CNN Prima News sekera

sekera

Výpis příspěvků ke štítku „sekera“

Vrah výměnou za svobodu bojoval na Ukrajině. Hned po návratu domů vagnerovec ubodal stařenku

31. března 2023 20:48

Ruské úřady vyšetřují řádění ozbrojence z žoldnéřské Vagnerovy skupiny, který se ke skupině přidal coby vězeň usilující o svobodu. Poté, co se vrátil z fronty do své rodné vsi, zde totiž podle všeho zavraždil seniorku a smrtí vyhrožoval i dalším vesničanům. Kromě toho obec obcházel se sekerou a ničil auta. O případu informují ruskojazyčná média.

Útok na snoubenku? Sekerou se bila sama, pak jsem jí omylem spadl na hlavu, líčil Ján soudu

16. března 2023 06:17

Obžalovaný 29letý Ján H. znovu stanul před soudem. Muž, který je obviněn z pokusu o vraždu, měl v květnu minulého roku brutálně zbít svou snoubenku. Před soudcem se hájil tím, že si závažná zranění žena způsobila sama. Tvrdil, že se tupou stranou sekery sama bila a nakonec jí „nešťastnou náhodou“ kolenem spadl na hlavu. Úsměv, který si po dobu líčení v minulosti udržoval, tentokrát zmizel. Soudní znalec jeho vysvětlení vyvrátil.

Rychlý zásah umožnil alarm. Policie popsala, jak probíhal útok muže se sekerou v Hloubětíně

10. února 2023 20:05

Při odhalení muže, který se ve čtvrtek vloupal do jedné z firem v pražském Hloubětíně, pomohl bezpečnostní systém. Díky němu dorazili policisté na místo rychle a začali po pachateli pátrat. Jakmile ho dostihli, čekalo je ale nemilé překvapení. Muž na ně zaútočil sekerou. Policisté proto museli použít služební zbraně, ze kterých mělo padnout hned několik výstřelů. I přes okamžitou pomoc útočník střelným zraněním podlehl. Případem se nyní zabývá Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

Ohrožoval babičku, sekerou zaútočil na policisty. Byl opilý, ale přinesl mi kytici, říká žena

24. ledna 2023 06:07

O silvestrovském večeru šel na přivolanou hlídku policistů se sekerou v ruce. O muži, kterého pak policista služební zbraní zasáhl dvakrát do nohy, Krimi zprávy již informovaly. Teď je vyšetřování u konce a potvrdilo se, že strážce zákona střílel oprávněně. Celý incident pro CNN Prima NEWS popsala agresorova babička. Právě ta na jeho počínání upozornila.

Příbuzné v Tišnově chtěl zabít sekerou, nyní spáchal sebevraždu. Úleva a štěstí, říká rodina

3. ledna 2023 22:45

Nečekaný zvrat nastal v případu útoku sekerou v Tišnově na Brněnsku, kde agresor napadl pět členů vlastní rodiny. Několik lidí tehdy skončilo v kritickém stavu v nemocnici. Znalci později zjistili, že útočník byl v době činu nepříčetný, a tak místo 20letého trestu skončil v ústavním léčení. Teď se ale Krimi zprávám podařilo zjistit, že muž o vánočních svátcích spáchal sebevraždu.

Mrazivá svědectví po útoku sekerou v Novákách: 16letý Alex zavřel dveře, pak přišlo peklo

4. listopadu 2022 14:30

Ve čtvrtek dopoledne Slovenskem otřásl další brutální útok studenta. Teprve 16letý Alexander přišel do Střední odborné školy v Novákách se sekerou v batohu. Když zazvonilo, zavřel dveře a zbraní zranil dva své spolužáky. Brzy po incidentu mladíka policisté zadrželi, incident se vyšetřuje pro podezření z úkladné vraždy ve stádiu pokusu. Studenti po útoku popsali, co se ve třídě stalo.