reklama

Samková tráví vánoční svátky v Praze. Který dárek jí udělal největší radost?

Snad každého vystrašila zpráva, že snowboardcrossařka Eva Samková si při závodu zlomila oba kotníky. Eva je ale bojovnice a nevzdává se. Nyní podstupuje rehabilitaci, ale také odpočívá. Který vánoční dárek jí udělal obzvlášť radost?

reklama

Eva Samková tráví vánoční svátky v Praze. Rehabilituje s vyhlášeným fyzioterapeutem Pavlem Kolářem. Doma o ni pečuje partner Marek Adamczyk, který je na jednu stranu rád, že má Evu nablízku. „Samozřejmě by byl radši, kdybych se mohla hýbat, ale stará se o mě krásně. To je největší pomoc,“ má jasno Samková.

Co dostala od Ježíška?

Drží jí i podpora její největší kamarádky, zpěvačky Báry Polákové. „Evka je jeden z nejsilnějších lidí, které jsem kdy v životě potkala. Je to bojovník i víla. Je to závodník i bohyně. Je to fontána odvahy, energie, odhodlanosti. Je to kámoška. Nelze ji nemilovat. A nelze si celým srdcem nepřát, aby se kotníčky brzy zahojily a ona mohla zase běhat, závodit i tančit,“ sdělila Poláková.

Eva dostala spoustu vánočních dárků, včetně podpory od svých fanoušků. Jeden jí v této době obzvláště potěšil. „Projektor s plátnem. Člověk může pouštět na velké plátno filmy, na to mám i teď trochu víc času, tak jsem ráda,“ prozradila Samková.

Tagy:

Hlavní zprávy

Zemřela zpěvačka Horká, měla se úmyslně nakazit koronavirem. Jste odpad, vzkazuje syn
Kultura

Zemřela zpěvačka Horká, měla se úmyslně nakazit koronavirem. Jste odpad, vzkazuje syn

Ve věku 57 let zemřela zpěvačka folkové kapely Asonance Hana Horká. I když příčinu úmrtí kapela nezveřejnila, na sociálních sítích se množí spekulace, že s ním mohl souviset covid, který nedávno prodělala. Koronavirem se měla nakazit úmyslně, což nepřímo potvrdil i její syn. „Sebrali jste mi maminku, která si na vašem základě stavěla veškeré svoje argumenty,“ napsal v komentáři, kde označil některé odborníky, kteří se vyjadřovali k pandemii.

Djokovič přiletěl do Bělehradu jako hrdina. Za skandování ho přivítal velký dav

Aktualizováno

Začalo Australian Open a mužská světová jednička Novak Djokovič u toho není. Hráč prohrál dlouhé tahanice o vízum a musel nehostinné Melbourne opustit. Krátce po finálním verdiktu soudu nasedl v neděli do letadla a o zhruba 24 hodin později přistál v rodném Bělehradě. Rychle prošel letištní halou s tenisovou taškou na zádech a zamířil do prostoru pro vyzvednutí dalších zavazadel. Lidé před terminálem vytrvale a hlasitě skandovali „Novak, Novak“.

reklama

Domácí zpravodajství

Vládní koalici drží především strach z Babiše u moci, říká komentátor Fischer

Největším spojujícím prvkem vládní koalice je Andrej Babiš (ANO), řekl ve vysílání CNN Prima NEWS komentátor a novinář Petr Fischer. „A tím zůstane po celé volební období. Koalici nedrží nic jiného než strach z toho, že by se Babiš vrátil k moci,“ prohlásil. Politolog Lukáš Valeš k tomu dodal, že bývalému premiérovi začínají ve Sněmovně zlaté časy.

Dívky utekly z dětské psychiatrie v Lounech, policie po nich pátrá. Mohou být i v Praze

Policisté pátrají po dvou mladistvých pacientkách dětské psychiatrické léčebny v Lounech. Dívky ve věku 16 a 17 let v neděli společně utekly při návratu z vycházky, od té doby jsou nezvěstné. Je možné, že se po útěku rozdělily, pohybovat se mohou po Praze ve velkých obchodních centrech a jejich okolí. V tiskové zprávě to uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

reklama