reklama
CNN Prima News rozvod

rozvod

Výpis příspěvků ke štítku „rozvod“

Před 60 lety se narodila Diana. Jak by reagovala na skandál svého milovaného syna?

Princezna z Walesu a princezna lidských srdcí. Ač se to zdá neuvěřitelné, lady Diana by ve čtvrtek oslavila šedesáté narozeniny. Jak by maminka budoucího krále den svých narozenin strávila? A jak by se postavila k rozhodnutí svého syna, prince Harryho, který se od královské rodiny distancoval? Na tyto a další otázky o princeznině životě odpovídal historik Kamil Rodan.

Další rozvod v královské rodině. Konec favoritky i hrozba útěku

Britská královská rodina v posledních měsících řeší více nepříjemností než radostí. Vnuk královny Alžběty II. Peter Phillips se definitivně rozvedl se svou manželkou Autumn, která je podle expertů velkou oblíbenkyní britské panovnice. Autumn navíc před rokem hrozila rodině „útěkem" do Kanady, odkud pochází. Pár ohlásil rozchod před několika měsíci, teď dořešil veškeré formality.

Covid výrazně snížil počet rozvodů v Česku. Kvůli pandemii ale značně ubylo i svateb

Přes rok trvající pandemie koronaviru a s ní spojená restriktivní opatření poznamenaly rodinné vztahy. Podle statistik loni vstoupilo do manželství o 17 procent lidí méně než o rok dříve. Ubylo i rozvodů, kterých bylo nejméně od roku 1970. Česko má nicméně dlouhodobě vysokou rozvodovost a nelichotivá čísla může podle expertů pomoci snížit prevence. Rodinný svaz ČR nabídne během Týdne pro rodinu, který se bude konat od 8. do 15. května, řadu on-line přednášek na toto téma.

Soukalová dál válčí s exmanželem. Koukalovi hrozí vězení, tvrdí právník

„Vypadá to, že Gábina byla hlavně jeho projektem na peníze,“ řekl v rozhovoru pro Blesk právník Gabriely Soukalové Miroslav Antl, podle kterého to zatím vypadá, že Petr Koukal prakticky vyváděl majetek, respektive peníze ze společného jmění, a nakládal s nimi bez souhlasu své ženy. Koukalovi může na základě připravovaného trestního oznámení hrozit až 10 let vězení.

reklama