reklama
CNN Prima News Roman Šebrle

Roman Šebrle

Výpis příspěvků ke štítku „Roman Šebrle“

Šebrle se vrací k atletice. Moderování mu v tom nepřekáží, jen musí oželet golf

13. října 2021 16:17

Moderátor CNN Prima NEWS Roman Šebrle se do světa médií vrhl hned krátce po konci veleúspěšné desetibojařské kariéry. I když měl možnost zůstat ve světě atletiky jako trenér, vydal se jiným směrem. Láska ke sportu v něm však nadále přetrvávala, proto s odstupem několika let neodolal. Olympijský vítěz nyní připravuje tříčlennou skupinu vícebojařů.

Šebrleho rekord padl. Famózní Kanaďan přidal ke zlatu i pokoření bájné hranice

5. srpna 2021 15:27

Famózní výkon předvedl v desetiboji na olympijských hrách v Tokiu Kanaďan Damian Warner. Jako první v historii překonal na největší sportovní akci hranici devíti tisíc bodů, konkrétně jich zaznamenal 9 018. O 125 bodů tak vylepšil olympijský rekord Romana Šebrleho z Atén v roce 2004 a Američana Ashtona Eatona z Ria de Janeira, který na hranici dosáhl před pěti lety. Češi skončili v Tokiu ve druhé desítce.

„Jako kdybych to znova vyhrál.“ Dojatý Šebrle má po pěti letech zpět ztracené zlato

24. června 2021 13:51

Zlatá olympijská medaile Romana Šebrleho je opět na světě. Ztracený artefakt, který získal v roce 2004, poslal zatím neznámý nálezce v obálce na obecní úřad v Nosislavi na Brněnsku. Šebrle o ni přišel v roce 2016 během dětského golfového turnaje. Za její nalezení dokonce vypsal odměnu. Ve čtvrtek si ji v malé obci 20 km jižně od Brna osobně vyzvedl. Vypsanou odměnu 100 tisíc korun zatím nikdo nechce.

Proti Skotům nám věřím, burcuje Šebrle před vstupem do Eura. Chce Hložka v základu

14. června 2021 10:53

Českému týmu v úvodním zápase proti Skotsku věřím, říká moderátor CNN Prima NEWS a olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle. V základní sestavě by si přál osmnáctiletého ofenzivního talenta Adama Hložka, i když je mu jasné, že Lukáš Masopust podal v přípravě kvalitní výkony. Svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého vstoupí do fotbalového Eura 2021 v pondělí v 15:00. Druhé utkání odehrají s Chorvaty, kteří Šebrleho v úvodním duelu s Anglií zklamali.

Šebrle o 20 let starém rekordu: Absolutní štěstí, ale neuběhl bych už ani pět metrů

27. května 2021 07:07

Roman Šebrle se před 20 lety nesmazatelně zapsal do dějin atletiky. Spousta mužů před ním se o to pokoušela, ale nikomu se až do 27. května 2001 nepovedlo v desetiboji pokořit bájnou metu 9000 bodů. Přitom po osmé disciplíně – skoku o tyči – se zdálo, že rekord krajana Tomáše Dvořáka zůstane zamčený v trezoru. Nakonec všechno klaplo díky famóznímu běhu na 1500 metrů. „Bylo to absolutní štěstí, něco takového se nedá slovy vyjádřit,“ vzpomíná pro CNN Prima NEWS moderátor Hlavních zpráv.

Co Čech, to trenér! CNN Prima NEWS spouští speciální vysílání nejen o MS v hokeji

19. května 2021 14:05

Hokejové šampionáty si obvykle nenechává ujít většina národa. CNN Prima NEWS proto pro své diváky přichystala u příležitosti Mistrovství světa v ledním hokeji 2021 vlastní hokejovou talkshow. Ve dny, kdy hraje česká reprezentace, přivítají moderátoři Roman Šebrle a Pavlína Wolfová hosty z řad bývalých hokejových hráčů, manželek hokejistů, ale i fanoušků oblíbeného sportu z řad umělců a dalších veřejně známých osobností.

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: Poprvé ve složení Soňa Porupková a Roman Šebrle

18. února 2021 18:11

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Zatímco moderátorka Hlavních zpráv Eva Perkausová tráví čtrnáctidenní izolaci na Maledivách, její kolega Roman Šebrle musel po návratu z dovolené zůstat v povinné pětidenní izolaci. Ve čtvrtek ale bude zpátky na obrazovkách, a rovnou s novou kolegyní. Nejen to v Hlavních zprávách od 18:55.

Tajila nám, jak špatně na tom doopravdy je, vzpomíná Merunka na Jurinovou

14. ledna 2021 20:21

Nikomu nechtěla říct, jak na tom doopravdy je, řekl o zesnulé Evě Jurinové její někdejší kolega Zbyněk Merunka. Jako první ve čtvrtek také úmrtí bývalé moderátorky potvrdil. Jurinová zemřela v neděli 3. ledna ve věku 67 let po dlouhé těžké nemoci. V pořadu ShowTime na CNN Prima NEWS na ni zavzpomínali například Roman Šebrle nebo Karel Voříšek.

reklama