CNN Prima News rvačka

rvačka

Výpis příspěvků ke štítku „rvačka“

Zloděj se přepočítal. Muž ho stylem hrdiny z akčního filmu vypakoval z auta a zahnal na útěk

5. ledna 2023 16:20

Neobvyklý případ se odehrál v americkém New Orleans. Muž nechal nastartované své auto a šel předat dárek sousedovi. Situace se okamžitě pokusil využít zloděj, který do nastartovaného auta naskočil. Jenže narazil. Muž ho zpozoroval a začal okamžitě jednat. Po dramatickém souboji jak z akčního filmu nakonec své auto zachránil a zahnal zloděje na úprk. Celou scénu zachytila kamera.

Pavel mě jen bránil, je to frajer. Rolins promluvila o rvačce ve svém domě

2. prosince 2022 12:43

Popová zpěvačka Dara Rolins zažila se svým přítelem Pavlem Nedvědem pořádné drama. V úterý večer se do jejího domu dostal nezvaný host. Jak prozradila redakci Showtime, šlo o stalkera, který už několik let obtěžuje její rodinu. Rolins měla štěstí, že měla po svém boku bývalého českého reprezentanta ve fotbale, který se své partnerky nejen zastal, ale dal neznámému muži pořádně za vyučenou. Případem se teď zabývá policie.

Koleso: Mám nalomené žebro a krvácení do mozku. Popral se, tvrdí manažer hudebního klubu

1. listopadu 2022 12:59

Bývalý účastník Clash of the Stars a hvězda sociálních sítí Patrik Pešava alias Koleso vyděsil své fanoušky. V neděli sdílel na svém Instagramu dvě fotografie z nemocnice, k nimž připsal, že má nalomené žebro, natrženou oční sítnici a trpí krvácením do mozku. Podle manažera náchodského klubu Royal Music Club se připletl do rvačky. Jeho manažer Denis Burkett ovšem tvrdí, že byl napaden. Případem se zabývá policie.