reklama
CNN Prima News zlomenina

zlomenina

Výpis příspěvků ke štítku „zlomenina“

Hrdinka z odhozeného autobusu tornádem. I přes vážná zranění a zlomeninu došla pro pomoc

Osmnáctiletá Barbora Verbíková jela ve čtvrtek autobusem z Hodonína do Tvrdonic, v nichž bydlí, když autobus mezi Lužicemi a Mikulčicemi strhlo tornádo ze silnice. I když měla pohmožděné obě nohy a otevřenou zlomeninu ruky, došla k silnici a přivolala pomoc pro ostatní lidi na místě nehody. „První myšlenka byla zavolat pomoc,“ řekla ve středu v rozhovoru.

Děsivé zranění v ringu UFC. Zápasník si o rivala při kopnutí doslova přelomil nohu

Sobotní turnaj zápasníků MMA poznamenalo ošklivé zranění. Chris Weidman si o soupeře Uriaha Halla doslova přelomil nohu – jen 17 vteřin po začátku duelu. Otřesné a především bolestivé zranění přímo u ringu sledovalo 15 tisíc diváků. Světová organizace UFC totiž mohla po více než roce díky uvolnění protikoronavirových restrikcí vyprodat stadion v Jacksonville na Floridě.

Slavistický brankář Kolář zatím nemusí na operaci. Přijde ale o reprezentační sraz

Aktualizováno

Brankář slávistických fotbalistů Ondřej Kolář utrpěl po faulu Kemara Roofeho ve čtvrteční odvetě osmifinále Evropské ligy na hřišti Glasgow Rangers zlomeninu v obličeji. Šestadvacetiletý gólman zatím nemusí na operaci a bude se léčit konzervativně. Klub pro něj nechá vyrobit ochrannou masku. Délka Kolářovy absence zatím není známa, přijde ale o nadcházející sraz reprezentace, kterou čekají úvodní tři zápasy kvalifikace mistrovství světa.

Zlomenina v obličeji a otřes mozku. Hvězda Slavie Kolář má po kopanci vážné následky

Ve spojitosti s fotbalem sem tam padne spojení „tohle byl zákrok na kriminál“. Jeden takový předvedl v osmifinálovém duelu Evropské ligy se Slavií střídající hráč Rangers FC Kemar Roofe. Na hřišti byl pouze šest minut, když kopačkou trefil do hlavy brankáře Pražanů Ondřeje Koláře. Nebylo co řešit, jasná červená. Jediná stopa, kterou tak ve čtvrtek za sebou během svého kratičkého působení na trávníku zanechal, byla zlomenina v obličeji slávistického gólmana.

reklama