CNN Prima News Eva Samková

Eva Samková

Výpis příspěvků ke štítku „Eva Samková“

Detaily svatby Samkové a Adamczyka: Tatínek se svatby nedožil, kdo Evu vedl k oltáři?

16. září 2022 10:22

Česká snowboardová hvězda Eva Samková se vdala. Ve čtvrtek 15. září řekla 29letá sportovkyně „ano“ herci Marku Adamczykovi na horské chatě Dvoračky nad Rokytnicí v Krkonoších. Malebný obřad o zhruba 50 hostech trval pouze půl hodiny, přesto zlatá olympijská vítězka z roku 2014 zářila štěstím. Soupeřkám na sněhu nyní bude čelit jako Adamczyková.

Královnou bílé stopy je Ledecká. Ceny, medaile a korunky sbírám ráda, smála se

20. května 2022 19:49

Trojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká je popáté Královnou bílé stopy. Vyhrála i hodnocení obou svých sportů, tedy alpského lyžování a snowboardingu. Na trůnu vystřídala snowboardcrossařku Evu Samkovou, která o vrchol olympijské sezony přišla poté, co si v prosinci zlomila obě nohy u kotníků. Naopak Ledecká v Pekingu vyhrála paralelní obří slalom na snowboardu a přidala ke dvěma zlatým olympijským medailím z Pchjongčchangu další triumf.

KOMENTÁŘ: Bídu českého sportu potvrzují olympijské medailistky, jež vyrostly mimo systém

16. února 2022 12:28

Jágr–⁠Štěstí–⁠Náhoda? Tak ti už za nás nehrají. Celkem oprávněně si z počínání našich hokejistů již nějakou dobu střílejí zahraniční experti i laická veřejnost. Jenže průšvih českého sportu (snad zatím jen toho zimního) dávno přesahuje hranice hokejových arén. Medailovou radost nám už pěknou řádku olympiád dělají především sportovkyně, které vyrostly mimo systém.

České snowboardcrossové prokletí. Místo medaile z dílny Samkové jen zlomeniny a izolace

9. února 2022 15:43

Smůla se českých reprezentantů ve snowboardcrossu v kontextu her v Pekingu drží jako klíště. Nejvíce známý je příběh Evy Samkové, která se do Číny ani nevydala. Jan Kubičík sice ano, ale při tréninku si rovněž zlomil kotník. Olympijský zážitek jeho náhradníka Radka Housera bude kvůli pozitivnímu testu na koronavirus čistě izolační. Aspoň Vendula Hopjáková do soutěže naskočila, ale bohužel opouštěla svah na nosítkách poté, co si zlomila ruku.

La bomba, gratulovala šampionce Ledecké Samková. Ze zlata se radují i Babiš s Fialou

8. února 2022 11:02
Aktualizováno

Ester Ledecká v úterý na snowboardu kosila všechny soupeřky. A to doslova. Ve vyřazovací fázi donutila svou suverénní jízdou ostatní závodnice chybovat a do finiše takřka vždy dojela sama. Česká výprava tak má první medaili z olympijských her v Pekingu, a hned zlatou. Pro CNN Prima NEWS triumf české hvězdy okomentovali Dominik Hašek, Ondřej Bank, Jiří Šlégr, Kateřina Neumannová i snowboardcrossařka Eva Samková. A gratulují i politici.