reklama
CNN Prima News rozvod

rozvod

Výpis příspěvků ke štítku „rozvod“

Adamec nevěří vztahu manželky se synem Escobara: Jací milenci? Jana potřebuje volnost

11. ledna 2022 13:04

Režisér Jiří Adamec se vyjádřil k „blízkému vztahu“, který má jeho manželka Jana se synem narkobarona Pabla Escobara. Adamcová si loni sbalila kufry a odletěla do Kolumbie, kde se se Sebastiánem Marroquínem seznámila. A podle jejích slov mezi nimi zahořely city. Adamec se prý v manželce spletl, o tom, že by byli s Marroquínem milenci, ale pochybuje.

Manželství Brzobohatých na pokraji krachu? Kuchařová už promluvila o další svatbě

20. prosince 2021 21:07

Ondřej Gregor Brzobohatý a jeho krásná Taťána tvoří jeden z nejkrásnějších párů českého showbyznysu. V poslední době se ovšem šíří spekulace o tom, zda nestojí jejich manželství na pokraji rozvodu. Na akce dochází každý zvlášť a několik měsíců už ani nesdílí společné fotografie na sociálních sítích. Jak to tedy ve skutečnosti je?

Slováčkova exmilenka se bojí o život. Opilý jí měl vyhrožovat, Dáda je podle ní alkoholička

18. prosince 2021 13:58

Saxofonista Felix Slováček se v květnu rozešel se svou o 40 let mladší přítelkyní a malířkou Lucií Gelemovou. Prý ale zůstali přátelé. Jenže to se teď změnilo. Gelemová si totiž našla milence a Slováček zřejmě začal žárlit. Partnerku, se kterou žil sedm let, vyhodil z bytu a chce se vrátit ke své manželce Dádě Patrasové. Obě ženy se do sebe navíc ostře pustily. Gelemová je prý podle slov té druhé zlatokopka a Patrasová naopak labilní alkoholička. Slováčkova exmilenka se navíc bojí o život, protože jí měl Slováček vyhrožovat.

reklama