CNN Prima News Santa Claus

Santa Claus

Výpis příspěvků ke štítku „Santa Claus“

Nejbrutálnější vánoční vraždy: Santa s plamenometem, ubodání kvůli dárku i gang teenagerů

Americkým městečkem Dayton otřásla o Vánocích v roce 1992 tragická událost. Gang teenagerů tam během tří dnů zavraždil šest lidí. V roce 2008 se zase na Štědrý večer muž v kostýmu Santa Clause přišel pomstít své přítelkyni. Při jeho řádění s podomácku vyrobeným plamenometem přišlo o život devět lidí. Až hrozivě podobný příběh se odehrál také v roce 2011 v Texasu. O Vánocích, které bývají označovány jako svátky klidu a míru, se staly i další krvavé incidenty. Připomeňte si ty nejznámější.

Santa rozlomil kladivem dveře, drogoví dealeři radost neměli. Policejní akci natočila kamera

Policie v Peru využila vánoční atmosféru, když v přestrojení zasahovala proti drogovým dealerům ve městě Huaral. Jeden z agentů byl převlečený za Santu Clause. Místo rozdávání dárků se však zúčastnil samotného zásahu, když kladivem vylomil vchodové dveře do bytu podezřelých. Jednoho z nich poté odváděl v poutech. Policisté na místě zabavili větší množství kokainu a marihuany, informovala agentura AP.

Celý svět živě sleduje cestu Santy Clause. Na radaru ho má i americká armáda, pomohla náhoda

Santa už se svými soby na saních vyrazil po světě rozdávat dárky. A jelikož počínání Ježíška sledovat on-line stále nemůžeme, musíme si vystačit s americkým symbolem Vánoc. Lidé mohou vidět Santovu polohu skrze aplikaci Flightradar24, která monitoruje vzdušný prostor. Zároveň je i v hledáčku NORAD – Severoamerického velitelství pro leteckou a vesmírnou obranu. Z dat dokážeme vyčíst, jak rychle se pohybuje a kde se zrovna nachází. Podle armádních dat i kolik rozdá dárků.

To je naše země, sundej si kostým, řvali muslimští výrostci. Vadil jim západní symbol Vánoc

Okamžitě si sundej ten kostým. Je to naše země a ty ho nosit nebudeš, vrhla se na čtyřiapadesátiletého Rainera B. skupina výrostků. Vadil jim kostým Santy Clause, který měl muž na sobě. Když jejich výzvu odmítl, vrhli se na něj a snažili se z něj oblek servat. Přitom mu sprostě nadávali do zku*vysynů, tlusťochů a sviní. O incidentu, jenž se odehrál v Německu, píše deník Bild.

Putin jako Santa Claus „zachraňuje“ Vánoce na Západě. Lidé se smějí bizarní ruské reklamě

Ruská propaganda v souvislosti s vánočními svátky zveřejnila video, které ukazuje Vladimira Putina jako Santa Clause. Ruský prezident v něm „zachraňuje“ Vánoce jednoho chlapce na Západě. Rusko v reklamě symbolizuje tradiční hodnoty a prosperitu, Západ naopak zkaženost a chudobu. Ve videu se také objevují narážky na energetickou situaci i LGBT komunitu.

Nejhrůznější vánoční vraždy: Santa Claus s plamenometem či ubodání kvůli nevhodnému dárku

Americkým městečkem Dayton otřásla o vánocích v roce 1992 tragická událost. Gang teenagerů tam během tří dnů zavraždil šest lidí. V roce 2008 se zas na Štědrý večer muž v kostýmu Santa Clause přišel pomstít své přítelkyni. Při jeho řádění s podomácku vyrobeným plamenometem přišlo o život devět lidí. O Vánocích, které bývají označovány jako svátky klidu a míru, se odehrály i další děsivé vraždy.