sekta

Výpis příspěvků ke štítku „sekta“

Nová svědectví o české sektě: Sexuální napadení v autě místo pomoci popsala i dcera léčitele

Přidělování sexuálních partnerů, léčba usednutím na penis nebo nátlak k sexu s vlastním synem. To jsou praktiky, které redakci CNN Prima NEWS popsaly ženy, jež s vůdcem nového náboženského hnutí Novija Gána Sepata přišly do kontaktu. Další svědectví o muži, který si říká Auroran Dift Lavus, poskytla i jedna z jeho dcer. Tu měl v minulosti sexuálně napadnout.

Svlékání i výzva k incestu. Praktiky české sekty děsí, „mimozemský“ vůdce čelí obviněním

Svlékání, obtěžování nebo dokonce nucení k incestnímu pohlavnímu styku s vlastním synem. Takové praktiky popisují ženy, které mají zkušenosti s vůdcem sekty Novija Gána Sepata, jež působí v Česku. Hlavní představený skupiny poškozeným sliboval, že je zbaví například škodlivých následků očkovacích vakcín nebo najde životního partnera.

Posun v případu rituální vraždy vůdce kutnohorské sekty: Soud obdržel zásadní expertizu

Soudní porota, jež se zabývá případem zubařky Magdaleny Š. a učitelky Ireny S. obviněných z vraždy vůdce sekty Richarda Š., obdržela po čtyřech měsících důležitý znalecký posudek, v němž experti zhodnotili duševní stav obou žen. Vypracovaná expertiza uvedla v chod průběh vyšetřování, bylo tak vyhlášeno další jednání. Píše o tom web Blesk.cz. Obžalované se měly dopustit rituálního zabití šéfa kultu, který mimo jiné působil jako samozvaný léčitel v Kutné Hoře.

Vražda vůdce kutnohorské sekty: Soud vazbu pro učitelku zamítl, stačí léčba na psychiatrii

Městský soud v Praze ve středu odmítl uvalit vazbu na obžalovanou učitelku Irenu, která figuruje v případě vraždy vůdce sekty z Kutné Hory. Žena měla společně s další členkou, zubařkou Magdalénou, usmrtit Richarda, který měl celé uskupení vést. Soudní senát navrhnul ženě ústavní léčbu na psychiatrii. Žalobkyně Jana Murínová zahájila jednání z důvodu, že obviněná údajně trpí přeludy, takže by mohla pokračovat ve své aktivitě, popřípadě i spáchat další trestný čin. S informací přišel jako první web iRozhlas.

Členka sekty popírající zánik ČSFR si vyrobila SPZ i doklady. Policisté se nestačili divit

Policejní hlídka zastavila na Chrudimsku auto osazené podomácku vyrobenými registračními značkami neexistujícího státu. Jeho řidička měla i smyšlený občanský a řidičský průkaz. Exoticky vyhlížející registrační značky a fejkové doklady jsou nejspíše dílem členů hnutí, které neuznává rozdělení Československa a považuje Českou republiku za uměle vzniklou korporaci.

Vyháněli ďábla a nazí se mlátili klacky. Sekta z Kutné Hory má po lesních rituálech další oběti

Středočeští kriminalisté vyšetřují záhadná úmrtí dvou mužů. Oba měli být členy kutnohorské sekty, která prováděla lesní rituály u hradu Český Šternberk. Jeden z nich zemřel na zástavu srdce u plaveckého stadionu v Kutné Hoře, druhý měl údajně spáchat sebevraždu nedaleko Kostelce nad Černými lesy. Svědci popsali, jak se snažili vyhánět ďábla.

Syn rituálně zavražděného léčitele u soudu překvapil. Zastal se obžalovaných žen

Pokračuje soudní proces v ostře sledovaném případu vraždy léčitele v Praze. Tu mají mít na svědomí dvě ženy – zubařka a učitelka v důchodu. Podle obhajoby si mrtvý smrt přál a slíbil jim, že jeho tělo zmizí. Štáb CNN Prima NEWS mluvil s jeho synem. Z toho, co se stalo, je v šoku. Podle výpovědi jedné z obžalovaných musela oběť cítit, že se kolem ní utahuje smyčka. Právě proto si měl přát zemřít.