reklama
CNN Prima News rvačka

rvačka

Výpis příspěvků ke štítku „rvačka“

Zákazník zlomil ochrance v pražském obchodě čelist. Nechtěl si nasadit respirátor

11. ledna 2022 12:30

Pražští policisté pátrají po muži, který začátkem loňského prosince napadl v obchodě s potravinami v pražské Plzeňské ulici člena ostrahy. Ten ho předtím upozornil na povinnost nasadit si po vstupu do prodejny respirátor. Zákazník při následné potyčce udeřil ostrahu obchodu pěstí do obličeje a zlomil muži dolní čelist. Na webu dnes o případu informoval policejní mluvčí Jan Rybanský.

Muž bil a sexuálně zneužíval děti, od spoluvězňů dostal nakládačku. Ti teď čelí obvinění

5. října 2021 00:03

Michael George Corey si v texaské věznici odpykává trest za týrání a sexuální zneužívání dětí. Když se o případu z televizních zpráv dozvěděli jeho spoluvězni, muže, který například bil malé děti pádlem, napadli a než stačili zasáhnout dozorci i pořádně zmlátili. Pro útočníky bude mít incident zřejmě další soudní dohru.

Drsná rvačka v nechvalně známém Molenbeeku: Muž zmlátil pět policistů, vzdal se zásahovce

22. září 2021 12:48

Incident, který se jen tak nevidí, se odehrál v nechvalně proslulé bruselské čtvrti Molenbeek. Během kontroly špatně parkujícího vozidla se policisté dostali do konfliktu s agresivním řidičem. Muž pět strážců zákona zranil, z toho tři vážně. Fyzicky dobře vybaveného násilníka musela zpacifikovat až zásahová jednotka. A důvod jeho řádění? Prý neštěstí v lásce.

reklama