reklama
CNN Prima News sekera

sekera

Výpis příspěvků ke štítku „sekera“

Migranti mají sekery a drahé bundy, tvrdí polský politik. Zpochybnil i plačící děti

9. listopadu 2021 12:27

Polský europoslanec Dominik Tarczyński se v rozhovoru pro polský rozhlas ostře pustil do migrantů, kteří se snaží proniknout do Polska přes hranici s Běloruskem. Člen vládní strany Právo a spravedlnost (PiS) se zaráží nad fotografiemi, kde mají podle něj migranti na sobě bundy za tisíce zlotých a jsou vybaveni sekerami. Podle něj nejsou tito lidé oběti, ale nástroj běloruského režimu.

Po útoku sekyrou v Tišnově bojují muž a žena o život. Útočníkovi hrozí i doživotí

12. října 2021 09:10
Aktualizováno

V brněnské Fakultní nemocnici u svaté Anny zůstávají na ARO ve vážném stavu muž a žena, které v pondělí večer zranil útočník v Tišnově, řekla v úterý ráno mluvčí nemocnice Dana Lipovská. Mimo ohrožení života je napadená žena, která byla převezena do Fakultní nemocnice Brno, uvedla její mluvčí Veronika Plachá. Podle ní je v zařízení se středně těžkými zraněním i další napadený muž. Útočníka policie obvinila z pokusu o vraždu. Hrozí mu až dvacet let vězení, případně výjimečný trest.

Babičku manželky na Vyškovsku zavraždil sekerou. Řekla mi, že nic nedělám, uvedl u soudu

21. dubna 2021 11:44

Krajský soud v Brně ve středu uložil muži za loňskou vraždu příbuzné sekerou v obci na Vyškovsku trest 10,5 roku vězení. Muži hrozilo až 20 let vězení, k činu se ale v plném rozsahu doznal. Soud tak ani v tomto smyslu neprováděl žádné dokazování. Kromě trestu vězení soud muži uložil zaplatit odškodné dceři poškozené zhruba 700 tisíc korun. Rozsudek je pravomocný, žádná ze stran se proti němu neodvolala.

reklama