CNN Prima News Roman Šebrle

Roman Šebrle

Výpis příspěvků ke štítku „Roman Šebrle“

Tváře Primy vzpomněly na své začátky. Kubelková zažila trapas, třicátiny má i hvězda ZOO

Televize Prima slaví 30 let a společně s ní i její moderátoři nebo seriáloví herci. Na své začátky v televizi zavzpomínala Terezie Tománková či Roman Šebrle. Moderátorka Iva Kubelková v pořadu Showtime popsala i jeden trapas, který před lety zažila. O své zkušenosti se podělila také herečka a zpěvačka Eva Burešová, jež na Primě působí už dlouhých sedm let.

Herecké hvězdy, hudba i romantika. DERMACOL LOVE DAY letos přilákal přes 25 tisíc lidí

Pražská Grébovka se na Prvního máje již popáté proměnila v ten nejzamilovanější prostor se spoustou aktivit koncipovaných v duchu lásky, krásy a zábavy pro celou rodinu. Oslava dvanáctých narozenin kanálu Prima LOVE na akci DERMACOL LOVE DAY letos nabídla nejbohatší program ve své historii, který si nenechalo ujít přes 25 000 návštěvníků. Už od 11:00 na ně čekal program v horní i dolní části Havlíčkových sadů, v čele s hudebními vystoupeními Olgy Lounové, Xindla X, Vaška Noida Bárty i skupiny Holki. Celý den provázelo krásné počasí i pohodová atmosféra.

Tváře Primy, známí zpěváci a aktivity pro celou rodinu. Co vás čeká na DERMACOL LOVE DAY?

Letošní ročník DERMACOL LOVE DAY v pražské Grébovce se uskuteční již v pondělí 1. května. Kromě rozličných workshopů a aktivit je pro všechny členy rodiny opět připraven nabitý program, a to hned na dvou pódiích. Na Prima LOVE stagi v horní části Grébovky vedle restaurace a druhé ZOO stagi, umístěné ve spodní části Havlíčkových sadů, začne dopoledne v 11:00. Co vás v průběhu dne čeká?

První máj se blíží. Oslavte ho na DERMACOL LOVE DAY v pražské Grébovce

Pražská Grébovka se na Prvního máje již popáté promění v ten nejzamilovanější prostor se spoustou aktivit v duchu lásky, krásy a zábavy. DERMACOL LOVE DAY se i letos zaměří na ženy, které si budou moci užít den plný hýčkání za doprovodu svých drahých poloviček i ratolestí. O hudební doprovod se postará Xindl X, skupina Holki, Olga Lounová nebo Vašek Noid Bárta. Návštěvníci se mohou těšit na známé tváře televize Prima, herce z oblíbeného seriálu ZOO, dabingové studio a interaktivní stezku Prima LOVE. V horní části parku provede na Prima LOVE stagi celým dnem Eva Hecko Perkausová v energické kombinaci s Romanem Šebrlem. Na dolní ZOO stage se návštěvníci mohou těšit na herečku a moderátorku Evu Decastelo.