reklama
CNN Prima News šelma

šelma

Výpis příspěvků ke štítku „šelma“

Skupinka přátel vyrazila na výlet a při tom vyděsila medvěda. Jak se při takovém setkání zachovat?

7. června 2020 05:01

Jose Luis Ramos Jr. a parta jeho přátel se rozhodli, že stráví víkend v chatce v Ashevillu v Severní Karolíně. Měl to původně být relaxační víkend, ale úplně odpočinkový tedy nebyl. Při ubytovávání zahlédli medvěda, který se doslova vloupal do jejich aut a hledal něco na zub. Naštěstí ho zastrašili a medvěd se bál více než oni. Víte, jak se v takových situacích správně zachovat?

Kočka domácí jako největší predátor

14. března 2020 00:45

Nikdo z nás si to nechce připustit, když mu na klíně u televize jemně vrní jeho čtyřnohá chlupatá kočička. Fakt ale je, že když vyjde ven, stává se z ní divoký predátor, který dokonce zabíjí častěji než ostatní divoká zvířata podobné velikosti.

Vyhladovělí lvi ze súdánské zoo šokovali veterináře, začal boj o jejich přežití

Fotografie na kost vyhublých lvů a hyen obletěly před několika dny celý svět. Vzbudily vlnu emocí a lidé se o osud zvířat v súdánské zoo začali zajímat. Ta nemá na krmivo a léky peníze. Do Chartúmu, kde se zvířata nachází, tak začali lidé nosit potravu, jedna lvice ale podle dostupných informací nepřežila. O záchranu zbývajících dvou lvích párů a dvou hyen se teď snaží mezinárodní organizace Four Paws.

reklama