reklama
CNN Prima News Roman Joch

Roman Joch

Výpis příspěvků ke štítku „Roman Joch“

Proč Bidenovi klesá popularita? Je málo kompetentní, slabý a unavený, říká Žantovský

24. září 2021 22:34

Joe Biden po pouhých osmi měsících ve funkci prezidenta USA výrazně ztrácí na podpoře. Podle posledního průzkumu je dokonce méně populární než jeho předchůdce Donald Trump. „Bidenova administrativa zatím nemá nic, co by mohla předložit jako úspěch. To přispívá k negativnímu obrazu prezidenta,“ řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS bývalý velvyslanec ČR v USA Michael Žantovský.

Některé billboardy fascinují svou blbostí. Nejlepší hlášky z Co Čech, to politik!

16. září 2021 23:50

Hosté čtvrtečního pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS probrali volební kampaň, migraci, pravidla pro předjíždění cyklistů i sňatky homosexuálů. Padaly přitom hlášky o „fascinující blbosti billboardů“, „divokých“ Pirátech či „maglajsu v hlavě“. Diskutovali fotbalový internacionál Ladislav Vízek, právník Tomáš Sokol a politický komentátor Roman Joch.

Právník Sokol o „Husté dvojce“ Maláčová–Stropnický: Ještě že mám zbraň

16. září 2021 19:56

Velmi ostrou kritiku si vysloužila „Hustá dvojka“, tedy ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) a její spolukandidát do Sněmovny Matěj Stropnický (za ČSSD), od hostů pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS. Známého právníka Tomáše Sokola dvojice politiků svým videem přesvědčila podle jeho slov nanejvýš o tom, že je rád, že je držitelem zbraně. Proti duu Maláčová–Stropnický se vyjádřili i bývalý fotbalista Ladislav Vízek a politický komentátor Roman Joch.

Joch o 11. září: Tipoval jsem Al-Káidu. Jiná země by to neudělala, msta by byla nukleární

11. září 2021 13:54

Když se o útocích 11. září 2001 dozvěděl ředitel občanského institutu a politický komentátor Roman Joch, byl zrovna v práci. Český rozhlas mu volal, jestli je v Praze a může jít situaci komentovat. Již v té době tušil, že útoky nemá na svědomí žádná země, ale teroristická organizace. Ve speciálním vysílání CNN Prima NEWS mluvil také o tom, že očekává novou vlnu teroristických útoků po tom, co Tálibán převzal moc v Afghánistánu.

Diplomat: Biden měl při jednání navrch. Putin ví, že Rusko je na Západu závislé

16. června 2021 21:02

Americký prezident Joe Biden měl na summitu viditelně navrch nad svým ruským protějškem Vladimirem Putinem. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to řekl bývalý velvyslanec v USA i Rusku Petr Kolář. Ten dále dodal, že Putin se doma snaží svým jednáním ukázat, že je silný lídr a Rusko stále světová velmoc. Zároveň si však uvědomuje, jak je v reálu jeho země na západním světě závislá.

Manželství je tu kvůli dětem, tvrdí Jochová. Máte nás za devianty, stěžuje si Cibulka

11. února 2021 06:33

Ostrá hádka se strhla mezi Janou a Romanem Jochovými na jedné straně a registrovanými partnery, moderátorem Alešem Cibulkou a dabérem Michalem Jagelkou, na druhé, v pořadu 360° Pavlíny Wolfové. Důvodem byl spor, zda má být manželství pouze záležitostí mezi mužem a ženou, či nikoliv. Zatímco Jochovi tvrdí, že ano, Cibulka s Jagelkou se naopak ptají, čím jakožto gayové ohrožují „tradiční rodiny“.

O impeachmentu může rozhodnout Twitter. Trump netušil, že jde o důkaz, říká historik

10. února 2021 23:55

O impeachmentu bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa může rozhodnout i jeho slavný twitterový účet. Podle historika Jana Koury si při jeho používání exprezident nejspíš neuvědomoval, že i po smazání svých příspěvků se texty dají dopátrat a můžou být písemným důkazem. Koura byl společně s ředitelem Občanského institutu Romanem Jochem hostem speciálu CNN Prima NEWS o ústavní žalobě na bývalého prezidenta USA.

Berete adoptovaným dětem práva, vmetla Jochová gayům. Nejsme pedofilové, oponuje Jagelka

10. února 2021 21:36

Otázka, zda je manželství pouze pro muže a ženu, vzbudila silné emoce v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS. Moderátor a publicista Aleš Cibulka uvedl, že rodina jsou ti nejbližší, které člověk miluje. Předsedkyně Aliance pro rodinu Jana Jochová naopak kontrovala, že rodina i manželství jsou založeny na vztahu muže a ženy. Pokud je dítě adoptované párem stejného pohlaví, ztrácí podle ní práva poznat své biologické rodiče.

Diplomat Kolář: Trump je šílenec, demokracie se otřásá v základech. Může být souzen

6. ledna 2021 22:13
Aktualizováno

Americký prezident Donald Trump se chová jako malé trucovité dítě. V pořadu 360° Pavlíny Wolfové to prohlásil bývalý velvyslanec v USA Michael Žantovský. Do budovy Kapitolu ve Washingtonu vtrhli Trumpovi příznivci, došlo i na střelbu. Podle ředitele Občanského institutu Romana Jocha k tomu přispěl sám Trump, který zpochybňoval výsledky prezidentských voleb. Podle něj je prezident za protesty morálně odpovědný. Další diplomat Petr Kolář spekuloval, že by mohl být Trump kvůli demonstraci souzen, až opustí prezidentský úřad.

reklama