CNN Prima News Ronaldinho

Ronaldinho

Výpis příspěvků ke štítku „Ronaldinho“

REPORTÁŽ: Sláva Barcelony mizí před očima, status giganta nyní připomíná jen Camp Nou

29. září 2021 16:11

Kdo by se nechtěl třeba v roce 2015 podívat na Barcelonu? Messi, Neymar, Suárez, úřadující šampioni Ligy mistrů i La Ligy. Báječné časy, kdy prakticky každý zápas byl zážitkem plným zábavy, jsou nyní pryč. Malé kluby už nenarážejí na hrůzu nahánějící kolos. Sám jsem se o tom přesvědčil na vlastní oči při zápase s podprůměrnou Granadou. Kdybych neseděl na monstrózním Camp Nou, nic mi neříká, že pozoruju slavnou Barcu.

Nekritizuj klub, buď vstřícný k fanouškům. Neymar bere 13 milionů měsíčně jen za chování

9. září 2021 10:19

Za každý týden má brazilský fotbalista Neymar od Paris Saint-Germain údajně 560 tisíc eur. Španělský deník El Mundo přišel s informací, že ani tato horentní suma není vše, co pařížský klub své hvězdě vyplácí. Ve smlouvě má mít zapracovaný dodatek, jenž mu přináší takzvané „etické bonusy“, které rozhodně nejsou malé.

Párty na hřišti i mimo něj. Jak fotbalový génius Ronaldinho vyměnil slávu za vězení

13. srpna 2020 04:59

Před 15 lety na něj pršela chvála ze všech světových stran. Fanoušci zbožňovali jeho triky, oceňovali, jak se dokáže hrou bavit. Ostatně široký úsměv se na jeho obličeji nacházel i v nejvypjatější zápasech. Fotbalový život Ronaldinha ale byl tak trochu schizofrenní. Parády na hřišti střídaly přešlapy mimo něj. Největší škraloup přišel až teď po kariéře. Ronaldo de Assis Moreira, jak zní původní jméno Brazilce, začátkem března přicestoval do Paraguaye s falešným pasem. Proto zamířil do vězení. Z něj by měl být brzy propuštěn, ale dojem stinné stránky génia přetrvá.