CNN Prima News rozvod

rozvod

Výpis příspěvků ke štítku „rozvod“

Genzer se svěřil s intimními detaily rozvodu. Překvapil květinou i slzami během rozsudku

19. ledna 2023 21:46

Herec a bavič Richard Genzer nedá na snowboard dopustit. Sice začal „na prkně“ až po čtyřicítce, ale na jeho stylu to znát není. Reportérce CNN Prima NEWS v Alpách sdělil, jaké italské jídlo má nejraději, zda se v zemi na Apeninském poloostrově připravuje na novou roli, a odhalil i osobní informace z rozvodu s bývalou manželkou Lindou.

Babišová: Budu šťastná, i když druhé kolo nevyjde. Jen tak něco už mě nerozhodí

15. ledna 2023 10:33

Budu šťastná, i když druhé kolo prezidentské volby nevyjde. Tak mluvila v rozhovoru pro CNN Prima NEWS Monika Babišová poté, co její manžel a šéf hnutí ANO Andrej Babiš postoupil do finálového boje o Hrad proti generálovi Petru Pavlovi. Výsledek úvodního kola považuje za úspěch. Mluvila ale i o drsné kampani, která je v následujících dvou týdnech čeká. Na tu je už zvyklá. „Co mám dělat? Jedině že bych se rozvedla,“ prohlásila se smíchem.

Zastřelil otec ženu a pět dětí kvůli rozvodu? Policie rozkrývá tragédii v rodině mormonů

8. ledna 2023 20:05

Stál za otřesnou vraždou dětí, manželky, tchyně a následnou sebevraždou rozvod? Právě s touto variantou zřejmě pracují kriminalisté v americkém Utahu. Manželka strůjce celého neštěstí – Tausha – měla žádost o rozvod podat zhruba dva týdny před tragédií. Jak se ukázalo, do domu hrůzy nejeli policisté poprvé a ani náhodou: dostali tip od člověka, s nímž se matka pěti dětí měla setkat.

Žilková: Největší překvapení roku? Prolhaný Stropnický. Šťastného otce jen předstíral

30. prosince 2022 08:20

Jak vypadal rok 2022 očima hvězd Divadla Broadway? Frontman skupiny Kabát Pepa Vojtek vzkázal, že byl hektický. To Veroniku Žilkovou potkala řada těžkých situací. Ať už rozpad manželství s velvyslancem v Izraeli Martinem Stropnickým, nebo v závěru roku smrt milované maminky. Právě zjištění, že ji její manžel podvádí, a jeho „dlouholeté lži“, označila herečka za největší překvapení roku.

Manželství Patrasové je v rozkladu. Podrážděný Slováček reagoval na slova o rozvodu

14. prosince 2022 21:38

Už příští rok mají herečka Dagmar Patrasová a hudebník Felix Slováček oslavit 40 let manželství. Zda k tomu dojde, se teprve ukáže. Jejich vztah si totiž nyní prochází velkou krizí, při které bývalá královna dětských srdcí neváhá hrozit rozvodem. A co na to manžel? „Asi se zbláznila,“ nechal se slyšet v pořadu Showtime.

Útočník na heroinu z rozvrácené rodiny a milovník zbraní. Kdo zabíjel v americkém gay klubu?

25. listopadu 2022 09:34

Celkem pět lidí zemřelo při masové střelbě v gay klubu v americkém Coloradu. Tragický incident se stal v noci. Hlavním podezřelým je 22letý Anderson Lee Aldrich, který si vleče životem tíživou minulost. Problémy měl od malička. Jeho rodiče se rozvedli, chlapec experimentoval s návykovými látkami a otec se ze všeho nejvíc bál, jestli Aldrich není gay.

Žilková o soudu se Stropnickým: Jsem napjatá, čekám další šok. Největší spor bude o koně

10. listopadu 2022 11:21

Na Míčánkách v Praze 10 pokračuje soud mezi herečkou Veronikou Žilkovou a velvyslancem ČR v Izraeli Martinem Stropnickým. Podle herečky se čtvrteční jednání bude týkat hlavně péče o jejich nezletilou dceru Kordulu. „Asi největší spor bude o koně, jestli tatínek bude ochoten přispívat na budoucí profesi a koníček své dcery,“ řekla pro ShowTime na CNN Prima NEWS Žilková. Stropnický další soudní stání nijak nekomentoval.

Kuchařová prozradila, po čem skutečně touží. Život s Brzobohatým? Zkušenost k nezaplacení

5. listopadu 2022 09:46

Taťána Kuchařová má za sebou bolestný rozchod. S Ondřejem Gregorem Brzobohatým tvořili pár dlouhých osm let a letos v březnu se rozvedli. Jak modelka sama říká, už se s tím vyrovnala. Zbyla jen smutná vzpomínka i trocha zklamání. Z chyb, které si ze vztahu odnesla, se prý hodlá do budoucna poučit. V pořadu Povídej na CNN Prima NEWS také prozradila, po čem skutečně touží.