CNN Prima News Eva Samková

Eva Samková

Výpis příspěvků ke štítku „Eva Samková“

Adamczyková vyrovnala svůj letošní nejlepší výkon. Ve Španělsku skončila čtvrtá

11. března 2023 12:31

Snowboardcrossařka Eva Adamczyková skončila v prvním závodě po zisku titulu mistryně světa čtvrtá na Světovém poháru v Sierra Nevadě a vyrovnala svoje letošní maximum v seriálu. Potřetí za sebou vyhrála Britka Charlotte Bankesová. Mezi muži triumfoval Španěl Lucas Eguibar, jediný český zástupce Radek Houser vypadl po pádu v osmifinále.

Detaily svatby Samkové a Adamczyka: Tatínek se svatby nedožil, kdo Evu vedl k oltáři?

16. září 2022 10:22

Česká snowboardová hvězda Eva Samková se vdala. Ve čtvrtek 15. září řekla 29letá sportovkyně „ano“ herci Marku Adamczykovi na horské chatě Dvoračky nad Rokytnicí v Krkonoších. Malebný obřad o zhruba 50 hostech trval pouze půl hodiny, přesto zlatá olympijská vítězka z roku 2014 zářila štěstím. Soupeřkám na sněhu nyní bude čelit jako Adamczyková.

Královnou bílé stopy je Ledecká. Ceny, medaile a korunky sbírám ráda, smála se

20. května 2022 19:49

Trojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká je popáté Královnou bílé stopy. Vyhrála i hodnocení obou svých sportů, tedy alpského lyžování a snowboardingu. Na trůnu vystřídala snowboardcrossařku Evu Samkovou, která o vrchol olympijské sezony přišla poté, co si v prosinci zlomila obě nohy u kotníků. Naopak Ledecká v Pekingu vyhrála paralelní obří slalom na snowboardu a přidala ke dvěma zlatým olympijským medailím z Pchjongčchangu další triumf.

KOMENTÁŘ: Bídu českého sportu potvrzují olympijské medailistky, jež vyrostly mimo systém

16. února 2022 12:28

Jágr–⁠Štěstí–⁠Náhoda? Tak ti už za nás nehrají. Celkem oprávněně si z počínání našich hokejistů již nějakou dobu střílejí zahraniční experti i laická veřejnost. Jenže průšvih českého sportu (snad zatím jen toho zimního) dávno přesahuje hranice hokejových arén. Medailovou radost nám už pěknou řádku olympiád dělají především sportovkyně, které vyrostly mimo systém.