CNN Prima News rvačka

rvačka

Výpis příspěvků ke štítku „rvačka“

Dusno v Praze. Fanoušci Baníku se pokusili napadnout sparťany, policie zadržela devět mužů

Policie před sobotním fotbalovým utkáním Sparty s Baníkem Ostrava zajistila osm fanoušků hostujícího týmu a jednoho příznivce domácího klubu. V osmi případech bylo důvodem zásahu neuposlechnutí výzvy policie, jednoho člověka policisté zadrželi, protože na něj byl vydán zatykač. Policie o tom informovala na síti X. Utkání 29. kola první fotbalové ligy nakonec skončilo výhrou pražského celku 4:3.

Krvavá rvačka v Austrálii: Mladíci se v obchodním centru oháněli mačetou, ukazují záběry

Vyděšení rodiče utíkali se svými dětmi z nákupního centra v Melbourne v Austrálii poté, co mezi skupinou mladíků s mačetami vypukla krvavá rvačka, uvedl Daily Mail. „Rvali se, házeli po sobě židlemi. Jeden chlapík kolem sebe mával mačetou,“ popsala událost jedna z matek. Záběry z chaotického incidentu byly zveřejněny na sociální síti X.

Rodinná oslava skončila krvavou bitkou. Řádění násilníků popsala majitelka pronajatého sálu

Divoká hádka přerušila příjemnou zábavu na rodinné oslavě ve slovenském Popradu. Sešlost, které se účastnilo přes padesát hostů, se náhle zvrhla v hromadnou rvačku. V sále, kde se večírek konal, zůstalo rozbité vybavení, jídlo a krev na podlaze. Spolu s majitelkou prostoru byl zraněn také člen soukromé ochranky, kterého účastníci dokonce pobodali. Tři útočníci skončili ve vazbě.

Francie je po krvavém útoku na zábavě v šoku. Objevila se i videa, policie zatkla devět lidí

Francií otřásá vražda 16letého chlapce. Zemřel po dvou ranách nožem na vesnické zábavě na západě země v Crépolu. Podle svědků z místa nešlo o běžnou rvačku, policie mluví o vyřizování účtů, padají i slova o protibělošským rasismu. Objevily se i záběry z útoku. Téma už rezonuje i v tamním parlamentu. Ministr vnitra oznámil zadržení 9 podezřelých.