CNN Prima News zlomenina

zlomenina

Výpis příspěvků ke štítku „zlomenina“

Děsivá nehoda Schumachera: Vše v pořádku, slyšel. Nakonec ho čekalo drsné prozření

13. října 2022 13:24

Od fatální nehody Michaela Schumachera na lyžích uplyne na konci roku už devět let a celý svět marně čeká na optimističtější zprávy. O legendárním příjmení je však neustále slyšet. Syn sedminásobného mistra světa Mick se pere ve formuli 1 a motorsportu je věrný také synovec David. O víkendu zažil jedny z nejkrušnějších chvil své kariéry. Po děsivé nehodě ho čeká rekonvalescence kvůli zlomenému bedernímu obratli.

Ester Ledecká musela na operaci. Zlomila si nos, uvedl její trenér kickboxu

20. srpna 2022 19:01

Trojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká se v pondělí při tréninku zranila. Informovala o tom v tiskové zprávě s tím, že se jedná o zranění v horní části těla. Promotér MMA organizace I Am Fighter Petr Ondruš, u kterého Ledecká již několik let trénuje kickbox, v tomto týdnu na tiskové konferenci uvedl, že úspěšná lyžařka a snowboardistka má zlomený nos.

Magický comeback Goggiové. Před třemi týdny si zlomila nohu, teď má stříbro ze sjezdu

15. února 2022 07:07

V posledních sezonách je Sofia Goggiová hegemonkou sjezdu. Z tohoto pohledu může být stříbro z olympijského závodu zklamáním. Ale druhý nejcennější kov se promění v totální výhru, když vezmeme v potaz, že se před třemi týdny dozvěděla, že utrpěla frakturu holenní kosti. Italská lyžařka napsala jeden z nejlepších příběhů probíhající největší sportovní akce.

Osmitýdenní holčička zemřela s více než 60 zlomenými kostmi. Rodiče jsou už ve vězení

28. ledna 2022 23:55

Velkou Británií otřásá další případ krutého týrání dítěte. Teprve osmitýdenní Aminy-Faye Johnsovou její rodiče dlouhodobě trýznili. Na konci dubna v roce 2019 dívenka přestala dýchat a ani přes snahu lékařů se ji nepodařilo oživit. Po následném rentgenu se zdravotníkům naskytl šokující snímek, holčička měla přes 60 zlomenin. Nyní byli její rodiče odsouzeni k pobytu za mřížemi.