reklama

Bizarní zásah pražských strážníků: Mladý muž onanoval u nákupního centra

Mladý muž v sobotu u nákupního centra na pražském Zličíně pohoršoval lidi a na venkovním posezení onanoval. Ostrahu objektu i přivolané strážníky zpočátku ignoroval. Nakonec si jej převzala Policie České republiky.

reklama

Ostraha objektu nákupního centra na Zličíně se v sobotu 15. srpna kolem osmé hodiny večerní musela obrátit na tísňovou linku městské policie. Před budovu si totiž pětadvacetiletý muž udělal pohodlí na venkovním posezení a onanoval.

Ještě před tím měl ale obtěžovat zákazníky a ničit venkovní posezení. „Při příjezdu hlídky seděl dotyčný venku na sedačce a v ruce držel svůj penis,“ uvedla mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová. Kolem něj byly převrácené stoly, poházené židle a poničená výzdoba.

Muž na opakované výzvy strážníků ale nereagoval, a naopak je záměrně provokoval. „Hlídka musela použít donucovací prostředky a pro podezření z trestného činu výtržnictví byl omezen na osobní svobodě. Zajištěni byli i svědci celé události,“ upřesnila s tím, že pak pětadvacetiletého muže převezla Policie ČR.

K tématu

Další hlavní zprávy

Politika

Komentátoři: Další příšerný omyl Janka Kroupy. Hamáček se do toho ale uvrtal trochu sám

Komentátoři: Další příšerný omyl Janka Kroupy. Hamáček se do toho ale uvrtal trochu sám

Konstrukce příběhu, v němž chtěl ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) v Rusku vyměnit kauzu Vrbětice za dodávku milionů vakcín Sputnik V, je absurdní a nedává logiku. V pořadu Zprávy plus na CNN Prima NEWS se na tom shodli političtí komentátoři Petr Holec a Petr Kolář. Hamáček se však do problémů podle nich uvrtal sám tím, že vypustil do světa několik verzí příběhu.

Pirk: Chci operovat, dokud budu moct. Na kliniku dohlédnu i z nebe nebo pekla
Hrozba z vesmíru: Experti odhadli místo dopadu čínské rakety. Kdo by se měl obávat?
Zaměstnanci doma až čtyři dny v týdnu. Sněmovna schválila nová pravidla kurzarbeitu
Kellnerová se po smrti otce vrací k závodění. Čeká ji důležitá generálka před OH
reklama
reklama
Desetikoruna se vydražila za 230 tisíc. Jak vzácnou minci poznáte od ostatních?

Aukce

Domácí zpravodajství

ANO se dál propadá. Babiše drtí Piráti a STAN, posílila i ČSSD
Další články
reklama
reklama