sekta

Výpis příspěvků ke štítku „sekta“

Smrtící rituál sekty? Podezřelá zubařka se měla zaplést s podivnou skupinou lidí

22. října 2022 23:53

Lidé v Kutné Hoře v posledních dnech hodně mluví o své oblíbené zubařce. Podle zjištění Krimi zpráv má být i se svou kamarádkou obviněna z vraždy muže v Praze. Objevily se i spekulace, že má něco společného také se smrtí muže, který zemřel náhle na konci srpna u plaveckého stadionu. Zubařka se podle obyvatel Kutné Hory zapletla s podezřelou skupinou lidí.

Na slivovicu, Mílo. Prezidentský kandidát Rokytka je v minusu, lidé mu posílají haléře

16. října 2022 06:52

Zatímco se některým prezidentským kandidátům shromažďují na transparentních účtech statisíce, jiní šli naopak do minusu. To je případ bývalého publicisty komunistických Haló novin Milana Rokytky. Známá osobnost pražské novinářské scény i častý návštěvník politických večírků sice usiluje o Pražský hrad, lidé mu ale „na volební kampaň“ posílají pouhé jednotky haléřů. K příspěvkům připojují i různé vzkazy. „Ne, že se vyliješ jako Rokytka,“ zašprýmoval jeden z přispěvovatelů.

Za vraždy a požívání jater dostal kanibal doživotí. Nemůžu jíst maso dětí pod 10 let, řekl

1. ledna 2022 00:59

Děsivý případ sektanta –⁠ kanibala má své rozuzlení. Šest let po spáchání vraždy třicetileté Jekatěriny Obuchovské a její desetileté dcery Anny soud rozhodl o doživotním vězení pro Ukrajince Sergeje Ljubenka. Spolupachatelka vraha Julija Bojkovová byla odsouzena k deseti letům vězení již dříve. Žena je za mřížemi od roku 2015, propuštěna by mohla být již za čtyři roky. O případu informoval ukrajinský web Obozrevatel.

Jsem upír, tvrdil vrah ze seznamky. Se svou družkou rozřezal jednu z dívek motorovou pilou

18. prosince 2021 21:21

Když 24letá Sydney Loofeová souhlasila, že půjde na schůzku s ženou, kterou poznala díky seznamovací aplikaci Tinder, naplňovala ji naděje. Dívka trpěla depresemi, a tak doufala, že jí nový románek pomůže těžké chvíle překonat. Netušila, že padla do pasti vrahů. Pár chtěl, aby se Sydney přidala k jejich sexuálním hrátkám, nakonec ji rozřezal motorovou pilou.

V Německu při běhání zmizela 11letá dívka. Stopy vedou do Česka k sektě Dvanáct kmenů

18. října 2021 18:59

Od soboty německá policie v Bavorsku pátrá po 11leté dívce, která se nevrátila z běhání ve městě Holzheim. Pěstounská rodina, která se o dívku stará, okamžitě zalarmovala úřady. Stopy nyní vedou ke kontroverzní sektě Dvanáct kmenů, která se z Německa přemístila do Česka. Její součástí mají být i biologičtí rodiče dívenky.

Zemřel indický vůdce sekty a hlava největší rodiny světa. Zanechal po sobě 89 dětí

14. června 2021 13:54

V Indii zemřel vůdce náboženské sekty, která mužům umožňuje polygamii. Šestasedmdesátiletý Ziona Čaná za sebou zanechal 38 manželek, 89 dětí a 36 vnoučat, uvedl v pondělí web BBC News. Agentura Reuters později napsala, že Čaná zplodil s 39 ženami 94 dětí a měl 33 vnoučat. Místní média tvrdí, že Čaná byl hlavou největší rodiny na světě, ačkoliv toto prvenství lze podle britského zpravodajského webu jen stěží potvrdit.

Konspirátoři zneužívají tragickou smrt Petra Kellnera. Šíří o něm bizarní teorie

11. dubna 2021 05:47

Se smrtí nejbohatšího Čecha a investora Petra Kellnera se na internetu začala šířit řada konspiračních teorií. Někteří tvrdí, že Kellner svou smrt nafingoval, aby se mohl stáhnout do ústraní. Příznivci konspiračních teorií QAnon však přišli i s bizarnějším tvrzením. Podle nich nebyla smrt investora náhodná, navíc měl patřit do sekty uctívačů satana. Důkazy ale konspirátoři nemají žádné. S informací přišel web populárního časopisu Newsweek.