CNN Prima News zranění

zranění

Výpis příspěvků ke štítku „zranění“

Vážná nehoda na Mělnicku. Na místě jsou těžce zranění, zasahuje záchranářský vrtulník

Aktualizováno

Při nehodě dvou osobních aut u obce Zlonín na Mělnicku se ve čtvrtek ráno zranili čtyři lidé. Jeden člověk má zranění vážná, záchranáři ho transportovali letecky do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Další tři lidé mají středně těžká zranění. Silnice I/9 je obousměrně uzavřená. Vyplývá to z informací od krajských hasičů a záchranné služby.

Na D6 u Stochova bouraly dvě dodávky. Dva lidé jsou zranění, jednoho museli vyprošťovat hasiči

Aktualizováno

Dálnice D6 byla ve středu ráno na 27,5 kilometru ve směru na Prahu zhruba 45 minut uzavřená po nehodě dvou dodávek. Zranili se dva lidé, jednoho museli hasiči vyprošťovat, záchranáři ho se středně těžkým zraněním převezli do pražské nemocnice v Motole. Druhé zranění bylo lehké. V 08:13 byla dálnice zprůjezdněná, řekly mluvčí policie a záchranné služby.

Divočák na Plzeňsku vážně zranil muže a ohrožoval další lidi. Policisté zvíře zastřelili

Divoké prase v neděli vpodvečer napadlo a zranilo třiatřicetiletého muže v obci na Plzeňsku. Krajská policejní mluvčí Barbora Šmaterová uvedla, že zvíře se pohybovalo po obci a ohrožovalo místní. Přivolaná policejní hlídka divočáka zastřelila. Muže, kterému zvíře poranilo hrudník, břicho a stehna, přepravil vrtulník do plzeňské fakultní nemocnice. Podle informací ČTK se prase pohybovalo v okolí bytové zástavby na okraji Blovic.

Tragická smrt tří dívek semkla Slováky. Nejste na to sami, vzkazují rodinám obětí a pomáhají

Rodiny zraněných a tří mladých dívek, které v sobotu přišly o život při tragické nehodě u Spišského Podhradí, se dočkaly vlny podpory – vznikla pro ně i sbírka. „Pomozme jim alespoň trochu zvládnout toto náročné období. Všechny finance rovnoměrně rozdělíme mezi rodiny obětí a zraněných,“ uvedli podle webu Topky.sk zakladatelé sbírky.

Muže zabili vlastní psi, vykrvácel v kotci. Útok v USA zachytily kamery, zvířata utratili

Chovatel Dominic Cooper po útoku vlastních psů zemřel na následky masivní ztráty krve a vyčerpání, šlo o mučivou smrt. Takový je závěr pitevní zprávy, z které nyní citují zahraniční média. K tragickému napadení majitele došlo na konci února. Tehdy 35letý Cooper na dvorku čelil několik minut výpadům svých mazlíčků, než se schoval do kotce. Ten se nakonec stal místem, kde vydechl naposledy. Incident zachytily také bezpečnostní kamery, záběry zkoumali vyšetřovatelé. Všech třináct psů, včetně osmi štěňat, bylo utraceno.

Francie má problém. Děti přistěhovalců se učí, že mají islamizovat celou zemi, říká Eichler

Hned dva útoky na děti, z toho jeden v muslimské komunitě, v týdnu otřásly Francií. Případy násilí spojené s náboženstvím jsou podle odborníka na Francii a vědeckého pracovníka Ústavu mezinárodních vztahů Jana Eichlera společenským problémem země. Přiblížil, že přistěhovalci své děti mnohdy neposílají ani do francouzských škol, nýbrž ke kazatelům, kteří je v arabštině učí o „prohnilé a zkažené Francii“. Školáci následně bývají násilničtí – zejména vůči těm, kteří se vymykají.

Tragédie na východě Slovenska: Tři mladé dívky nepřežily srážku s autobusem, další jsou zranění

Aktualizováno

Autobus ve Spišském Podhradí na východě Slovenska srazil několik mladých lidí, kteří mířili na náboženské setkání. Vozidlo se mělo kvůli nezatažené brzdě rozjet a střetnout se se skupinou. Podle slovenského ministra vnitra Matúše Šutaje Eštoka zemřely při nehodě tři dívky a jedna je v ohrožení života. Webu Nový Čas napsal, že o život přišly dívky ve věku 17 a 18 let, informaci o věku třetí mladistvé neuvádí. Jednou z nich by podle informací Topky.sk měla být dcera primátora města Stará Ľubovňa. Soustrast pozůstalým vyjádřila slovenská prezidentka Zuzana Čaputová, informoval zpravodajský web TA3. Lítost nad ztrátou životů vyjádřil i spišský biskup František Trstenský.

Rusko podniklo mohutný útok na Charkov: Řada budov je zničená, úřady hlásí šest mrtvých

Při ruském silném útoku na druhé největší ukrajinské město Charkov, který začal v brzkých ranních hodinách, přišlo o život šest lidí a deset zraněných muselo být hospitalizováno, informoval web The Kyiv Independent s odkazem na starostu města Ihora Terechova. O dopadu raket napsal na sociální síti Telegram šéf správy Charkovské oblasti Oleh Syněhubov.