reklama
CNN Prima News Roman Šebrle

Roman Šebrle

Výpis příspěvků ke štítku „Roman Šebrle“

„Jako kdybych to znova vyhrál.“ Dojatý Šebrle má po pěti letech zpět ztracené zlato

Zlatá olympijská medaile Romana Šebrleho je opět na světě. Ztracený artefakt, který získal v roce 2004, poslal zatím neznámý nálezce v obálce na obecní úřad v Nosislavi na Brněnsku. Šebrle o ni přišel v roce 2016 během dětského golfového turnaje. Za její nalezení dokonce vypsal odměnu. Ve čtvrtek si ji v malé obci 20 km jižně od Brna osobně vyzvedl. Vypsanou odměnu 100 tisíc korun zatím nikdo nechce.

Proti Skotům nám věřím, burcuje Šebrle před vstupem do Eura. Chce Hložka v základu

Českému týmu v úvodním zápase proti Skotsku věřím, říká moderátor CNN Prima NEWS a olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle. V základní sestavě by si přál osmnáctiletého ofenzivního talenta Adama Hložka, i když je mu jasné, že Lukáš Masopust podal v přípravě kvalitní výkony. Svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého vstoupí do fotbalového Eura 2021 v pondělí v 15:00. Druhé utkání odehrají s Chorvaty, kteří Šebrleho v úvodním duelu s Anglií zklamali.

Šebrle o 20 let starém rekordu: Absolutní štěstí, ale neuběhl bych už ani pět metrů

Roman Šebrle se před 20 lety nesmazatelně zapsal do dějin atletiky. Spousta mužů před ním se o to pokoušela, ale nikomu se až do 27. května 2001 nepovedlo v desetiboji pokořit bájnou metu 9000 bodů. Přitom po osmé disciplíně – skoku o tyči – se zdálo, že rekord krajana Tomáše Dvořáka zůstane zamčený v trezoru. Nakonec všechno klaplo díky famóznímu běhu na 1500 metrů. „Bylo to absolutní štěstí, něco takového se nedá slovy vyjádřit,“ vzpomíná pro CNN Prima NEWS moderátor Hlavních zpráv.

Co Čech, to trenér! CNN Prima NEWS spouští speciální vysílání nejen o MS v hokeji

Hokejové šampionáty si obvykle nenechává ujít většina národa. CNN Prima NEWS proto pro své diváky přichystala u příležitosti Mistrovství světa v ledním hokeji 2021 vlastní hokejovou talkshow. Ve dny, kdy hraje česká reprezentace, přivítají moderátoři Roman Šebrle a Pavlína Wolfová hosty z řad bývalých hokejových hráčů, manželek hokejistů, ale i fanoušků oblíbeného sportu z řad umělců a dalších veřejně známých osobností.

reklama