali, na místě tragédie byla jen náhodou

24. října 2022 16:14

Jednou z obětí smrtící jízdy Dušana Dědečka centrem Bratislavy se stala teprve 19letá Natálie. Na zastávce v Zochové ulici vůbec neměla v tragickou chvíli být, kvůli zpoždění vlaku se však plán studentky práv změnil. Její rodina je v šoku, vystupovat na veřejnosti nechce. O tom, jak se o smrti dcery dozvěděli a jak po ní pátrali, promluvil jejich právník Patrik Benčík.

Další zdrogovaný řidič na Slovensku. Jsem elf a pán světa, tančil jsem v lese, tvrdil mladík

8. října 2022 15:05

Policisté ve slovenském Trenčíně v pátek ráno zastavili silně znečištěné auto. Řidič s ním totiž nepochopitelně jezdil ze strany na stranu. Z vozu vystoupil polonahý a bosý 18letý mladík, který tvrdil, že je elf a byl tančit v lese. Později se přiznal, že je pod vlivem drog. Informovali o tom policisté na svých sociálních sítích.