CNN Prima News rozvod

rozvod

Výpis příspěvků ke štítku „rozvod“

Krušný rozchod české influencerky se synem ruského ministra vnitra. S dětmi utekla do Dubaje

Osmadvacetiletá modelka a influencerka Kristina Ozimková původem z Česka řeší krušný rozchod. Provdaná byla za syna ruského ministra vnitra Vladimira Kolokolceva. Od něj ale loni v červenci i s dětmi utekla z Ruska do Spojených arabských emirátů. Nyní by se prý ráda dostala do Čech. Soud v Rusku ale rozhodl, že na děti má právo otec. Informuje o tom ruský web MK. Ozimková se pro CNN Prima NEWS zatím odmítla vyjádřit.

Byl Pomejemu jako bratr, teď promluvil. Pásek zaplatil parťákovi okázalou svatbu s Bartošovou

Od smrti herce a producenta Jiřího Pomeje v těchto dnech uplynulo pět let. Poslední dva roky života bojoval s rakovinou hrtanu, která později metastazovala do kostí a následně do těla. Velkou oporou mu byl producent, hudebník a podnikatel Pavel Pásek, který působil jako jeho bratr. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS na zesnulého parťáka, který se dožil pouhých 54 let, zavzpomínal.

Detaily rozvodu Mašlíkové: Popsala, co stojí za rozpadem manželství s Reindersem

Modelka Hana Mašlíková přiznala, že se rozvádí s manželem a MMA trenérem Andrém Reindersem. Informaci jako první přinesl deník Blesk. Nedlouho poté kráska na sociální síti sdílela prohlášení, v němž vysvětlila, proč se rozhodli vydat každý vlastní cestou. S Reindersem se snaží rozvod řešit v klidu a na všem se chtějí společně dohodnout. K závěru, že definitivně ukončí manželství, dospěli už v létě. Stále spolu ale žijí pod jednou střechou.

Třaskavá kniha o Karlu Svobodovi: Vyžadoval švédskou trojku, užíval si ji s celebritami

Hudební skladatel Karel Svoboda se nikdy netajil tím, že u žen hledal inspiraci ke své tvorbě. Veřejným tajemstvím bylo, že během svého druhého manželství s Vendulou Pizingerovou (dříve Svobodovou) měl v oblibě takzvanou švédskou trojku. Také o tom se mimo jiné rozepsal jeho prvorozený syn Petr, který v roce otcových nedožitých 85. narozenin vydal velmi třaskavou knihu. Pizingerová dílo svého nevlastního syna odmítá jakkoli komentovat. „Děkuji, ale nechci se k tomu vyjadřovat,“ uvedla pro CNN Prima NEWS.

Na pohřeb Hlaváčové dorazila i první láska její dcery. Bářin exmanžel Dvořák naopak chyběl

Poslední rozloučení s Janou Hlaváčovou, které se konalo v Národním divadle, kde s manželem Luďkem Munzarem prožila nejkrásnější umělecká léta, bylo plné emocí, dojetí a slz. Dorazil i herec Martin Stránský, první velká láska její dcery Barbory Munzarové. Naopak herec a dabér Jiří Dvořák, s nímž má Bára dceru Aničku, se pohřbu nezúčastnil.

Viewegh: Že exmanželka používá mé příjmení na knihách? Tomu se usmívám, trochu podpásovka

„Fér by samozřejmě bylo, kdyby to vydávala pod vlastním jménem. To je, jako byste začali vyrábět boty a nazvali je Baťa.“ Slavný spisovatel Michal Viewegh tak s pousmáním okomentoval v rozhovoru pro CNN Prima NEWS, co si myslí o tom, že jeho exmanželka vydává knihy stále pod příjmením Vieweghová. Vysvětlil také, proč každý rok přišel s novou knihu nebo kterou považuje za nejhorší.

Neymar, Spearsová, Costner či Streepová: Rozchody světových celebrit v roce 2023

V průběhu roku 2023 oznámila rozchod řada celebrit. Některé hvězdy se vydaly svou vlastní cestou po krátkodobém vztahu, jiné překvapily ukončením dlouholetého a stabilního manželství. Došlo i na nečekané odhalení, že dva hollywoodské páry žily mnoho let v odloučení. Mnozí se rozešli přátelsky, nicméně u některých byla příčinou konce nevěra. Podívejte se na seznam nejvýznamnějších rozchodů v Hollywoodu v uplynulém roce.