CNN Prima News Roman Šebrle

Roman Šebrle

Výpis příspěvků ke štítku „Roman Šebrle“

Dojatá Perkausová se rozloučila s diváky. Šebrle jí poděkoval za krásné, ale i perné chvíle

11. listopadu 2022 20:27

O dojemné chvíle se ve vysílání Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS v pátek 11. listopadu postaral Roman Šebrle a Eva Hecko Perkausová. Moderátorka se totiž na čas loučí s televizními diváky, neboť ji čeká nová životní role. Od svého kolegy dostala nastávající maminka krásný pugét květin, nechyběla ani slova díků. Dojatá Perkausová následně divákům slíbila, že se brzy na obrazovky vrátí.

Poslední vysílací den Perkausové: Je to životní náplň. Diváky na sebe nenechám dlouho čekat

11. listopadu 2022 09:29

Moderátorka Eva Hecko Perkausová se v pátek před sedmou večer ukáže divákům CNN Prima NEWS na televizní obrazovce na nějaký čas naposledy, odchází totiž na mateřskou dovolenou. Na roli maminky se velmi těší, ale samozřejmě je i trochu nervózní. Zároveň je však připravena poprat se s jakoukoliv výzvou. Před kamery by se ráda vrátila co nejdříve, aby diváky bez sebe „nenechala moc dlouho“.

Perkausová v pátek opustí Šebrleho. Nechci porodit v přímém přenosu, směje se moderátorka

9. listopadu 2022 14:49

Po čtyřech letech, během kterých přinášela divákům Primy a CNN Prima NEWS večerní zprávy, se Eva Hecko Perkausová s moderováním nejsledovanější primácké zpravodajské relace minimálně na čas loučí. Čekají ji mateřské povinnosti. Prozatím naposledy divákům přinese Hlavní zprávy už tento pátek v 18.55 hod. Jak dlouho ji diváci neuvidí? A co bude s jejím moderátorským kolegou Romanem Šebrlem?

Šebrle se rozmluvil o ztrátě zlaté olympijské medaile: Dle vzkazu to byl někdo, koho znám

8. srpna 2022 09:59

Bývalý desetibojař Roman Šebrle se rozhovořil o cestě za zlatem, které před 20 lety vybojoval na Mistrovství Evropy v atletice v Mnichově. Závod prý doprovázela velká bezpečnostní opatření. Zmínil také triumf na olympiádě v Athénách. Zlatou olympijskou medaili v roce 2016 ztratil a vrátila se mu až po pěti letech. Šebrle se domnívá, že mu ji musel vzít někdo, koho zná. Vrátila se mu totiž se zvláštním dopisem.

Oficiálně ještě nejsem rozvedený, léto si ale užívám. Šebrle promluvil o nové lásce

4. srpna 2022 21:23

Bývalý desetibojař Roman Šebrle oficiálně stále ještě není rozvedeným mužem. Pohledný moderátor Hlavních zpráv to na sebe prozradil na velké letní party televize Prima. Šebrle prožil s manželkou Evou šťastných 21 let. Od oznámení jejich rozvodu už ale uplynulo hodně času, a tak nikoho nepřekvapí, že má sportovec nový vztah. Ačkoliv o nové partnerce toho moc prozradit nechtěl, redakci Showtime přeci jen nějaké detaily řekl.